maika tyrsi pomo6t

  • 3 355
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Мой приятел пиеше по 1-2 водка на ден. 200 само за събуждане, сега е трезвен от 6-7 месеца, пие някаква система от билки, имаше някакви лепенки по ушите по едно време. Само че казва, че доста скъпо удоволствие, имаше и специална диета. Но той самия реше, че е стигнал дъното и си помогна сам. Някъде във Варна ходеше. Ако го видя скоро ще подпитам дискретно, но определено е нов човек!

# 16
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
благодаря за отговорите момичета какво да ви кажа той пие от сутрин:да речем 100гр.водка сутрин ,след 2-3 часа пак.....и така до вечерта
Съжалявам мила,пожелавам ти успех и дано намериш начин да го откажеш от алкохола - независимо как,защото без помощ няма да стане  Praynig Hug

# 17
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
...Ако човека пие по 1-2 бирички вечер или пък по 50/100гр. ракия това не е проблем ...

Проблем е, ако не може без това количество. Именно в това се изявява зависимостта.
Само че авторката описва смущаващи количества алкохол и то от сутринта...

Само че се съмнявам леко в ефикасността на капките. В коментарите прочетох и доста крайно отрицателни мнения.

Аноним, мъжът ти осъзнава ли проблема си?

# 18
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
...Ако човека пие по 1-2 бирички вечер или пък по 50/100гр. ракия това не е проблем ...

Проблем е, ако не може без това количество.
Stop Не казвам че НЕ могат без това количество,сатаваше въпрос за 2-3 вечери в седмицата.
И какво искаш да ми кажеш с това...........?Че моите годнини са алкохолици ли? Joy hahaha

# 19
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
....И какво искаш да ми кажеш с това...........?Че моите годнини са алкохолици ли? Joy hahaha

Неееее  Stop говоря по принцип.
Става дума за това, че не само количеството алкохол е определящо, за да се каже, че някой е зависим.

# 20
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
....И какво искаш да ми кажеш с това...........?Че моите годнини са алкохолици ли? Joy hahaha

Неееее  Stop говоря по принцип.
Става дума за това, че не само количеството алкохол е определящо, за да се каже, че някой е зависим.
Така е - алкохолик е този който пие системно и в голямо количество....това имаш предвид,нали?

# 21
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Не точно. Идва момент, в който баш алкохолиците не могат да поемат количества. Те се напиват от малко. И 50гр. при тях могат да създадат усещането като от 500 гр. при другите. Но не могат без тези 50 грама, това вече е признак за зависимост. Както и многократното приемане на алкохол през целия ден, макар и в не големи дози. Точно, както описва авторката - от сутринта...

# 22
  • вкъщи
  • Мнения: 704
ако няма воля да се откаже от алкохола нищо няма да помогне

# 23
БЛАГОДАРЯ БИ МОМИЧЕТА ОТ СЪРЦЕ!!!  bouquetВярвайте вече незнам какво да му говоря,изчерпах се ,усещам как се повтарям и повтарям.Както се казва и от пръстите си исмуках думи но без резултат ooooh!Има нещо което не разбирам ,защо при това количество алкохол /500-600гр.на ден/не се напива ,в смисъл личи му че е употребил алкохол,но не мога да кажа че е пиян.

# 24
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
БЛАГОДАРЯ БИ МОМИЧЕТА ОТ СЪРЦЕ!!!  bouquetВярвайте вече незнам какво да му говоря,изчерпах се ,усещам как се повтарям и повтарям.Както се казва и от пръстите си исмуках думи но без резултат ooooh!Има нещо което не разбирам ,защо при това количество алкохол /500-600гр.на ден/не се напива ,в смисъл личи му че е употребил алкохол,но не мога да кажа че е пиян.
Според мен е индивидуално,при всеки е различно,аз се напивам от 50гр. а познавам човек който не му стига и 1л. и никак не изглежда пиян,но нека по вещите да кажат  Wink

# 25
знаете ли като че ли и той си има мярка .Не може да испие повече от 600гр.Знам го защото съм следяла количеството в бутилката.И нощно време съм ставала и съм гледала до къде е ,за да видя сутринта до къде ще бъде.Прочетох за някакви лепенки,нещо повече за тях

# 26
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
знаете ли като че ли и той си има мярка .Не може да испие повече от 600гр.Знам го защото съм следяла количеството в бутилката.И нощно време съм ставала и съм гледала до къде е ,за да видя сутринта до къде ще бъде.Прочетох за някакви лепенки,нещо повече за тях
Там кадето си го чела не пише ли нещо повече? Rolling Eyes

# 27
Мой приятел пиеше по 1-2 водка на ден. 200 само за събуждане, сега е трезвен от 6-7 месеца, пие някаква система от билки, имаше някакви лепенки по ушите по едно време. Само че казва, че доста скъпо удоволствие, имаше и специална диета. Но той самия реше, че е стигнал дъното и си помогна сам. Някъде във Варна ходеше. Ако го видя скоро ще подпитам дискретно, но определено е нов човек!

# 28
Днес се порових и намерих някакъв кабинетБИО ДАР някой да е чувал за него

# 29
  • Мнения: 4 335
БЛАГОДАРЯ БИ МОМИЧЕТА ОТ СЪРЦЕ!!!  bouquetВярвайте вече незнам какво да му говоря,изчерпах се ,усещам как се повтарям и повтарям.Както се казва и от пръстите си исмуках думи но без резултат ooooh!Има нещо което не разбирам ,защо при това количество алкохол /500-600гр.на ден/не се напива ,в смисъл личи му че е употребил алкохол,но не мога да кажа че е пиян.
Защото явно не пие от достатьчно дьлго време.Алкохолиците в един момент започват да се напиват от 50-100гр.,организма е до време,после няма да можа да издьржа на тези количества.

Общи условия

Активация на акаунт