Отговори
# 255
  • Русе
  • Мнения: 7 801
Всички мислим за Мигла,нормално е. Дано някой скоро се включи с новини  Praynig

Честито бебче на Весела! Да е живо и здраво и много послушно!

# 256
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
"Споделете" е сила. Помолих да стискат палци на Мигла.
Много е тежко като четем такива новини. Наистина се парализираме. Не мърдаме, не пишем ... само се молим всичко да се оправи и чакаме с тревога.

Ще ви разведря малко - тази сутрин бяхме на първо теглене при педиатърката. За 11 дни сме качили 230 гр. и пораснали с цял сантиметър. Похвалиха ни. До тук сме на 6, дано и за напред е така.

Честито и на мама Весела13 малката дама!   bouquet
Нека я слуша много, а мама се възстанови бързо от раждането.

# 257
  • София
  • Мнения: 94
Боже, дано всичко е наред с Мигла Praynig
Честито на ТаниаБ и Весела  bouquet
Нещо изгубих всякакво желание да пиша каквото и да е
 Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 258
  • Мнения: 2 172
Влизам да чета и какво да видя,лоша новина  Cry  Дано всичко с Мигла е наред.Има моите най-искрено стиснати палци  fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Дано всичко се оправи бързо  Praynig  Praynig Praynig

Успех и на bebzz    Hands Thumbsup

Честито момиченце на Весела!Голямо да порастне и много да радва мама и тати  smile3525

Аз си мисля,другата седмица вече да изведа Вики на разходка.Мисля,че е добра идеята ми.Направо ме е яд,че навън времето е толкова хубаво,а той все още не е направил седмица и още има жълтеничка.Но в понеделник мисля,че няма да има проблеми.Грехота е да го държа вкъщи  Rolling Eyes

# 259
  • Мнения: 781
Много късмет и бързо възстановяване на Мигла. С теб сме всички.  Praynig Praynig PraynigГоспод си знае работата и скоро ще гушкаш малкото бебе и всички неприятности ще са забравени.  Hug Hug  Hug
Честито на ТаняБ и Весела. да са им живи и здрави малките съкровища и много да ги радват.

# 260
  • Мнения: 235
Дано всичко с Мигла е наред,  Praynig, дай Боже да и помогнем с толкова много положителни мисли  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed, бори се мила, защото най-хубавото ти предстои!

Честито на Весела, да се радва със здраве на рожбата си!

# 261
  • Мнения: 125
Дано всичко се развие в най-благоприятната насока и Мигла скоро да гушне своето малко съкровище newsm17 Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
Стиснати палци и  късмет, и за бебз fingerscrossed
Днес бях на преглед и макар да тръгнах с багажа и тайната мисъл да ги накарам някак си да ме приемат за предизвикване..всичките ми планове увехнаха в мигът,в който докторката след преглед на ехограф и за разкритие ми каза- При 1 см. разкритие и главичка далече от таза..къде си тръгнала да раждаш newsm45
Според нея ми било рано още, според бебето явно ще се носим до бала му,а според мен... smile3514
В понеделник пак съм на линия там и този път направо ще си излъжа,че имам контракции,ако се окаже,че до тогава не получа някакви...Ставам досадна с това си мрънкане,ама за първи път в живота си толкова ми е омръзнало нещо Embarassed

# 262
  • Мнения: 29
 Praynig Моля ако има някой който се е сблъсквал с подобен проблем да сподели мнение.Малкият е вече на 8 дни но от вчера едното му око събира гурелчета и му залепва направо ,сега му сварих лайка и го мия с памуче .Казаха ми да му капвам кърма в очето.Ако някой знае какво се прави в такива случай моля да ми пише може и на лични  Praynig Честито на всички нови майчета и бебчета и успех на раждаштите днес

# 263
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
И при нас поне веднъж на ден  излиза гурелче в някое оченце. Изчаквам го да отиде към края окото и го обирам леко. Може да се правят промивки с чайче от лайка. Ако гурелчетата са прекалено много, се обади на педиатъра да ви види.

# 264
  • Мнения: 826
 Two Hearts Two Hearts Two HeartsМигла, дръж се мила. Имай сили да се справиш, за да можеш скоро да видиш и прегърнеш своето детенце. Вярвам в теб и ще се моля всичко скоро да се оправи със здравето ти. От все сърце пожелавам най-скорошно благоприятно развитие на нещата.  Two Hearts Two Hearts Two Hearts

Бебз, успех, леко раждане и здраво бебче (...и мама)! Flowers Four Leaf Clover
Честито на мама Весела, да са живи и здрави с малката и много да се радват една на друга.  party006
 

# 265
  • Мнения: 0
Ох, така ми се сви сърцето! Дано всичко се подреди за Мигла и нейното бебче  Praynig
Реалист при първи новини пиши!
Честито на всички майчета, които прегръщат малките си съкровища!

# 266
  • Мнения: 194
Genobori, мисля че компресите които правиш ще помогнат, а също и капването на кърма, аз съм капвала на моя когато беше бебе и не е имало проблем (ако се притесняваш от това), ако много се притесняваш питай и личната, но мисля, че всичко ще се оправи Hug
Честито на новите Мами да са ви живи и здрави дечицата и бързо да се оправяте newsm51

Мигла, всички сме с теб мила и ще се молим да се оправиш Praynig
Някой да има новини от Мийка?

# 267
  • Стара Загора
  • Мнения: 340
Мигла с теб сме мила,направо ми се сви сърцето  Praynig Praynig Praynig 4акаме вести скоро за теб PraynigБебзз и на теб стиснати палци,вси4ко да мине по вода  Hug Hug Hug 4естито на мама Весела да те радва и слушка малката рожби4ка.... Направо ми се скапа настроението,дано по-скоро имаме вести за Мигла.....успех на вси4ки мами които 4акат  Peace

# 268
  • Варна
  • Мнения: 2 340
Момичета, извинявайте, че се натрапвам в темата ви (търсех моя близка във вашите редици, но не я открих). Макар, че не познавам Мигла, се моля всичко да е наред с нея и скоро да се радва на синчето си! Praynig
Генобори, това което описваш ми прилича на състоянието на племенника ми преди 3 години. Те обикаляха какви ли не лекари в продължение на почти 6 месеца, докато не им казаха, че проблемът е запушено слъзно каналче. При раждането като изплакват бебчетата се пукали някакви мембранки в основата на очетата и явно при него от едната страна не се беше пукнала и от там се образуваха гурелчета, постоянно сълзеше оченцето... Много бързо решиха проблема, без малкия дори да усети лекаря е направил манипулацията. Но за съжаление незнам нито име на лекар (в Пловдив е), нито мога да съм полезна с повече информация за самата манипулация... Embarassed Успех!

А на всички ви желая прекрасни, здрави бебчета и бързо възстановяване! Hug

# 269
  • Мнения: 11
Дано всичко с Мигла се оправи и скоро да си гушка сладкия бебок  Praynig Praynig Praynig Нека в днешния прекрасен ден да получим хубави новини за нея по-скоро  Praynig Praynig Praynig Много стиснати палци от мен  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

Честита бебка на Весела13! Много да я слуша и да расте голяма с много късмет в живота!

Общи условия

Активация на акаунт