Давате ли манджа вместо залъгалка между основните хранения?

  • 1 166
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 807
екструдирана пшеница натурална[/b][/url].

Да, сега се сетих за нея - и аз давам такава, дори има и само от ориз, както и смес ориз/пшеница.
Само като купувате гледайте да не е с подправки разни, има и такива.
Имат по една малка лепенка отпред - например: чубрица, сусам и т.н., но е много малка и не прави впечатление.

Същите ги има и в Хит, и във Фантастико, на диетичния щанд.

Дани мноооого ги харесва.
Аз не - като стереопор са ми значи  Sick
Ама то детенце нали не знае що е то шоколад, и ръба ли, ръба тези безвкусни житенки  Laughing

# 16
  • Мнения: 5 255
Само като купувате гледайте да не е с подправки разни, има и такива

Веднъж бях пратила мъж ми на пазар, и естествено беше купил с ким и сол  Mr. Green

Цитат
Аз не - като стереопор са ми значи  Sick

Аз пък за мен си ги купих и дадох на Лора за проба, та ги хареса.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 952
Давам солети, на които изчегъртвам солта, бисквити не харесва. От време на време примлясква и някоя бишкота на Плазмон. Парче препечен хляб се котира най-високо. Малки парчета банан откарват най-дълго - хем са й вкусни, хем ги маже навсякъде и й е кеф. Навън не давам НИКАКВА храна, само вода. Давам й въпросните залъгалки в къщи след хранене. Така си осигурям време, в което тя стои на столчето за хранене, а аз върша нещо друго. Май, най-често и аз ям в този момент  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 4 242
Не давам нищо...все още Wink

# 19
  • Мнения: 219
Освен споменатата чанта с играчки нося като крайна мярка и малко количество Трохо, ако вече никакви забавления не помагат или пък я свалям да пощъка малко или пък й давам да сукне..... А като цяло гледам да не прекалявам с нейното търпение, естествено за сметка на моето спокойствие  Wink. Но все пак и мамите са хора и като искаш да пийнеш едно кафе или да си кажеш 2 думи на спокойствие може да гризе нещо Бебочеството.
Ако те притеснява, че са бисквити може да му приготвяш парченца плод като фингърчета и така ще е по-полезно.
А пък тези дето правят такива забележки на чужди дечица ...... ги пращай да пасат.... или пък й предложи тя да го държи да походи малко  Wink

# 20
  • Мнения: 4 358
Гласувах с "никога", защото съм го правила не повече от десетина пъти за близо три години.
Привърженик съм на по-строгия режим на хранене, защото Оги е с алергия (АБКМ).

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Досега съм опитвала само с Трохо и солети, но не смятам да ми сава практика. и без това не я успокояват особено.
Мисля, че предлагането на такива храни, като усмирявае е нож с две остриета. Неизбежно идва момента, в който детето започва да привиква към този вреден навик и става лошо.

# 22
  • Мнения: 5 255
Непрекъснато споменавате Трохо, а какво е то  newsm78

# 23
  • София
  • Мнения: 18 679
Непрекъснато споменавате Трохо, а какво е то  newsm78
Диетичен зрънчо без сол/или с много малко/ от ориз, царевица или пшеница.Аз поне само такъв съм виждала.

# 24
  • Мнения: 6 243
Непрекъснато споменавате Трохо, а какво е то  newsm78
"Трохо" е вид диетична закуска без мазнина и с минимално количество профилактична сол. Прилича на нещо като "Зрънчо" или корнфлейкс - формата е като голям "флейк". Продават се в диетичните магазини - има безглутенов оризов, както и царевичен и грахам.

Аз винаги нося малко Трохо, солетки, чат-пат, но рядко от бишкотите на "Савоярди" - все с цел да спечеля малко спокойствие. В моя случай това не се получава, но аз настоявам упорито.

На брат й давах също, но по друга причина - той беше вечно гладен. сега като гледам каква е щека, чак се чудя за какво изхаби толкова храна навремето...

# 25
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Непрекъснато споменавате Трохо, а какво е то  newsm78
"Трохо" е вид диетична закуска без мазнина и с минимално количество профилактична сол. Прилича на нещо като "Зрънчо" или корнфлейкс - формата е като голям "флейк". Продават се в диетичните магазини - има безглутенов оризов, както и царевичен и грахам.

Аз винаги нося малко Трохо, солетки, чат-пат, но рядко от бишкотите на "Савоярди" - все с цел да спечеля малко спокойствие. В моя случай това не се получава, но аз настоявам упорито.

На брат й давах също, но по друга причина - той беше вечно гладен. сега като гледам каква е щека, чак се чудя за какво изхаби толкова храна навремето...
А така като чета ми се струват едни много неприятни на вкус зрънчовци - с особен вкус и с тъмен цвят. Това ли са?

# 26
  • Мнения: 5 255

Благодаря за разяснението   bouquet
То като екструдираната пшеница  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 6 243
това е -

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Душа, ти вече си много напред в BBCode Wink
Банери, тагове, задобряваш  smile3501

# 29
  • Мнения: 6 243
А, това е от ЛАН-а вкъщи...
Досега това живот ли бе да го опишеш - у нас модем, на работа - работа Sad

скоро ще почна да отбирам от JAVA  Wink

Общи условия

Активация на акаунт