Елате в ТЪРГОВИЩЕ на панаир!!!

  • 17 425
  • 290
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 1 535
Аз пък не знам за това в СМОА  newsm78
Сигурно са го открили есента или зимата.

По-старо е, все си мисля, че поне 1.5-2 години има откакто ходихме  Thinking. Дори се чудех дали все още съществува.
По-скоро виж дали не можеш да си уредиш транспорт и да си ги купиш нещата от София. Мисля, че съм виждала такива неща в Бриколаж, Практикер, а сигурно ще ги има и на други места.

А за склада за играчките от вас тук в темичката разбрах  Peace

# 256
  • Мнения: 1 080
Уффффффф, дайте идея за заглавие на новата тема бе девойки, че съм много руса и не мога да измисля  doh doh doh

# 257
  • Мнения: 27
Предложение за заглавие:Лятото дойде и търговищенчето се стяга за море
Ако ви харесва....

# 258
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Предложение за заглавие:Лятото дойде и търговищенчето се стяга за море
Ако ви харесва....
Екстра!
Само, ако може, ТЪРГОВИЩЕНЧЕТО да е пак с главни букви, че да се натъртва и да го виждаме по-лесно и ние, по-възрастните... Joy

# 259
  • Мнения: 22
И на мен ми харесва това заглавие и Т-ще да е с главни букви  newsm10
И двете места, за които говорите съществуват и склада на Чиполино и Английските стоки. От склада си взехме намалена количка, последна от серия и съм доволна. Дори и да нямат в наличност нещо, можеш да си го поръчаш от каталозите им, а цените наистина са складови.
В Английските стоки нещата наистина са втора употреба и има полезни неща за бедни хора, които искат нещо по-добро за децата или дома си. Ако не са против второупотребяваните стоки, разбира се.
Пързалка сигурно ще ти доставят навсякъде с поръчка   newsm12  и с удоволствие ще ти одерат кожата  newsm48 , така че, наистина големите вериги магазини и по-големите градове са по-добър вариант за търсене. Успех!  newsm10

# 260
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
И двете места, за които говорите съществуват и склада на Чиполино и Английските стоки...
Еййй, тайната е разбулена най-сетне! ooooh!

Ето защо още е полезен този форум.

LaMariposa   bouquet

# 261
  • Мнения: 22
Дега, честитихме ви наживо крачетата, но и тук да се запишем, много да ви слушат, да са много пъргави и здравички, както и малката ти красавица!   love001 dance

# 262
  • Мнения: 22
Оле-леее, ама колко нови снимчици са се събрали в албумчето! И само сладури! Направо да се пръсне човек от Търговищка гордост!!!  newsm32 kyllmg Струваше си и чакането, и писането ... толкова са ни хубави дечицата  smile3539 newsm56 newsm19 smile3522 Flowers Sunflower
... и мамите, разбира се   baby pregnant breastfeeding
Благодаря ви, момичета, че ви има  newsm51 и че светът е по-красив, по-добър и по-щастлив благодаряние на вас!!!   Hug

# 263
  • София
  • Мнения: 136
Аз пък бях пропуснала албумчето.
Много сте хубави, всичките  dance
Аз всъщност познавам едно от момичетата. И няколко други по физиономия
Днес като поразгледах из сайтовете такова чудо, каквото искам аз няма под 300 лв.
Като и сложа доставка и монтаж ще ми стъпи на 500 лв в Търговище.
А за едни месец просто няма никакъв смисъл.

# 264
  • Мнения: 5
novoto ime na temata e super! a nqkoi moje li da mi kaje ima li nqkakav krem ili neznam tam kakvo za izrinato ot toplo 4e ne6to jebata na Alex ne i se otrazqva dobre ,a pokrai neq az sam #Crazy

# 265
  • София
  • Мнения: 1 535
За пъпчиците от прегряване знам, че не се пипат и мажат с нищо. Ако някой има други идеи да споделя  Hug

Уффффффф, дайте идея за заглавие на новата тема бе девойки, че съм много руса и не мога да измисля  doh doh doh

 Joy Joy Joy не се сдържах просто... а понякога човек изпада в творчески кризи, та ще го отдадем на такава, а не на русото  Mr. Green

mimoletka супер си е заглавието  Peace

Отивам да гледам и аз албумчето, че скоро не съм го посещавала  Embarassed

# 266
  • Мнения: 3
Аз преди бях писала за аптекаря дето ни прави на нас мазила и разни други илачи ,ама ще се повторя.За изринато вземам едно кремче от него 4-5лв. е а супер помага.Аптекаря е Младен работи в Лозница и носи поръчаните лекарства вечер и отиваш и от тях си го вземаш телефона му е 084752110.Дано ти помогне при нас е безотказно,за всяка болка прави лек този човечец.

# 267
  • Мнения: 1 080
Уффффффф, дайте идея за заглавие на новата тема бе девойки, че съм много руса и не мога да измисля  doh doh doh
Joy Joy Joy не се сдържах просто... а понякога човек изпада в творчески кризи, та ще го отдадем на такава, а не на русото  Mr. Green
Хаххахах, к'ва криза бе моме - моето си е направо творчески запек    smile3550
Пробвала съм да се прикрия (боядисам), ама пусто все ми избива  4470
Аууууу, бях забравила за албумчето, я да надникна да видя кой се е разписал там  newsm73

# 268
  • Мнения: 73
Здравейте момичета!
Новото заглавие е супер Peace И аз разгледах албумчето, много сте хубави всички Hugбсе забравям и аз да кача снимки!
А докато не съм забравила Стефинка, имаш едно голямо благодаря от мен. Благодарение на теб и моят син е с чадърче на количката, "умната " му майка не можеше да се сети къде да го закрепи newsm78
Дега честито  прохождане  Simple Smile
Аз ви оставям засега все пак съм на работа Wink
Лек и усмихнат ден!

# 269
  • Мнения: 1 080
Ха Анета, ти ли беше оня път в супера на Трапезица    Crazy
Да знаеш аз колко време я обръщах пустата количка, докато намеря къде да го закрепя    Nerd

Оф, как ме мързи беееееееееееееее егати.
Само аз ли съм такъв тюлен.
Хората работят, рахождат се, готвят, чистят, аз съм се проснала на дивана и проклинам жегата не ми се мърда яко.    Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт