Отговори
# 15
  • Мнения: 189
                              Не се тревожи и при мен не се виждаше когато отидох в 5г.с..Правих кръвни тестове през 2-3 дни за да видим дали расте.
                              При мен беше и нередовен цикъл и доки се притесни и за извън мато4на.В 6г.с. се видя една то4ка,а и по кръвните тестове се
                              видя 4е вси4ко е нормално.И на следващия преглед към 7г.с. се видя и сак4ето.
                              Пожелавам ти да се похвалиш скоро 4е се е появило плодното сак4е.

# 16
  • Мнения: 511
Миличка, разбирам нетърпението ти, но наистина си подранила. Мисли позитивно и след седмица отиди пак на преглед. Hug

# 17
  • Мнения: 21
ВСИЧКО ЩЕ Е НАРЕД!  Hug
Аз отидох след седмица закъснение, но нямаше сакче. Повторихме прегледа след 4 дни и ... точицата се видя. Сигурна съм, че много скоро ще се върнеш с радостната вест. Пожелавам ти успех и само положително емоции!

# 18
  • Мнения: 9 441
Рано е.Бъди търпелива и изчакай още малко време.Знам от личен опит как се чувстваш в момента,но само спокойствие.КЪСМЕТ!

# 19
  • Мнения: 1 131
Миналата година точката се видя в 6 г.с

# 20
  • Мнения: 805
Успокой се!
Първия път в 5г.с. лекаря едва видя нещо.
Втория ми потвърдиха, че съм бременна чак в 6г.с.

# 21
  • Мнения: 764
Аз ходих на ехо 7 дни след закъснението и не се видя нищо. Тогава ми казаха, че най-рано на 12-13 ден от закъснението може да се види плоден сак. И аз като теб се бях притеснила да не е извънматочна. Освен това заввиси с каква продължителност ти е цикъла, кога ти е била овулацията и т.н. При мен дори на 13 ден се видя една много малка точица, защото овулацията е била доста по-късно от очакваното.
Затова не се притеснявай - изчакай да мине още седмица, 10-ина дни. От личен опит знам, че чакането е доста досадно, но си кажи, че трябва.
Успех и стискам палци!

# 22
  • Мнения: 609
какво става беше ли на повторен преглед

# 23
  • Мнения: 1 107
Може би преглед с вагинален ултразвук и с по-прецизна техника може да покаже и по-рано бременност. Иначе търпение му е майката и след една -две седмици повторен преглед!
Късмет!

# 24
  • София
  • Мнения: 588
Отидох на преглед в 5 г.с. и се видя плоден сак.
Другата седмица най-вероятно ще може да се види.
Успокой се и мисли позитивно  Hug
Стискам палци и аз всичко да е наред  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

И при мен беше така даже чу и пулс в 5г.с. Но както те съветват момичетата се успокой и пак отиди на преглед. Мисля че всичко ще е наред Hug

# 25
  • Мнения: 9 973
е,изчакай малко,още е рано

# 26
  • Мнения: 27
Здравейте мили хора Grinning Да бях на преглед и всичко е наред Joy И плодно сакче има и сърдечна дейност се отчете HugАз съм най-щастливият човек на Света и много, много Ви благодаря за подкрепата и милите думи Simple Smile
Желая на всички Ви много здраве и късмет Laughing

# 27
  • Мнения: 1 740
Nia1  Чудесна новина.
Честито и лека бременност.  bouquet

# 28
  • Мнения: 2 447
Честито,чудесна новина..
Пожелавам ти една лека и безпроблемна бременност,а на финала-здраво и пухкаво бебче

# 29
  • Мнения: 1 677
Nia1  Чудесна новина. Радвам се за теб.
Честито и лека бременност.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт