Бъдещи майки АВГУСТ 2009 - Тема 35

  • 13 080
  • 304
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 569
Денди, имам същия проблем с количката. Твърде много изисквания, а същевременно не искам да давам над 700-800 лв При това за 3 в 1)... А мъжът ми и той така - не било важно каква ще е количката, много внимание съм му отдавала... Аз съм на мнение, че все пак си е важно на детето да му е удобно, на мен също!

# 271
  • Мнения: 140
Да се включа и аз за пазаруването...
За сега само 1 магазин за колички разгледахме, но веднага си харесах 2. (Магазинът е Дундьо срещу Шейново.) Мъжлето се съгласи, само за 1 протестира, че нямало да се събира в асансьора Thinking.
Иначе сме решили да ходим заедно по магазините през юли, когато той излиза в отпуск, да сме живи и здрави дотогава, ще наваксаме в жегите с покупките  Joy Crazy

# 272
  • Мнения: 60
Добре дошла на elito_g леко бременеене докрая Simple Smile Относно пазаруването............да идва с мен ли хехех за война ли ми говорите.......мисля тая седмица да ида със сестричката до мола до нас да и покажа какво искам и като се роди бебока или с таткото ще идат да вземат или татито ще даде пари и майка ми и сестра ми ще пазарят.........така ги виждам аз нещата Simple Smile.То немога да го накарам една боя да удари в коридора и хола............ #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 273
  • Мнения: 219
Нев, това с боята и при нас е така, то затова обикновенно нашите ми помагат или аз боядисвам. То затова и сама си местя де, че той не иска (само мн големи неща, ако се разглабят ги разглабям и няма къде да иде Simple Smile или пък просто ги разчиствам помествам мъничко, колкото да не е удобно така да седи и няма къде да иде).

За пазаруването, аз съм казвала, че в Пловдив бяхме купили всичко, но една мама ми даваше съвети, пък той само обикаляше, зяпайки тавана с другия татко (мъже). Та той не можеше да приеме дъщеря си 1-2м след като се роди. Дето се вика, кучето си го обичаше повече, а сега човек убива за нея. Така, че 1-во детенце, някой татковци просто още не могат да усетят какво е да имат дете (аз самата не го усещах докато родя, хем, че растеше в мен, та какво остава за татковците).
Иначе днес се скарахме за глупости, та се наревах едно хубаво, явно ми избиха бушоните, отдавна не съм ревала, а като бременна то ти идва за щяло и нещяло. Ходихме на Илиенци, и малката вече е с триколка и камионче за бутане. И аз се сдобих на връщане с 2 сутиена български, че нямам вече удобни. Та така, в нас е лудница, но на мен нещо днес не ми е добре, дали щото не бях яла нищо до 14ч, даже и вода почти не бях пила, а и на тая жега....
Като казах вода, се сетих, че някой писа, че е като камила и сега пие мн вода, нормално е като бременна да пиеш повече, на бебчо му е нужно, а и заради кръвното, така, че повече, по-добре  Peace

За изписването - аз мисля да е с боди с дълго ръкавче и ританки, отгоре пелена. Ама де да знам де, може пък и да е дъждовно и да не е толкова топло пък, така, че имаите варианти.

# 274
  • Мнения: 60
tsvetito лошото е че апартамента не е наш..........не е ли достатъчно че майка ми чисти и тук............че да дойде и да боядиса...........

# 275
  • Мнения: 1 569
Цвети: абсолютно си права за татковците! Майка ми ми каза много умна мисъл: жената се ражда майка, а мъжът се учи как се става баща! Това е тоооолкова вярно, че няма накъде  ooooh! Иначе и аз следобед хубаво се наревах след скандала за пазаруването и сега се връщам от самостоятелна разходка в парка, че щях да си пищисам бебето с неспокойството си. Тези мъже могат да ни докарат до лудост някой път, колкото и да си ги обичаме, а и те нас Sad

Момичета, къде мога да изгледам на Венета Райкова вчерашното предаване, че го изпуснах, а много исках да го гледам... Дали го има някъде в нета или дали го повтарят през седмицата??  newsm78

# 276
  • Мнения: 2 382
Янче, в клюкарника има тема и са дали линк, сега ще се опитам да го намеря.

http://www.vbox7.com/search/?offline=1&vbox_q=%D0%93%D0%BE%D … %BE+&ord=date

Аз гледах предаването и въпреки негативната настройка, която имам към тази лекарка, в случая не разбрах за какво точно я обвиняват.Минала съм през това и наистина не разбирам какво по-различно се е случило.
Изписват ти АБ, ти решаваш да се лекуваш с алтернативна медицина, защото това си завършила.Е, какво да се очаква, освен една сериозна инфекция.
Не била съпричастна- много лекари са груби, но това не ги прави по-лоши лекари.
Искрено съчувствам на Весела за това , което е преживяла, но няколко последователни предавания за това....

