Бъдещи майки АВГУСТ 2009 - Тема 35

  • 13 082
  • 304
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 370
Като си говорите за колички ще ви покажа аз на коя съм се спряла Simple Smile. http://chipolino.com/#/bg/products_use/01.195/01.195.196/m.64/gallery/  Какво мислите?

Последна редакция: пн, 18 май 2009, 09:54 от dolls

# 286
  • Мнения: 60
Добро утро Simple Smile и мен ме събуди мъжа ми към........6:30 ама незнам как стана номера че поспах лсед това рядко ми се случва Simple Smile.По въпроса с мазнейкова направи ми впечатление че весела каза че седяла 2 часа и и казали да си ходи,а според нея и това което е учила по обща медицина доколкото полмня трябвало да седи една вечер...........искам само да кажа че операции продължили малко повече от нейните 7мин. говорим за около 40-50мин хората след 2 часа са си заминали от болницата....и такова като да ти дадът буркан с вътрешности и да спре да кърви след 40мин.........достойна е за рекордите на гинес.Абсолутна реклама си напрай....щото май я позабрайха хората..........аз я гледах и с мъжа на девойката дето почина там и се зачудих че ми е позната физиономията но нищо не говореше дори и името и на весела..........Несмятам за редно да напомниш за себе си на хората с това че си загубил детето си....

# 287
  • София
  • Мнения: 358
Здравейте мами сладурани Simple Smile

Аз пиша рядко, ама си ви чета тука. Все още съм на работа - до края на май, обаче вече нямам търпение да изляза в отпуска. Ще си чета книжки, ще си ходя по магазините и на разходки Simple Smile

Спалнята ни е малка и като сложим детското легло и ев. гардеробче, няма как да отваряме балконската врата  Joy  hahaha

И ние сме така  ooooh! то тясно, тясно .... направили едни спални - ама като кибритени кутийки. Сега съм пред дилемата - ново легло за спалнята или блокирана врата на терасата. А лято е - ще трябва повечко да се проветрява .... така че ... не знам
Вчера си харесахме климатик за дневната/кухня. Мислехме и без климатик ... ама като почна да готвя и става доста топличко.... а аз и без това трудно понасям жегите.
За Мазнейкова ... освен че е прехвалена май друго не съм чувала. Не можах и предаването да гледам та май нямам никакво мнение по въпроса  Confused
Иначе ние с бебо сме добре. На ФМ Марков за втори път каза, че е едричък и след 20 юли да си стягам багажа, че може да ме изненада всеки момент Simple Smile
Вече започнаха да ми се подуват краката. Аз хич не понасям жегите, сега направо едва издържам ...
Вие ползвате ли някаква козметика за крака?

# 288
  • Мнения: 741



И аз съм така с краката- започнаха да ми се подуват! Иначе си купих крема на Мустела за крака, много е лек и охлаждащ, засега ми харесва, макар че не мисля че подуването спада след намазване, просто краката ти се чувстват по- комфортно!
Страх ме хваща като помисля, че ме чакат юлските и августовските горещини  ooooh!!

Последна редакция: пн, 18 май 2009, 12:26 от slavina_S

# 289
  • Мнения: 2 382
Моите крака май са леко понапълняли, не толкова подути Embarassed.
За крем против подуване не знам, но определено ще си взема крем за пети, защото вече ми е невъзможно да се сгъвам и съм в ужасен вид.Дори си мисля, ако хвана мъжа ми да ми лакира ноктите, какъв ли ще е резултата hahaha.
Снощи вкъщи беше 27 градуса, а още не са започнали големите жеги, та климатик ще се пуска и за бебето.Хубавото е , че и климатикът и струята са в най-далечния край на стаята и се надявам да не е много вредно.
С тясното и ние сме на този хал Rolling Eyes.Дори се отказах от скрин, а ще освободя 2-3 от нашите чекмеджета и ще ползвам тези под кошарата.

# 290
  • София
  • Мнения: 358
За крем против подуване не знам, но определено ще си взема крем за пети, защото вече ми е невъзможно да се сгъвам и съм в ужасен вид.Дори си мисля, ако хвана мъжа ми да ми лакира ноктите, какъв ли ще е резултата hahaha.
Снощи вкъщи беше 27 градуса, а още не са започнали големите жеги, та климатик ще се пуска и за бебето.Хубавото е , че и климатикът и струята са в най-далечния край на стаята и се надявам да не е много вредно.
С тясното и ние сме на този хал Rolling Eyes.Дори се отказах от скрин, а ще освободя 2-3 от нашите чекмеджета и ще ползвам тези под кошарата.
hahaha
И аз си го мислех това ... ама май по-добре направо на педикюр - ще оправят и петите и ноктите Simple Smile
За скрин за бебо дори и не съм си помисляла - ще освобождавам от нашия шкаф и тва е  Blush
ужасно е да живееш на тясно  ooooh!

