Пипат ли децата ви в детски магазин...?

  • 4 462
  • 84
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 031
И моите пипат.Големият е по-внимателен, но и той се втурва към нещо много желано.

# 46
  • Мнения: 690
Позволяват си, но само, ако са им чисти ръцете!
Поставила съм елементарни правила, които държа да се спазват.
В такси, магазини/независимо за какво/ с храна не се влиза. Не се пипа нищо в магазина, ако случайно преди това са яли. Не позволявам да се гонят и да тичат из магазините.
 Правилата ми са малко спартански, но това е моето виждане по този въпрос.

# 47
  • Мнения: 171
Да..пипа и то доста, но се радвам, че продавачките не правят това на проблем. Но е голям ужас, като се заинатим, че искаме нещо...тогава е нещо страшно и някакъв ужас.. ooooh!

# 48
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 509
Пипа, да.Затова са детските магазини и няма нищо по-естествено от това когато детето види някаква стока да я разгледа, пипне и прецени даи е желана. А вие пипате ли в магазините за възрастни или просто гледате?
Това със забраната да се пипат изложените стоки е само по нашите ширини май. Та нали това е целта на магазините-да пипнеш, да пробваш.Иначе щяхме да си купуваме стоките от списания с картинки, не отмагазини с рафтове и закачалки.

# 49
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Пипа, да. Дете е все пак.
ато цяло, срещаме разбиране от страна на персонала.

# 50
  • София
  • Мнения: 44 334
Пипа във всеки магазин, в който влезе....в 99% от случаите пазаруваме заедно...никога никой не му е направил забележка...еле пък в детски магазин - та реално той им е клиента.....
чесно казано при такова отношение(изпитвала съм го върху себе си) си има 1 отговор - "Има и други магазини, като не знаете как да се държите с клиентите, с радост ще си дам другаде парите" и директно вън...и наистина за винаги забравям за мястото, ако ще и да е единственият подобен в района не ме интересува....егати хората...кат не могат да работят с хора, да не си напъват д-тата....

# 51
  • Мнения: 2 249
Не мога да повярвам как за две страници още не се е появила някоя активистка, която да обясни колко невъзпитано е това  Joy
ама как така пипат ooooh!много е невъзпитано това Mr. Green
моята дъщеря на 2,5 не само 4е пипа ами няколко пъти си и излиза от магазина с игра4ки без да я видя-от Кауфланд последно спокойно си мина покрай касите с един детски куфар дето се дърпа Mr. Green без никой да я спре-добре,4е съм съвестна и се върнахме Wink
оставям я да разглежда игра4ките в детските магазини и много ще се разсърдя ако ми се скарат продава4ките-нали все пак детето трябва да има мнение и да реши дали й харесва нещо-аз да не си купувам обувки без да ги пробвам Close-същото е Peace разглеждаме заедно,после подреждаме колкото можем де Crazy и си избираме 1 игра4ка-лесният достъп до игра4ките е все пак и търговски способ Peace-като работех в Германос ни караха да даваме телефоните в ръцете на клиента-да го почуства като негов и да го пожелае Mr. Green

# 52
  • Мнения: 245
Да, не само пипа, ами ги носи на щанда.  Казала съм му, че първо там се оставят, продавачката да сметне колко парички е и като платиме си го взимаме. Случвало се е нищо да не купим, но той не се сърди, все пак не може всеки път да се купува.

# 53
  • Мнения: 3 804
Пипа -но,гледам да да съм до нея.Тук обаче за разлика от БГ-отношението към клиента е друго-до сега не са ми правили забележка-въпреки,че дребната събори една плоскост Grinning

# 54
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
 Пипа ,разбра се нали така се запознава с новите неща-ние не сме магазин да имаме всичко PeaceХубаво , че интереса й е към  Техно маркет,полис и тн...да проверява перални и хладилници Laughingпрахосмукачките са й любими PeaceА в Кауфланд и др. подобни -само количките я радват ,нали се вози и не се и сеща да пипа newsm01

# 55
  • вкъщи
  • Мнения: 704
пипат но внимателно

# 56
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 И моите са от пипащите... Rolling Eyes

# 57
  • Мнения: 1 420
Живеем в чужбина и предполагам затова нещата при нас стоят малко по-различно. Тук в магазин никога никой не идва да те притеснява и пита дали искаш нещо и т.н. Дъщеря ми си пипа каквото иска и даже да разхвърля, никой никога не й е правил забележка или нещо такова. Естествено й се обяснява, че не се разхвърля и т.н., но дори и да се случи, не изпадам в паника или да й повишавам тон за това. Много пъти се е случвало да отидем в детски магазин за играчки и да стоим по половин час там за да пипне тя каквото поиска и дори да си поиграе с някой играчки. Големите вериги магазини за детски играчки имат и специални дни, в които всяко дете може да иде в магазина и свободно да си поиграе с каквото си поиска, без да са задържени родителите с нищо. Смятам, че продавачите в повечето магазини в България са крайно нелюбезни  Naughty ( моля да не се засягате твърде лично )

# 58
  • Мнения: 9 973
о,не само в детски магазин,а във всички....

# 59
  • Мнения: 2 478
Около нашият блок има 2 малко хранителни магазинчета, които редувам, защото ми е неудобно все да викам "не пипай", "пусни " и т.н. Но вчера в единият магазин продавачката, с изцъклен поглед ме попита :"ама той защо е толкова палав?" И този въпрос ми го задава, при положение, че през цялото време синът ми е в ръцете ми.  hahaha Отговарям, че не знам . И тя пак още по-учудено се заинтригува дали не е нервно дете и т.н. Напротив, синът ми е много добро дете, не се инати, няма драми и постоянни откази, но просто е палав. Много палав. В прекият смисъл на думата, не може да стои мирно дори и 10 секунди. Явно е темперамент.

Общи условия

Активация на акаунт