зъбки

  • 1 056
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 807
Честито на Влад на Дамаянти за двете зъбчета!

Моят Дани винаги спеше повече от обикновено преди да му пробие зъбче  Wink
Не е бил нервен, нито пък е плакал.

Дано и малката е така - още няма зъбчета.

# 16
  • Мнения: 827
При всяко дете е различно- обикновено има засилено слюноотделяне, детето слага всичко в устата си, неспокойно е, венците се подуват и си личи зъбчето под тях.
Ами! Все едно описа случая при нас, който си е все един и същ вече 2 месеца. Но няма помен и от зъб. newsm12

# 17
  • Мнения: 5 183
Всяко дете е различно, София въобще не е ревала, а има вече 12 броя.

да, много е индижидуално. И Томи никога не е ревал. При нас много рано излязоха. май казват 4е колкото по-рано, толкова по-безболезнено, но не знам доколко е вярно. А и да има нещо вярно в това, то си е до организъм. Когато тръгнат да излизат - тогава. Имам приятелка, 4иято дъщеря запо4на да се "озъбва" след годинката и опреелено бая зор видяха и двете.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 298
И аз да се похваля, на 12-ти навършихме 6 месеца, а на 13-ти вечерта като се прибрах от работа и бебка ми се усмихна като ме видя, нещо ми се забеля отдолу. Проверих-зъбче, току-що пробиващо. Но се е залигавила от 3-месечна, само дъвче чесалки и всичко което й попадеюне под ръка...Иначе не е плакала и нямаше температура. Това за първия зъб, за другите после ще видим...

# 19
  • Мнения: 3 360
На 8 месеца изби първото зъбче след 10-дневно разтройство Mr. GreenНямаше температура и плач-никакъв,само дето не се хранеше добре и по никакъв начин не можехме да овладеем"теча" JoyТака беше при първите 4 зъбчета-другите изникнаха без проблем Hug

Общи условия

Активация на акаунт