Бъдещи майки АВГУСТ 2009 - Тема 35

  • 13 079
  • 304
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 27
Хелоу и от мен Simple Smile Днес с мъжо си сефтосахме новата кухня (след ремонт) за закуска и беше много романтично Simple Smile

Искам да ви поставя следния въпрос: вашите половинки интересуват ли се от пазара, свързан с бебето? Колички, креватчета, модели, марки, дрешки??? На моя сладур хич не му се ходи по пазари за малката и знам, че го прави само заради моя голям ентусиазъм - да не ме обиди  Laughing но и също, защото знае, че рано или късно трябва да купим нещата. За него не било важно какво точно ще вземем, стига да било от естествени материали и т.н... Мъжете по различен начин преживявали всичко, но това, че не се вълнувал за покупките не значело, че не се вълнува за бебка и прочие... Simple Smile Определно колкото и да ми е криво някой път, че не се вълнува колкото и както мен за тези работи, знам, че ще е най-добрият баща и за това гледам да не си го слагам на сърцето... При вас как? Simple Smile

Яни, сексувахте ли в новата кухня, бе?  Joy Crazy Smile

За пазара- ама хич не мога да го накарам да влезе в бебешки магазин  Laughing Аз понеже не съм от суеверните съм решила, че до края на 8ми месец ще сме напълноооо готови за Бобко. И му обеснявам, че трябва да пообиколим магазините, да си набележим нещица и после да си ги купим. Разбрахме се аз да направя списък с магазините и вчера трябваше да ги обиколим.....  hahaha да ама не  Naughty Първия магазин беше този на Чико, показах му количката, която харесвам и огледа приключи така- Ок, взимаме тази количка, леглото, което харесахме в Хиполенд преди 1 месец и дрешки от борсата в Х. Димитър. Ще сме готови за един ден, само моля те да се прибираме и да не обикаляме магазините  Joy  Laughing
Е, аз какво да му кажа?! Съгласих се и така с пазара  Laughing
Така, че..... не му се сърдя и аз ще накупя каквото си поискам без да ми казва- А това за какво ни е?  hahaha Laughing

# 256
  • Мнения: 370
Мойто мъжле пък даже с кеф обикакля с мен и много се радва на малките дрешки и на всичкои друго.Не ми се меси и аз сама вземам решения кое да се купи и много се радвам,че проявява такъв интерес Grinning

# 257
  • Мнения: 22

mishonitata и аз ще ходя при Димитров. Записах си час са 1 юни в края на април, казаха че е в отпуска през май - не знам за колко време.
Това ще ми е първи преглед при него.

# 258
  • Мнения: 3 010
Яна и моя е така  Close Даже тия дни спорим здраво за една количка. Отидохме за втори път на оглед, като каза тази ще е, викам чакай бе... а тя тежка и мисля 4е няма да ми  е много практична за новородено. Става въпрос за Чико дуо.
Ще се побъркам с тия колички, не мога да взема решение коя да е  Sad на всичкото от горе той въобще не ми помага, ами напротив.

# 259
  • Мнения: 15
здравейте мамчема,аз кво да кажа за моя мъж,оставил ме е сама да избирам всичко и до някъде съм му благодарна,защото имаме различни вкусове.показала съм му количката и леглото,които съм харесала и също от къде да ги купи,само че си пада малко суеверен и затова ще ги купи когато бебо се появи(докато сме в болницата).а за обикалянето по магазините е много труден Confused

# 260
  • Мнения: 18
elito_g Добре дошла в нашия отбор  Hug
Аз също ходя при Росен Петров (много е готин - лирическо отклонение), но все още не съм говорила с него по този въпрос.
Лично аз още не съм се ориентирала къде ще раждам, въпреки че за сега клоня към ВМИ.
Чакам една дружка да ми даде координати на един от лекарите там, че имам да си говоря много със специалисти по раждането, защото съм с вродена луксация и не знам дали ще ми позволят естествено раждане, а аз такова искам.
yana-sladurana С моето мъжле още в началото сме се разбрали да не го занимавам докато не започна да се търкалям  newsm47 Така че очаквам голямото пазаруване към средата на юли и то всичко на веднъж, а не едно по едно

Последна редакция: нд, 17 май 2009, 15:27 от sosmy

# 261
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета! И на нашия татко хич не му се нравят обиколките по магазините! Вчера извоювах да ме заведе в Малечко, защото много ми препоръчаха количка на бебе комфорт. Добре че взехме  и 1 приятелка, която също чака бебче и на него му стана неудобно да се размрънка. Но през цялото време гледаше тавана и стоеше близо до изхода newsm62
Е и аз предпочетох да не се застоявам дълго, тези хора са полудели - количката с всичко необходимо като кошче, чанта и т.н. излиза около 2600  Shocked аз няма лек автомобил да си купувам. Най-евтините бяха около 1400. Много труден се оказа избора на количка, особено за високи майки. Някоя от вас, които има опит дали е ползвала Макларън? Днес гледах 1 в mothercare, беше наистина много лека и удобна, без отделен кош за новородено, но гръбчето пада напълно. Недостатък - не се обръща към майката. Мислите ли, че това е наистина важно newsm78. Само това ме спира за тази количка, беше 7.5 кг, с чувалче за 670 лв, как ви се струва?

