Елате в ТЪРГОВИЩЕ на панаир!!!

  • 17 424
  • 290
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 909
Здравейте ,мами!Приятно ми е да се запознаем ...казвам се Мария  Simple Smile...все не ми остава време да ви пиша,но е то че сега имам малко време...така ,че здравейте на всички Hug Simple Smile

# 271
  • Мнения: 1 080
Здраве Мария,
добре си ни дошла,
напиши нещо за себе си.
Момиоченце или момченце чакаш?
Ако искаш може и рождената дата, за да те включа в списъка на рождениците!!!
  bouquet  bouquet  bouquet

# 272
  • Мнения: 909
Благодаря Simple Smile ..чакам момиченце...ами какво да ви разкажа за себе си...работя все още на пълни обороти...някои от вас може би ме познават ,други може само да са чували за мен...но това е да работиш по нашия център...  bouquet...така да се каже ставаш известен Laughing...иначе съм си най обикновенно момиче на което му предстои най важното нещо в живота и това е да стане майка Simple Smile...да включете ме в списъка,рожденната ми дата е 21.11.78г.

# 273
  • Мнения: 22
Здравей, Мария! Добре дошла и от мен!  smile3525  Това първо детенце ли ще ти е?
Стефи, и аз съм се отюленила   smile3507  ...пък за русото, нали знаеш, че съм като тебе... и като се събере русо със следродилно хормонално разстройство става ужас...
Чудя се как още не съм си забравила името или детето някъде   smile3535 hit

# 274
  • Мнения: 5
mime zdravei i ot men dobre do6la

# 275
  • Мнения: 5
Аз преди бях писала за аптекаря дето ни прави на нас мазила и разни други илачи ,ама ще се повторя.За изринато вземам едно кремче от него 4-5лв. е а супер помага.Аптекаря е Младен работи в Лозница и носи поръчаните лекарства вечер и отиваш и от тях си го вземаш телефона му е 084752110.Дано ти помогне при нас е безотказно,за всяка болка прави лек този човечец.

Sise az go znam tozi pravi mi sirop z akoliki ama neznaeh 4e i kremove pravi

# 276
  • Мнения: 73
Ха Анета, ти ли беше оня път в супера на Трапезица    Crazy
Да знаеш аз колко време я обръщах пустата количка, докато намеря къде да го закрепя    Nerd

Да Стефи аз бях Winkсега като гледах албумчето и те разкрих Joy

# 277
  • Мнения: 1 080
Оле, ша го утрепя тоя келеш  #Cussing out
До сега писах, писах и той дойде и без да го видя фино и безшумно изодзадзе ме нападна, натисна едно копче на клавиатурата и всичко изчезна    Tired
Та думата ми беше,
Миме, вземи да сложиш една бременна снимка в нашия албум да те видим, може да се познаваме - щом си и известна  Wink Hug
Пък за русото, знаех си аз, че само LaMariposa ще разбере мойто блондинско притеснение.
Спирам до тука, защото чувам "тихата стъпка" как идва насам   tiptoe newsm43 smile3520

# 278
  • Мнения: 3
да ви кажа ако не знаете ще спират водата в 22 часа  и до утре вечер няма да има #Crazy

# 279
  • Мнения: 1 080
иСАНКЕ, КЪДЕ ТОВА БЕ?
В целия град ли?
В кои квартали?

 Shocked Shocked Shocked

# 280
  • Мнения: 3
В целия голям град

# 281
  • Мнения: 3
Добре дошла Миме,от цветарския магазин нали.Най-любезния и спокоен човек на целия център.  Hug

# 282
  • Мнения: 22
Стефи, ще трябва тия дни пак да се изрусявам,та от 3 дена съм се размислила кой номер ми беше боята. Щото кат се изруся и я забравям  Joy
За водата и аз чух, имало повреда по централния водопровод още преди Шумен. Дано по-бързо да я оправят  smile3518 ! Интересно,защо всички големи аварии все през лятото стават ?! Айде, лека и суха нощ, освен ако не се понаквасите от мокрия бар  cheers Drunk

# 283
  • Мнения: 5
да ви кажа ако не знаете ще спират водата в 22 часа  и до утре вечер няма да има #Crazy

smenqt kanalizaciqta v Shumen ,no utre sutrinta vodata 6te e pusnata

# 284
  • Мнения: 262
  да ви почерпя днес бебчето ми вече е на месец. Иначе все нямам време да пиша, но ви следя
Добре дошли на всички нови мами, като си спомня че до преди месец бяхме само 3,4 и едвам тикахме темата сега много се радвам. И едно закъсняло честито на всички празнуващи в последните дни

Последна редакция: ср, 10 юни 2009, 10:41 от eli_su

Общи условия

Активация на акаунт