ПърВа СоФиЙскА сРеЩа нА ОктоМвриЙки 09

  • 7 909
  • 154
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 641
Утре и на мен ми е добре.Вие сте с коли момичета ,къде ще ви е удобно паркирането Hug

# 91
  • София
  • Мнения: 1 594
Ами аз предлагам да не се чудим много да не стане като предния път...
Какаво ще кажете за утре в Борисовата градина за 6 - 6:30?

Ама прекрасно предложение!!!
По-удобни за мен ден, час и място просто нямаше как да бъдат предложени Simple Smile
Само кажете къде точно в Борисовата. Аз някъде към 18.00-18.15 мога да съм там (зависи от трафика до голяма степен)

# 92
  • Мнения: 3 641
Обобщавам утре Борисовата градина 28.07.2009 18-18.15
1. Addri
2. edira
3. ДесиХ2
4. Ger4o
5. icyangel
6. Jeny

# 93
  • София
  • Мнения: 1 594
Мамита, дайте едно телефонче за връзка ако случайно ме забавят в офиса да ви намеря за да не стане като миналия път  Rolling Eyes

# 94
  • София
  • Мнения: 969
Ето ме и мен. И аз ще направя всичко възможно да дойда утре. Само дядото да се навие да си гледа внучката. И аз моля за телефонче на лични, че да мога да ви намеря. Къде по-точно в Борисовата??

# 95
  • Мнения: 377
Надявам се, че и аз ще мога да дойда.

# 96
  • Мнения: 23 428
Обикновено се чакаме на подлеза до бирарията до езерото.Аз може и да съм с детето.

# 97
  • София
  • Мнения: 48
Ами май срещата се заформя за утре, а аз вече се разбрах с приятели да идват у нас на ребърца (мале, Бояджиева да ме чуе!!! Embarassed), но може да мина за половин час само да ви видя Hug

# 98
  • София
  • Мнения: 1 594
Без ребърца и за нас да не идваш!!!  Laughing Joy

# 99
  • Мнения: 101
И аз ще дойда утре, 28.07 от 18ч на подлеза до езерото Ариана.
Ако закъснее някой в коя кръчма ще седнете - тази най-близо до подлеза ли (там се видяхме на 30 май с някои майчета)?
Поздрави,
Нора

# 100
  • София
  • Мнения: 1 197
Party Party Party какъв кеф!!! само за един ден ви изпускам от поглед и хубава изненадааааа! много се радвам и разбира се няма да пропусна WinkЖени благодаря, че си поела организацията - включвам се, макар и късно ако мога да съм полезна!!!
къде: Борисовата градина - пред подлеза от страната на езерото - сега вече няма как да не се познаем Crazy Wink Hug
кога: днес!!! 28.07.2009
час: 18-18.15
кой:
1. Addri
2. edira
3. ДесиХ2
4. Ger4o
5. icyangel
6. Jeny
7. sofy
8. Nikitali
9. radost_i_na
10. noraishkova
11. atadar
12. megs
13. biberona
14. mirence
15. ively
16. kaki 

а относно кръчмата .... обикновено сме в най - близката за да следим за закъснели - другите аз лично не съм ги изпробвала

Последна редакция: вт, 28 юли 2009, 12:57 от atadar

# 101
  • Мнения: 20
Искам и ааазз....и аз ви изпуснах вчера и нова тема и среща....бравос! Идвам, може  да съм с малчо, или тати пак да го гледа някъде наблизо! Ще видим. Wink

# 102
  • Мнения: 98
Здравейте момичета, засега и аз съм с вас.

# 103
  • Мнения: 54
Здравейте и аз мисля да дойда   bouquet

# 104
  • Мнения: 12
Здравейте и от мен,

И аз ви изпуснах вчера и вече среща, супер. Аз за съжаление не съм сигурна, че ще успея, но ще се постарая, ако не, ще разказвате Wink

Общи условия

Активация на акаунт