114 прекрасни БГ стиха вплетени в арабска любовна поема

  • 27 776
  • 291
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 909
  tiptoe влизам на пръсти да не събудя спящите
Мързи  благодарско за оформлението   bouquet

# 16
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
пуснах снимките на свеар  в моя албум ,вси4ки бебешки са нейни -амин4о и нейна  милост мама сладурана са там!

# 17
  • Мнения: 3 804
либра понеже не почерпи със сладолед ,да пусна аз-и то от най известният ръчно бит сладолед в Сирия



Днес беше голямо шоу-за първи път мъжо говори с Даяна на бг-малкото погледна първо така  Shocked и след това избухна в смях  Joy Joy Joy Joy

Аз пък прах килими-за утре имам още 2  Grinning

# 18
  • София
  • Мнения: 7 887
  tiptoe влизам на пръсти да не събудя спящите
Мързи  благодарско за оформлението   bouquet

 smile3507 Я да видя аз кой спи тука ?

# 19
  • Мнения: 800
ЛИбра, досега спах, права сИ  Embarassed   ама 4аках да се ИзпИше старата тема  Simple Smile


Дес, на романтчка те е ИзбИло в заглавИето
 

Дезърт, хубава е 4ервената абая, ама аз харесах 4ерното с белИя панталон   http://www.eastessence.com/showmodal1.aspx?id=/repository/produc … &nm=undefined   много ще мИ отИва   Embarassed

# 20
  • Мнения: 418
А аааа комшииииии, много молА, да се знaе ,че това къббе се казва içli köfte=ичли кьофте (içli=the kernel of a nut;seed) и си е там TR гозба  hahaha Joy Mr. Green Crazy (а сега де ...чия е манджата ,,,въпрос с 3 повишени  newsm78 Whistling Mr. Green)...


Ей по една TR разновидност на мандажрето и по един качамак  Mr. Green bowuu Peace
http://farm1.static.flickr.com/134/373208575_19906e3490.jpg === c ръце
http://3.bp.blogspot.com/_shF9yuCsgTI/R4PBpR5IwyI/AAAAAAAAAA8/lR … YIMuY/s400/Resim%  === с машина


(а и качамака го има по тукашните TR земи  Whistling...а бе ясно е че няма да се рaзберем ..заshtото u техното e наше, а нашето и то наше, та така  hahaha Mr. Green)


Някой др. да сложи айрана  Laughing Whistling



ps1: Лилката - ааа фурми...обожавам ги ! Свеки беше донеслa миналата година (беше на Umrah жената), та познай кой ги изЕде целият пакет фурми ...MOI  hahaha Mr. Green Blush ...OK = значи сделката е сключена , фурми срещу броеница   Mr. Green Wink

 
ps2: D.P(a.k.a. Sahraweya) ==  Hug Heart Eyes


ps3: За сега дават ,че Рамад(з)ана започва на 20 август (т.е. на 21.08 сутринта ще се пости ....Do 19.09.)  Peace

Последна редакция: ср, 13 май 2009, 21:27 от bz

# 21
  • Varna
  • Мнения: 2 595
Хайде на айранааааа

ДЕЗЪРТ-черно белия и на мене ми хареса. Явно със Шиланчика имаме един вкус Grinning
БЗ Hug многУ вкусотии, многУ нЯщУУУ

# 22
  • София
  • Мнения: 7 887
А аааа комшииииии, много молА, да се знaе ,че това къббе се казва içli köfte=ичли кьофте (içli=the kernel of a nut;seed) и си е там TR гозба  hahaha Joy Mr. Green Crazy (а сега де ...чия е манджата ,,,въпрос с 3 повишени  newsm78 Whistling Mr. Green)...
...

Това ме кара да си мисля, че това си е типично българско ястие ама никой не иска да си признае.

А за качамака комшиите да ме извиняват нали, туй си е от наше село.  Laughing

И тъй като мома Паула още не е разбрала, че сме тука та да и копна аз похвалата от 113 тема:

МОМИЧЕТА, ВЗЕХ СИ ИЗПИТА!!! Simple Smile Благодаря ви! Явно сте стискали палци както трябва. Simple Smile на изпита бяхме малко над 20 човека,които е късал и познайте! - само моята оценка не беше вписана в книжката и аз като се притесних,че ме е скъсал... и отидох да го попитам,дали имам 2 и затова не ми е писал или ?!?!?!!  newsm78 и той каза,че просто бил забравил.  #2gunfire как все на мен ще ми направи някоя гадорийка. направо се изпотих от притеснение,че само аз нямам оценка. гадняр!  Crossing Arms остават ми още 4 изпита и би трябвало да завърша вече.
сега сядам да ви чета,че пак ви е дошла музата и сте писали,писали... Simple Smile

