Лятото дойде - ОКТОМВРИйче на морето да се заведе

  • 27 853
  • 477
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
Херич, честит рожден ден! Пожелавам ти винаги да си толкова ведра и дейна, както досега! Много обичана, уважавана и търсена жена да си! Целувки на теб и Слави! Весел празник!

# 46
  • Мнения: 194
Е, така темата повече ми харесва...само празници да има  Hug
Хера, честит рожден ден и от мен и весел празник    bouquet

# 47
  • Мнения: 318
Честит рожден ден,Хера!Бъди здрава,много yважавана и ценена!  bouquet

# 48
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Момичета благодаря ви за пожеланията Heart Eyes
ЧРД на Евелинката /малко на патерица/  bouquet Heart Eyes Да си такава добра приятелка, съпруга и майка Heart Eyes

# 49
  • София
  • Мнения: 1 775
Скачам в темата да честитя на Херка рожденият ден. Херка, бъди много здрава, ведра, щастлива и все така обичана   bouquet Heart Eyes.
Честито и на Евелинка и на Ева и на Котето и на всички празнували рожденни и именни дни  bouquet.
Не съм влизала отдавна в темата и не съм много наясно какво се случва. Дължа извинение на Херка за заявеното и непотвърдено присъствие на срещата, но Дани имаше поредица от представления с неясни дати. Почти всички отминаха и съм спокойна, че момчето се справи повече от добре. За разлика от Косето, който на тържеството в градината ме фиксира, удари здрав рев и не пожела да каже и думичка.
Ето и малка почерпка за именният ден на Косето и поздрави за кака Елена на Теди и за Eli qu   bouquet

Не съм сигурна кога ще успея да Ви "видя" и много ми липсвате Heart Eyes.  
Лека и спокойна нощ от мен  smile3524

Последна редакция: вт, 26 май 2009, 07:00 от Lovi

# 50
  • Мнения: 1 264
Хера, пиша тук, защото не получавам отговор на ЛС. Не съм очаквала, че няма да върнеш капарото. Поне пиши, че няма да върнеш парите, ако е така. Много несериозно ми се струва това размотаване.

# 51
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Слийпи как да ти пиша като искам да разбера, че са пратени парите със сигурност и тогава да ти пиша. Немисля, че само да си разменяме ЛС няма смисъл. Парите вече трябва да са ти по сметката. Достатъчно вече ме обиди. Твоите пари мислиш ли, че искам да ги взема. На мен ми е обидно а незнам ти как можа да го напишеш. С твоите пари ли мислиш, че ще изкарам месеца?
Да се обяснявам също немисля.
Повече в темата и не мисля и да влизам. Ако някой друг се е почувствал застрашен да не му изям парите или да ида с тях на почивка да ми пише.
Знам, че повечето не ме познавате лично но мисля, че тези, които ме знаят могат да кажат що за човек съм. Вече и си бия главата, че въобще предложих това събиране.
Това е от мен момичета.

Последна редакция: вт, 26 май 2009, 14:03 от Хера

# 52
  • Мнения: 1 264
Съжалявам, че си се почуствала засегната, Хера. Това което не харесвам е хората да не си държат на думата. Ако кажеш, че ще направиш нещо до края на месеца, то направи го преди да дойде края, а не да кажеш утре-вдругиден и след седмица да не си го свършил. Ето това ме дразни, ако разбираш какво имам предвид. Глупаво и детинско е да се правиш на сърдита на всички и да спираш да пишеш в темата. Съжалявам ако "звуча" остро. Ако трябва да съм честна все пак ти си от малкото хора от нет-пространството, които въпреки че не познавам лично, харесвам.
п.п. И все пак парите още ги няма.

# 53
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Хера понеже няма да се защити, ще я защитя аз...
От позицията на съгражданин, частен защитник, човек познаващ я от повече от четири години и не на последно място - частен БАНКЕР...
Сметката на горепосочения потребител ми бе препратена в петък сутринта от Хера... Понеже в петък лично бях в отпуск и не можах да изпратя парите обратно...
Понеже в петък вечерта, събота и неделя съвсем лично се занимавах с четиридесетградусовата температура на двете си по-големи деца... Също не можах да преведа парите на горепосочената потребителка... Обслужващата банка иначе работи в събота и неделя...
Понеделника винаги е един пожарен ден, за която и да е организация, дейности по планиране на седмицата, разпределяне на задачи и прочие... До обяд също нямах възможност да наредя парите обратно... Първата ми задача за следобеда беше тази...
Преводът е нареден в 14:48 часа в понеделник, 25 май 2009 година... Поради спецификата на БИСЕРА (Банкова Интегрирана Система за Електронни РАзплащания)... Парите за върнатото обратно капаро са получени по сметката на горепосочения потребител в 11:00 часа, днес, 26 май 2009 година...
Горното го написах не за да се оправдавам или да оправдавам Хера... Не, оправданието е като гъза (извинете френския ми) - всеки си го има...
Горното написах, за да ви покажа, че Хера НЕ Е тази, която ще ви изяде паричките и ще почерпи с тях на рождения си ден в събота...
Благодаря за вниманието и простете за спама...
Сполай ви, останете със здраве...!
newsm10




П.С. Хера очаква от още трима потребители IBAN, BIC и три имена за да върне едни пари за едно капаро... Wink

# 54
  • Мнения: 6 618
Мда, винаги който се заеме с организацията е виновен за нещо .
Хера ЧРД/на патерица/!Здраве ,любов и усмивки!

-пийни и не се ядосвай.
Дано на есен да успеем да се съберем.

# 55
  • Мнения: 393
Хера и от мен ЧРД  Hug Жива, здрава и щастлива!!!

Ситуацията е нелепа и коментара е излишен.


# 56
  • Мнения: X
Аз обикновено, като безхарактерна дрисла не взимам отношение по разни спорове, възникнали тук, защото причините за тях не са били сериозни според мен! Но сега ще изразя моята категорична позиция и тя е, че не може ей така да се сипят обвинения или подозрения особено по отношение на пари! Слипи, струва ми се, че не си помислила достатъчно преди да напишеш поста си. Всяка организация, свързана със събирането на пари, е изключително натоварваща за организатора, особено когато възникне проблем, както сега! Едва ли Хера е била във възторг, че забавя пращането на капарото ти!
Стана ми страшно неприятно от цялата ситуация!
Аз също много искам да се срещнем есента!
За Марти ще пиша в друг пост!

# 57
  • София
  • Мнения: 2 210
Здравейте Simple Smile
За първи път влизам в ролята на отчетен "спамър", но пък идеята си заслужава риска Simple Smile
Ако се чудите как да зарадвате децата си за първи юни, а в същото време имате желание да направите и нещо добро, просто ей така Simple Smile,
можете да се присъедините към тържеството в София.
Подробности:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=395157.0
БЛАГОДАРЯ ВИ!   bouquet  bouquet  bouquet

# 58
  • Мнения: 1 671
Хайде и аз - направо се нервирах като прочетох и на мен ми се прииска за момент да не влизам повече!
Не стига, че Хера се нагърби да урежда всичко...
Херка, ако спреш да влизаш тук, мисля, че октомврийската темичка никога няма да е същата!
Слийпи, много е нелепо да се сипят така обвинения!  Пък и пишеш, че Хера е казала до края на месеца. Има още почти цяла седмица дотогава.
Всъщност каквото и да е казала Хера, всички тук сме майки с малки деца и винаги възникват непредвидени ситуации. Така че е нужен толеранс.

# 59
  • Мнения: 1 264
Хайде за последно влизам.
Първо, Евелина, нищо такова не съм казала. Това, което разбрах е че парите ще бъдат наредени в сряда, демек 20-ти май. След три дни ги нямаше, защото приятелят от банката имал одит и щял да ги преведе в понеделник сутринта. Във вторник по обяд пак ги нямаше. (Следобед към 15ч. ги получих) Исках да кажа, че е по-добре да обещаеш да свършиш нещо след месец и да го направиш по-рано, отколкото да кажеш утре и да се забавиш със седмица.
За мен въпросът е принципен. Кой с какви пари ще кара месеца изобщо не ме интересува. Аз държа на обещанията си и очаквам същото от отсрещната страна.

Общи условия

Активация на акаунт