# 262
  • Burgas
  • Мнения: 214
 liubopitka и аз съм се спряла на същата количка само че лятна. Няма да съжаляваш за тази количка една позната има такава, толкова е удобна, лека , маневрена, просто невероятна.
Аз имам комбинирана стара от първото дете и затова ще си купя само лятна.

# 263
  • Мнения: 0
liubopitka и аз съм се спряла на същата количка само че лятна. Няма да съжаляваш за тази количка една позната има такава, толкова е удобна, лека , маневрена, просто невероятна.
Аз имам комбинирана стара от първото дете и затова ще си купя само лятна.

Мерси за съвета, точно това исках да чуя  bouquet
И на мене ми се стори много маневрена, а не съм от най-сръчните и нямам опит в шофиране на бебешка количка Laughing
А тези допълнителни възглавнички за главичката и колани за новородено изобщо ползват ли се, притеснявам се да не пречат на бебчоо, особено ако е по-едро newsm78 . Чудя се защо в детство мое същата количка е с над 100 лв по-евтина.
http://www.detstvomoe.com/magazin/catalog/popup_add_image.php?pID=58

Да ви споделя нещо трагикомично. Вчера ни предлагаха и разни триколки, които аз не предпочитам и демонстрирах страховете си опитвайки се да бутам празна количката, и човека ни казва -"е какво толкова, и да обърнете бебето, то е достатъчно меко, нищо няма да му стане"  #Crazy #Crazy #Crazy

# 264
  • Мнения: 1 569
Момичета благодаря за отговорите. Ние днес направихме първи по-сериозен опит да идем да гледаме бебешки магазини, който уви завърши без успех, дори с караница Sad Ходихме в Пиги'с хаус уж само да гледаме, но момичето на дрешките беше така учтиво и ми обясни толкова надълго и нашироко, че си купихме няколко дрешки - все някога трябваше да почна да вземам нещо. Мъжо обаче се ядоса, щтото 'нали уж само сме щели да гледаме и как така тази жена щяла на него да му казва какво ни трябва за детето ни. Rolling Eyes.' Просто нямам думи Rolling Eyes После ме скастри като оглеждах количките, защото наистина има много голям избор (и цените са като навсякъде)... После се извинява за грубото и нетърпеливо поведение, простих му естествено, и след 15 мин точно реши да се реваншира като идем в друг бебешки магазин, но ми определни условия да сме гледали ЕДНО нещо, а не да губим време просто в зяпане на всичко!!! Пак - просто нямам думи! И сега освен, че ми се скапа деня, не мога и да се израдвам на сладките дрешки, които купих...  Cry Едно е сигурно (колкото и да се извинява и да си разбирал грешката, дрън дрън...) аз от тук нататък казах, че на пазар ще си ходя сама и накрая ще купя каквото си искам без изобщо да искам мнението му и критики няма да търпя! Той разбира се се съгласи!!! Мъже...  Crossing Arms

# 265
  • Мнения: 3 010
Яна и аз днес си стигнах до това заключение, че ще ходя да гледам сама и когато се спра на нещо ще го викам само да се включи финансово  Mr. Green По добре от колкото да спорим после с дни и да се разтройвам.

# 266
  • Мнения: 1 569
Яна и аз днес си стигнах до това заключение, че ще ходя да гледам сама и когато се спра на нещо ще го викам само да се включи финансово  Mr. Green По добре от колкото да спорим после с дни и да се разтройвам.

Ама абсолютно!! Няма смисъл от такива глупави нерви!!! После само да са ни казали 'ама това защо си купила??'  #2gunfire

# 267
  • Мнения: 1
Здравейте! Янче, напълно те разбирам...моят мъж идва с мен по магазините, но категорично отказва да се купуват неща предварително.. много е суеверен горкия... ама аз си действам и без него..по интернет.. хи, хи...не ми се ще да се чувствам  неподготвена и да се притеснявам излишно като мога да се подготвя предварително и после живот и здраве да се концентрирам върху бебока.. все пак, за негово успокоение, ще му дам възможност да купи матрака и леглото, които съм избрала вече и съм му ги показала, когато се роди бебо..А, вчера го завлякох до Щъркел, харесах си едно боди с гащеризонче до келенете, (има много интересни неща на добри цени) което ще ходя да купувам без него.....   та се запитах по къс ръкав и с крака голи от коленете надолу и чорапки, разбира се, може ли да се изпише бебето??? И с тънка пеленка отгоре... Моля за съвет от мамите  newsm78

# 268
  • Мнения: 132
Здравейте!
Аз много отдавна съм се отказала да пазарувам с мъжо  Wink-ходя,оглеждам,права груби сметки,поизцеждам го финансово и си пазарувам сама  Peace
Dendy е права,че е по-добре сами да си напазаруваме  Peace

# 269
  • Мнения: 3 010
Аз дрехите ги поръчах по интернет, малко по малко сама си ги иабирах после му показвам. Оба4е количката ми е голям зор и за това и стана драмата вкъщи, вдетенявала съм се, не мога да избера една количка  Shocked А бе то си е по-отговорен избор от това да си купиш лека кола!
Проблемът ми е, че се съобразявам с много критерии, ама ще видим какво ще измисля последно  Tired

Общи условия

Активация на акаунт