Последна редакция: ср, 13 май 2009, 21:33 от дядо хаджия

# 23
  • Мнения: 427
ПАУЛИНКА-ЧЕСТИТО ВЗЕМАНЕ НА ИЗПИТА!                       Явно гада е усетил #2gunfire от толкова много хора,и е решил да те пусне.Следващите изпити ще ги вземеш с лекота.Нали вече нямаш при оня гад?  bouquet                        Момичета-молих ви за помощ CryНе мога да смаля картинките,които искам да поставям във форума.Повечето сайтове са на английски,а аз не го разбирам.Помогнете ми да се ориентирам. Grinning   За сега ще ви оставя,че малките още бесуват,ще отида да ги приспивам.  bouquet

# 24
  • Мнения: 6
айде, здравейте и тук! Simple Smile докато се оправя,в коя тема да пиша, добре че е дядо хаджия да ми помага. Simple Smile благодаря ти! Simple Smile

арабски блясък, благодаря! радвам се,че ми се махна вече от главата. с този доцент д-р ще се виждаме на държавния изпит,така че, дано да нямам повече проблеми с него.

как сте тази вечер,момиета, и ти,дядо? Simple Smile

# 25
  • Мнения: 3 804
паола честито   bouquet

катенце ми сега съм на чистофаиническа вълна-та ме достраша да не прасна някое бригадирско заглавие  Mr. Green,та го ударих на романтика-пък и булка , и сгодена мома си имаме -та затова.

Аз също си харесах черното  bowuu

блясък ако си си харесала някоя снимка,но е  голяма-можеш да я свалиш и ако имаш фотошоп на компа си да я намалиш и после да я качиш в някой твой албум и от там да я сложиш  в тук.

# 26
  • Мнения: 427
                       МЪРЗЕЛЧЕ-Благодаря  bouquet                       Айде едно поздравче от мен.                                                                                 http://www.youtube.com/watch?v=s1SdStDrGhw&feauture=related                                            Дано утре сте по-активни тук във темата.   Ама наистина много моичета не са се разписвали отдавна.      Ябълчица,Ягодка-нещо отдавна ви няма,.Къде сте ,как сте? wavey Хайде ,отивам да tvДано да заспя по-рано,а не да 1countingsheep                     ЛЕКА НОЩ  момичета и Деди!

# 27
  • Мнения: 657
Добър вечер от Русе  Laughing
Черната абая с белия панталон направо са страхотни.
Надя, ще се радвам ако има среща пак.
Качамак много обичам, редовно правя.
Ей Забравих - Паула честит ти изпит.И аз като студентка имах преподавател ,който ни стъжняваше изпитите.Винаги има по един такъв.

# 28
  • Мнения: 333
Аха, разписахте се!  Mr. Green Hug

Гледам, че нещо спорите сирийско ли е, ливанско ли е и тъкмо щях да кажа, че може и турско да е , тя кака ми БЗ ме е изпреварила.  Hug

Делта, Шилан да..много е хубава туниката, а и тука става да се носи...по няма да има погледи от типа  Shocked (не че ме притеснява ама  Crazy ).

Мързел въх, какъв е тоя симпатяга дет ни сервира бития сладолед.
П.С. на бития сладолед у турско дет го бият само, че в Кахраман Мараш му викат мараш дондурмасъ, оня разтегливия.  Heart Eyes ммммм....

Паулинка, честито за изпита!   bouquet

# 29
  • Мнения: 689
хоп!

Мерси на Саратед и Мързел за линковете  bouquet
Оказа се,че броеницата е нововъведение в Исляма и веднага се отказвам да правя тесбих с нея,остава като украшение.

Дезърт-я кажи бързо кой ти подшушна тоя ник  Naughty
Абаите са хубави,третата е като най-новата ми.Ръкава е много практичен:не оголва ръката,а гривните ми се виждат Flutter
Във Варна незнам какви ще са реакциите,но може и начало на нова мода да поставиш Grinning

Шило-вярно е:ще ти отива черната туника с белия панталон:вземи модела и си уший при шивачка Peace

Бз-хитра си ти,ама трябва един куфар с броеници да ми пратиш,че фурмите от Мекка са скъпи,ох доядоха ми се Crazy

Наде -каква новина само,майтап ли е?Стоичков в Иран Party

Поздрави на студентката и булката    bouquet

Добре дошла на новата потребителка  bouquetЗащо питаш за Рамадана,ще постиш ли? Grinning

Къде е Мимич германската???Унесе се в четене на Корана и ни забрави май:crazy:

Египет няма да се меси в спора за киббето и качамака;ще се оттегли на неутрална територия и ще наблюдава развръзката усмихвайки се мазно под мустак Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт