Асен-Александър на Гвендолин е МАЙски сладурко неотразим!

  • 25 640
  • 288
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 429
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА БОЖА И МАГИ!БЪДЕТЕ ЗДРАВИ,ЩАСТЛИВИ И МНОГО КРАСИВИ,МИЛИ МОМИЧЕТА!
 Благодаря ви мами за отзивчивостта, относно подаръка за детето.Ние снощи видяхме това, което Иван иска в Джъмбо.Кранът е 1.20м,има дистанционно и кюбел(това е едно подобно на фуния,в което се слага бетона и се налива,ако помпата не може да стигне до дадено място) Сега остава да преглътна цената от 60лв и отрочето ще е супер доволно.Последния кран оживя само 2 дни в ивановите ръчички.Като се появи втория близнак(дяволчето) и троши всичко наред,за удоволствие.

# 286
  • Мнения: 937
Честит рожден и на днешните красавици Божа и Маги - да растат здрави и щастливи!

Ани това е чудесна новина, браво на вас Мимозата, змейковица сега и ти ще се радвате на нови домове - това е страхотно и ти си знаеш за снимките при първа възможност. С много любов да си изберете всичко които ви е присърце да сте много щастливи там!

Нищо не се сещам какво да пиша в това време ми се иска да съм в къщи с книжка, но утре ние няма да работиме а мисля мариса да си ходи на ясла и ще се възползвам от възможността да помързелувам.

Пожелавам ви спокоен дъждовен ден!  bouquet

# 287
  • Пловдив
  • Мнения: 4 132
Честито на Дари, Божа и Маги!!!!
Много да радват родителите си и да са винаги здравички!!!!

Честита къща на Ани! Много се радвам за вас  Hug

Ние пак имахме неприятни случки... Откакто сме се нанесли в новия дом Кали е все болна.... Вчера си я взех кашляща от яслата, през нощта не спря - буквално през минута кашля и едва си поемаше дъх  Cry
Лекарката одеве каза, че е алергична кашлица- докато отидем при нея вече почти се задушаваше от кашляне - то няма и други симптоми пък и кашлицата е специфична, та й биха инжекция Урбазон...
Стискайте палци да се подобри, че вече ми иде да го хващам ОНЯ влак  Cry

# 288

Общи условия

Активация на акаунт