Къде в Бургас (17)

  • 43 364
  • 458
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 813

На ул.Съединение 5  , това е срещу Славейковото пазарче,в нова сграда до банката.

Това, където е сградата на Рафаел Груп ли, "Елена център"?
Thinking да

# 61
  • Мнения: 522
Аз искам да попитам от къде мога да купя уред за топла кола маска?

# 62
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Gita, от магазина на Wella. ( на ул. Левски, малко под светофара на Иван Вазов).  Peace

# 63
  • Мнения: 2 388
Момичета трябва ми клин за носене, не за отслабване, от типа цветен, черен, мрежест....
Къде да търся?
Моля за магазин, който е в центъра ( до Стоматолгията най - далече ), че съм пешеходка. Simple Smile
Благодаря предварително! Hug

# 64
  • London, baby
  • Мнения: 800
Запис и от мен.

# 65
  • Мнения: 522
Gita, от магазина на Wella. ( на ул. Левски, малко под светофара на Иван Вазов).  Peace
Hug

# 66
  • Мнения: 430
Момичета трябва ми клин за носене, не за отслабване, от типа цветен, черен, мрежест....
Къде да търся?
Моля за магазин, който е в центъра ( до Стоматолгията най - далече ), че съм пешеходка. Simple Smile
Благодаря предварително! Hug



Не знам дали там където ще те пратя има клинове,но там е най-голямото разнообразие от чорпогащници ,за това предполагам,че може да имат и клинове!Говоря за един магазин до клуб"Addict"(до катмите в уличката с/у х-л.България!


Знаете ли къде в центъра има аеробика или степаеробика или някакъв друг вид спорт за жени,защото преди ходих в "Аякс",но ми идва много далече! newsm78


А ако искаш мога да ти кажа и един съвсем нов център, предполагам,че ще е хубав.
На ул.Съединение 5  , това е срещу Славейковото пазарче,в нова сграда до банката.
Специално заради теб днес питах една жена и тя ми каза,че има комбинирана аеробика, степаеробика, каланетика, аеробика за жени с наднормено тегло, денсаеробика и йога.
Може да отидеш лично и да си харесаш занимение, те започват в 16:00 /оттам нататък има човек в залата/ и работят до 20:30.
Събота и неделя са от 16:00 и 17:00 заниманията им.
Ако има нещо питай.   bouquet


Ами мен повече ме интересува дали имат занимяния за бременни,но ще ида ня място и ще питам,пък и за след бременноста ще ми трябва хубаво място за тренировки!
Мерси!  bouquet


# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 224
Привет!
Интересувам се от плуване в басейн за деца през лятото. Моите прекарват около месец и половина при баба и дядо в Бургас, но освен плажа сутрин ми се иска да ги запиша на плуване - 2-3 пъти седмично, защото още не умеят. Мислех си за открития на "Славейков", но дочух че май ще го ремонтират това лято.  Най-близо ми е х-л Аква, но приемам всякакви предложение и ще съм много благодарна, ако ми препоръчате и треньори/контакти.

# 68
  • Мнения: 917
аз търся сервиз или комплект, или нещо си на японска тематика  Tired
Виждала съм комплекти за суши в "Бонжур" Peace

За там не се бях сетила  ooooh! Тази седмица ще мина и дано намеря нещо  Tired Мерси   bouquet

# 69
  • Мнения: 413
Момичета, бихте ли ме упътили, къде правят кола маска ...т.е. от където вие сте доволни?
Навремето ходих при една, дето с една тенджера и лопатка подкарваше всички си клиентки и всички бяха с обриви после, възпаления /моята приятелка в това число/...явно микробите от краката на една отиваха на друга...и само докато гледах се отказах.
...моля дайте ми препоръки, и адреси или телефони /може и на лични/
благодаря ви

# 70
  • Мнения: 917
уппссс   има едно момиче до Младежкия, работи в салона на Марго. На 1 минута от Младежкия, по Гладстон, посока Сан Стефано, лявата страна на улицата.

# 71
  • Мнения: 413
 Г-жа Шуши  - благодаря за отговора, ще помоля да проверят къде е този салон на Марго, /аз идея си нямам/

РУСАЛАНА - току що прочетох, че търсиш лекарство за детенцето си от чужбина. Напиши ми на лични как се казва лекарството, ...всичко което знаеш и аз ще го потърся тук, може и да го има /австрия/ Идвам след месец в Бургас

# 72
# 73
  • Мнения: 430
Г-жа Шуши  - благодаря за отговора, ще помоля да проверят къде е този салон на Марго, /аз идея си нямам/

РУСАЛАНА - току що прочетох, че търсиш лекарство за детенцето си от чужбина. Напиши ми на лични как се казва лекарството, ...всичко което знаеш и аз ще го потърся тук, може и да го има /австрия/ Идвам след месец в Бургас
Уппсс,аз съм много доволна от моята козметичка,работи изключително хигиенично и е много внимателна!Казва се Хурие и работи в салон Екстраваганца това е до сладкарница "Роза" на Ботева на ъгъла където е химическото чистене!Ако те интересува вече и на лични мога да ти го обясня по-подробно! newsm10

# 74
  • Мнения: 413
аз съм много доволна от моята козметичка,работи изключително хигиенично и е много внимателна!Казва се Хурие и работи в салон Екстраваганца това е до сладкарница "Роза" на Ботева на ъгъла където е химическото чистене!Ако те интересува вече и на лични мога да ти го обясня по-подробно! newsm10
опитах се да ти пиша на лични, но ти е изчерпан лимита
дай ми моля те телефон на лични, за да мога да си запазя час, още преди да съм дошла в БГ.   Предложението ти звучи много хигиенично Peace

Общи условия

Активация на акаунт