# 291
  • Мнения: 132
Здравейте!
Сега се прибирам от консултация-с бебка всичко си е ОК  Peace.Отговаря си на седмиците /29-30г.с./.Наддала съм само 1.700кг. за 1 месец  Party и сега съм общо 11.700кг.  Party
Пак ми източиха кръвчицата заради различните кръвни групи,които сме с мъжа ми-дай Боже всичко да ни е наред  Praynig
Това е засега от мен  Wink

# 292
  • Sofia
  • Мнения: 1 719
Здравейте и от мен!   bouquet

Ние с мъжа ми още нищо не сме пазарували. И двамата сме толкова суеверни, че не мога да ви опиша. Иначе съм си харесала и количка и креватче. Но мисля че към края на 8-ия месе вече ще трябва да се купи нещо, не може всичко след като бебка се роди, живот и здраве. ..

И аз тук меря и измислям разни варианти за пренареждане на мебелите, за да видим как ще се поместваме. Ние и хола сме го направили като спалня и нали е по-голям, та сме решили там да се настаняваме с бебето. Също така сме решили да купуваме климатик, защото сме на последен етаж и не се издържа от горещина. Въпреки че казват, че климатика не е за предпочитане за бебетата, се надявам да не навреди. Моята кръщелница постоянно спи на климатик и си се чувства много добре детето.

# 293
  • Мнения: 145
Здравейте, чета ви от време на време,ама вие сте като стрели ...не може да ви смогне човек..
Кажете,моля,дами с коремчета, на коя точно страна спите, че се измъчих вече..
Най-удобно ми е по гръб,а май не трябва и незнам вече..на въпросното ляво ми е най-неудобно,а и като се обърна натам,бебешоре се разритва яко сякаш и на него му е неудобно...
Моля ви, дайде ми мнение по въпроса.
 Hug

# 294
  • Мнения: 3 010

Аз днес съм решила да се лакирам, нали ще слагаме скоро сандалки  Laughing пък да видим дали ще се справя, а на педикюр няма да издържа толкоз време.

ivu6a
, от няколко дена насам заспиването ми е кошмар. Докато легна и ми става лошо, независимо дали съм по гръб, на ляво или дясно. Слагам възглавницата на обратно и част оътнея идва под раменето, обаче смятам да си купя специална възглавница за бременни.

# 295
  • Мнения: 3 372
Направо ви завиждам, че можете да се лакирате Crazy Аз едва успявам да си отрежа ноктите на краката, с триста зора си завързвам обувките Crazy Днес ще ходя да си купя чехли, че да не се налага да се навеждам, направо ужас Sick
На нас тепърва ни предстои да си обзавеждаме спалнята, аз даже харесах един комплект, премерих в къщи и се оказа, че ще успея да наблъскам всичко + детското легло и ще останат две кози пътечки за минаване Mr. Green После като махнем бебешкото легло ще си стане нормално. Все пак искам всичките модули на комплекта и ще се премъчим с минаването или пък временно ще сложим някой от шкафовете в друга стая Peace

# 296
  • Sofia
  • Мнения: 1 719
Ооо, аз успях вече да си лакирам ноктите на краката. Малко трудничко, но успях.  Grinning
А иначе какъв зор виждам с епилирането, не ме питайте, едва се сгъвам и май вече го крам на напипване, там където нищо не мога да видя.  Laughing

# 297
  • Мнения: 3 010

А иначе какъв зор виждам с епилирането, не ме питайте, едва се сгъвам и май вече го крам на напипване, там където нищо не мога да видя.  Laughing

хахааха и аз съм така, последният път пробвах с огледалце.....  hahaha  Joy лудница,  а все по-зле ще става  Mr. Green

# 298
  • Мнения: 1 807
Привет от мен!И ние имаме проблема с мебелите - уж спалнята ни е доста голяма, но трудно ще поместим легълцето

http://avmebeli.com/gerganaplus3.html

- вчера харесахме ето това - не сме решили на 100 процента, но не е лошо като вариант.

Иначе нашия татко обикаля без проблем бебешките магазини, разглежда1 пита - понякога доста смешни въпроси, но гледам да се правя на разсеяна и да не се смея на някои негови странни теоргии как точно се гледа бебе! Mr. Green

Само се дразня, че оценява нещата според мястото в пространството им - все харесва нещо, което може да се сгъва или пък е с най-малкия възможен размер. Вчера даже малко му се поскарах и той ме се разсърди, ама ми писна да ми мрънка, че за това сме нямали място, че другото било много обемисто т.н. - казах му да свиква и че за бебето ще бъде основното място - той да се разполага в това, в което остане, ако остане свободно пространство изобщо! Mr. Green

# 299
  • Мнения: 46
И аз успях почивните дни да се сгъна и да си лакирам. Но основния ми проблем е епилирането Laughing хем ми е смешно, хем ми се плаче
За мебелите и при мен не е много широко, но вече Алекс спи в детската стая на легло, тъй че поне второ креватче няма да купувам а ще ползваме старото с новото бебче

Общи условия

Активация на акаунт