Последна редакция: нд, 17 май 2009, 21:20 от Шайн

# 277
  • София
  • Мнения: 240
Здрабейте АВГУСТОВИ МАМИ нека и аз да се запиша с щастливата новина нашето бебоче ще се появи на 02.08.2009 и ще е с розава панделка.Пожелаваме на всички много щастие и успех

# 278
  • Мнения: 140
здравей dayzi !
добре дошла и леко бременене през остатъка до 2.08. Хубаво е че има още една мадама за нашите мъже  Laughing

# 279
  • Мнения: 60
dayzi  добре дошла и от мен

# 280
  • Мнения: 219
dayzi добре дошла  Hug

Даже и мъжо гледа Горещо, но честно казано и аз нещо не я разбрах Весела, макар да не ми е правено абразио си личеше колко си противоречи и как говори наизуст. Особенно като каза, че Мазнейкова й казала на 3-тия ден да иде на преглед, а като отишла, била израждала и тя не я изчакала, че то ние чакаме по 1ч за преглед, дето ни няма нищо и уж сме си с час, пък тя не изчакала.
От друга страна Мазнейкова никак не ми хареса, и като чета негативните коментари и аз не бих отишла при нея. А това, че всичко минава през нея за мен е глупост, освен ако не работи и в някоя държавна болница. Едва ли ако ида в държавно АГ и нещо се случи ще викат Мазнейкова, да не е само тя в София? А и цените дето взима...е как да не искам отношение? Не може да дам аз няколко хилядарки и да се държат грубо с мен. Май единственото платено място, където имат специалисти и техника е Токуда, дето се вика, знаеш за какво плащаш. Аз затова съм и против плащането в държавно АГ за избор на лекар, освен, ако не си ходил при него с години и не се знаете, за да разчиташ на него.
Та така, казах си и аз мнението Simple Smile

Че сега се сетих за количката, когато бебо е легнал въобще тия колани не са нужни, то си е легнало детето, няма какво да се препасва, те са за след това, когато вече седи.

# 281
  • Кърджали
  • Мнения: 10 377
На мен ми става малко кофти като се замисля чев последните години медицината се е превърнала в бизнес.... Сякаш лекарите виждат в пациентите си само пари....

# 282
  • Мнения: 1 569
Добро утрооо! Мъжът ми пак ме разбуди и няма повторно зспиване вече, но карай Simple Smile

Шайн мерси за линка, сега ще го прегледам и да видим какво ще мисля и аз Simple Smile

На Дейзи добре дошла сред нашите редици   bouquet

# 283
  • Мнения: 735
Добро утро!

Привет на новите мами! Hug

Аси, излседванията ти са си наред.А хемоглобина щом не е под 100 няма страшно.Аз лично те съветвам да го изследваш пак след 2 седмици.Просто така, да видиш дали не е паднал и тогава доки ще вземе някакви мерки. Peace
И аз имам бележка за кръвна картина и урина, ама ме е страх да отида сама, защото трябва да е на гладно и се опасявам, че ще ми стане лошо. SadТа тия дни като си намеря ской да отида рано сутринта ще ги направя.
Инъче и моя мъж не си пада по обиколките из магазините.То сега и няма време, защото е по 12 часа на работа, работи и събота, та за това не му се сърдя, че не ходим по магазините.Инъче и той е от суеверните и не дава сега да купувам дрешки.За това аз ще пазарувам юли.Simple Smile
Чака ни един ремонт, направо не ми се мисли.Ще сменяме дограми, ще правим външна и вътрешна изолация, направо не ми се мисли....
Днес пак се очертава да е жега и аз няма да си подам носа навън.Не я понасям жегата..Вие как издържате? newsm78

# 284
  • Мнения: 3 010
Добро утро и от мен, и аз се събудих заради мъжа ми, ама нищо...
Дейзи добре дошла  Hug
Славена аз обожавам да ми е топличко и най-харесвам лятото. Да ви се похваля оня ден се сдобих с нов бански, че старите абсурд да ми станат и сега само ми трябва една прозрачна туника да си прикривам козуначетата  Mr. Green та съм "живка" за плаж. Кой знае дали ще се осмиля да отида, ама това е др въпрос.
Ние сега сме пред друга дилема как да префасонираме апартамента да е удобен за бебка и да не е "градил Илия килия", та това ще мисля следващият дни. Спалнята ни е малка и като сложим детското легло и ев. гардеробче, няма как да отваряме балконската врата  Joy  hahaha
Колкото до количката май пак залитам към варианта да я поръ4ам от Франция чрез ибей, така ще ми излезе малко по евтина за Гракото. Тя като модел много прилича на Чико дуо, но е по-лека,  сенника и е цял, не се сваля до долу и така е по-закътана през зимата, с едно порт бебе ще се справим. А на лято може да взема някоя друга.

Общи условия

Активация на акаунт