Къде в Бургас (17)

  • 43 365
  • 458
  •   1
Отговори
# 90
  • Бургас
  • Мнения: 341
В Марк & Спенсър са си  добре цените. Пример - комплект от 5 броя бодита за бебе е между 35 и 40 лева. Долу в Карфура - комплект от две бодита - 11.70 Simple Smile

# 91
  • Мнения: 8
Аз да питам от кой зоо магазин в Бургас сте доволни ?

И къде преместиха , този който беше срещу I-во РПУ ?

Благодаря !

този който се намира срещу магазина "Чичо Сам" (близо до Краснодар)
Преди се намираше на Климент Охридски, бях впечатлена от чистота - иначе колкото пъти вляза в зоомагазин бързам да изляза от миризмите. Обслужването също е добро. Като се преместиха, така съжалявах, помислих, че са затворили, ... но ги открих!  Grinning

# 92
  • Най-зеленият остров
  • Мнения: 50
Къде в Бургас мога да си намеря хубав лилав фаянс и теракотени плочки за баня?

# 93
  • Мнения: 784
Къде в момента има батути за скачане (от тези за по-малките деца, не от огромните за пързаляне)?

# 94
  • Мнения: 1 813
Къде в момента има батути за скачане (от тези за по-малките деца, не от огромните за пързаляне)?

В Славейков до "Теньовата къща" .

# 95
  • Мнения: 262
Мерси момичета !

Аз бях най-доволна от този срещу I-во РПУ.

Ще проверя тези , които препоръчвате   bouquet

# 96
  • Бургас
  • Мнения: 1 130
Мерси момичета !

Аз бях най-доволна от този срещу I-во РПУ.

Ще проверя тези , които препоръчвате   bouquet

но той е преместен в ул.Лермонтов, това е първата пресечна улица на "Г.Кирков";като застанеш със гръб към I-во РПУ в ляво в края на улицата е магазина. Дано ме разбра, защото според мен е много добър магазин.

# 97
  • Мнения: 1 701
Търся супер елементарна лятна количка, тип бастун/чадър (не знам как се водят). Без легнало/полулегнало положение, без екстри. Седалка с колани, 4 колелца и дръжка да бутам. Simple Smile
Къде мога да намеря нещо такова?

# 98
  • Мнения: 1 813
Търся супер елементарна лятна количка, тип бастун/чадър (не знам как се водят). Без легнало/полулегнало положение, без екстри. Седалка с колани, 4 колелца и дръжка да бутам. Simple Smile
Къде мога да намеря нещо такова?

В Лазур до Сарата има магазин за детски играчки,смятам че там трябва да има.

# 99
  • Мнения: 1 280
  Уиш, аз си бях купила такава от Темата, но преди около 2 години. Мисля, че и в Делфина съм виждала, но не съм сигурна.

# 100
  • Мнения: 262
Сарова , да , разбрах те , първо ще отида там.

Просто не знаех къде са го преместили и отидох в друг уж много добре зареден магазин , но имах проблеми, затова исках да питам за зоо магазини , от които сте доволни.

# 101
  • Мнения: 917
Момичета в Бургас виждали ли сте продукти на Forever Friends ?
Спешно търся  Confused
Ето ги :

Може и картички, чаши и каквото и да е  Rolling Eyes

# 102
  • Мнения: 262
Не съм виждала , но тениска , чаша , шапка , значка и други сувенири винаги може да си поръчаш като си намериш подходяща картинка от И-нет.

Същото важи и за разни анимационни герои  Wink

Аз съм поръчвала досега чаша и тениски от един сайт и съм много доволна.

# 103
# 104
  • Мнения: 970
Търся супер елементарна лятна количка, тип бастун/чадър (не знам как се водят). Без легнало/полулегнало положение, без екстри. Седалка с колани, 4 колелца и дръжка да бутам. Simple Smile
Къде мога да намеря нещо такова?


Имам подобна на тази в чевено,ползвана е ,не е купувана от тук.Ако искаш ми пиши може и на ЛС да ти я дам,но първо ще я потърся че нямам спомен къде съм я метнала от година не е в употреба.

http://www.mytoys.de/catalog/show/KID/de-mt.ba.ca02.07.01/1779044

Общи условия

Активация на акаунт