Грижа за крака/стъпала.

  • 44 707
  • 181
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 718
Аз лично не харесвам пудра за крака, предпочитам спрей, но мисля, че пудрата се слага преди обуване Peace
Ползвала съм всякакви скъпи омекотяващи кремове със слаб ефект, но  за крем Здраве на Арома с ментол мога да дам само хубави отзиви - омекотява незабавно, мирише приятно и струва по-малко от 2 лв Crazy

# 76
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
а аз мислех, че функцията на тези възглавнички е да не ти се хлъзга кракът Confused

По принцип е така и освен това идеята на тези възглавнички е да омекити тежестта на цялото тяло, която пада на предната част на стъпалото, когато си с токчета. Но ако си с много отворен сандал например, тези възглавнички не са удобни защото няма какво да ги закрепи в обувката, ако ме разбираш какво се оптивам да обясня  Laughing

# 77
  • Мнения: 5 591
, но  за крем Здраве на Арома с ментол мога да дам само хубави отзиви - омекотява незабавно, мирише приятно и струва по-малко от 2 лв Crazy

felicidad17, действа ли при напукани пети?
Мисля да го пробвам.В момента ползвам един на Дева,но не ми харесва миризмата,а и не виждам голям ефект от него.

# 78
  • Мнения: 718
Vancheto, не мога да кажа със сигурност, петите ми не са били напукани. По-скоро има омекотяващо, подхранващо и хидратиращо въздействие и предотвратява появата на пукнатини Peace Нищо не ти пречи да пробваш обаче,  струва 1.80 Laughing
Момичетата по-горе май бяха пуснали линк на медицински крем, който помагал за премахване на пукнатините Peace

# 79
  • Мнения: 1 798
За напукани пети купувах от аптеката - "Крем за пети"/силно напукани/.
Съдържа - масло от розмарин,и жълт кантарион,прополис,алантоин,витамини А и Е.
Фирмата е Биле VY.

# 80
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 809
За напукани пети купувах от аптеката - "Крем за пети"/силно напукани/.
Съдържа - масло от розмарин,и жълт кантарион,прополис,алантоин,витамини А и Е.
Фирмата е Биле VY.


http://ehealthbeauty.com/index.php?main_page=product_info&cP … p;products_id=476

този ли е?

# 81
  • Мнения: 1 798
За напукани пети купувах от аптеката - "Крем за пети"/силно напукани/.
Съдържа - масло от розмарин,и жълт кантарион,прополис,алантоин,витамини А и Е.
Фирмата е Биле VY.


http://ehealthbeauty.com/index.php?main_page=product_info&cP … p;products_id=476

този ли е?
да,този е Peace

# 82
  • Мнения: 5 591
Moмичета,благодаря ви за отговорите. Hug

# 83
  • София
  • Мнения: 547
а аз мислех, че функцията на тези възглавнички е да не ти се хлъзга кракът Confused

По принцип е така и освен това идеята на тези възглавнички е да омекити тежестта на цялото тяло, която пада на предната част на стъпалото, когато си с токчета. Но ако си с много отворен сандал например, тези възглавнички не са удобни защото няма какво да ги закрепи в обувката, ако ме разбираш какво се оптивам да обясня  Laughing
разбрах, мерси  Hug

# 84
  • Мнения: 598
Добре, че го разяснихте точа със възглавничките и сандалите, че се бях юрнала да купувам.Явно няма смисъл  Peace

# 85
  • София
  • Мнения: 547
абе, май има, ама зависи от обувката Peace

# 86
  • Мнения: 1 178
Момичета, някой ползвал ли е пилата за стъпала на Аvon, (тази която е като ренде)? Отзиви?

# 87
  • Варна
  • Мнения: 18 039
Ето вече идва лятото и времето на чехлите, а аз имам един проблем. Въпреки че непрекъснато търкам петите си те седят бели сякаш не съм ги пипала с години. Embarassed Мекички са, но  изглеждат загрубели. Търкам ги с пилата на Орифлейм и ги мажа с крем. Има ли какво още да направя, ще споделите ли някоя тайна. Hug

# 88
  • Мнения: 6
Аз бих те посъветвала да отидеш на професионален педикюр.
След 1-2 процедури ще се изненадаш колкото ще се променят петите ти... а и е голям кеф Simple Smile

# 89
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Отдавна съм прекратила с опитите в къщи, ходя на педикюр.
Каквито и пили и мазила да купувам, никога не мога да постигна ефекта на професионалния педикюр  Peace

Общи условия

Активация на акаунт