Първичен преглед при д-р Стаменов?

  • 7 724
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 136
Някой знае ли каква е давността на различните изследвания?

# 16
  • София
  • Мнения: 865
Здравейте момичета,
опитах се да си запиша час за  д-р Стаменов и ме уведомиха, да се обадя февруари 2011, за да запишат час за 2012г. Как да им обясня, че трябва да ми се направи лапароскопия през декември 2010....
Ако някой знае решение, моля да го сподели, защото това чакане ме убива вече   Sad

# 17
  • Мнения: 2 343
Мога да те посъветвам да се обърнеш към друга клиника. Надежда е препълнена вече с пациенти и записват нови рядко и по малко. Дори и да си техен пациент пак нямаш шанс да си направиш лапарото декември, защото тогава почиват, а и за лапаро и хистеро се чака поне 2 месеца.

# 18
  • София
  • Мнения: 723
а през целия декември ли почиват ? Аз имам час за 6-ти декември, вярно за фоликолометрия. Като го записвах - понеже трябваше да е на определен ден, видях, че в календара поне за седмицата на 6-ти имаше доста записани часове.

 

# 19
  • Мнения: 2 343
До към средата на месеца завършват започнатите процедури.

# 20
  • на село
  • Мнения: 287
Здравейте ,
И на мен ми предстои първичен преглед януари - след 3 неуспешни ИКСИ-та в друга клиника.Дотогава мисля да направя цветна снимка и  спермограма при Даскалови в Пловдив за да имам актуални.Дали д-ра ще ги признае.Моля да се включат други момичета с опит.
 Hug

Общи условия

Активация на акаунт