Клиника Репробиомед/Д-р Табакова

  • 39 004
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 851
Отношението е безкрайно несериозно. Имах час в 10 часа и след като доктора прие 7 човека вместо мен, въпреки че му казахме че сме за въпросния час, не ми издържаха нервите и като реши да приеме и 8-ми просто излезнах.smile3511
Най-добронамерено и приятелски те съветвам това със спазването на часовете  да не го взимаш под внимание. За съжаление наплива навсякъде е толкова голям, че чакане от 1 час вече се среща за нормално явление. Преди записани часове (не говоря конкретно за тази т.нар. "клиника") а за лекарите навсякъде. Обикновенно пациентките в стимулация са с предимство и доста често се налага да се чака.
Успех в процедурите и се надявам скоро да се похвалиш с хубави резултати.
А за клиниката...аз съм написала моето мненеие. То до голяма степен се припокрива с вашето. Бягайте от там

# 16
  • Мнения: 2
За мен е необяснимо какво е породило множеството негативни коментари по адрес на РепроБиоМед и в частност на д-р Табакова. Въпреки привидно сдържания  си характер, аз мисля, че е невероятен човек и прекрасен специалист. Аз съм на 39 години и съвесем наскоро направих първия си опит ин-витро. Шансовете ми, както се досещате не бяха огромни, а и реагирах доста слабо на стимулацията. В крайна сметка резултатът от теста за бременност беше положителен и сега очаквам с трепет първата си рожба. Д-р Табакова през цялото време беше много внимателна и ми вдъхваше доверие и някаква сигурност. Ще съм й благодарна до края на живота си.

# 17
  • Мнения: 334
Радвам се за теб щом си успяла анабалкана! Дано да не си се регистрирала само, за да правиш реклама на тази докторка, виждам, че това е единствения ти пост, а тук пишат хора препатили и всеки си казва мнението, щом е отрицателно при толкова много хора, значи има защо!
Аз лично съм я посещавала преди 3-4 години, каза ми ако не искам да чакам напрво да правя инвитро, а аз едва започвах с изследванията, беше обективна мнението и се припокри с тези и на други лекари за лапароскопията!
Но нещо не ми допадна и отидох на друго място! това е

# 18
  • Мнения: 822
За мен е необяснимо какво е породило множеството негативни коментари по адрес на РепроБиоМед и в частност на д-р Табакова. Въпреки привидно сдържания  си характер, аз мисля, че е невероятен човек и прекрасен специалист. Аз съм на 39 години и съвесем наскоро направих първия си опит ин-витро. Шансовете ми, както се досещате не бяха огромни, а и реагирах доста слабо на стимулацията. В крайна сметка резултатът от теста за бременност беше положителен и сега очаквам с трепет първата си рожба. Д-р Табакова през цялото време беше много внимателна и ми вдъхваше доверие и някаква сигурност. Ще съм й благодарна до края на живота си.
май ти си единствената с която се е държала нормално или коренно си е променила поведението в което не мога да повярвам. аз пъ обратно реагирах много добре на стимулациите и бях на 35, но това само не е достатъчно, изизква се профеционализъм и човешко отношение а не само да се прави сметка следващия път колко рари да си наосиш.

# 19
  • Мнения: 10
Аз пък съм много доволна от целия екип на РепроБиоМед и най-вече от д-р Николов. И немога да разбера защо хора без да са ходили там изказват мнение. Аз от първия опит вече имам положителен резултат .Изкам да пожелая успех на всички 

# 20
  • някъде тук
  • Мнения: 621
 Моят лекар е д-р Николов благодарение на него сега гушкам садкия Жори  който е кръстен на него Laughing

А пък кой каквото иска да казва аз успях с негова помощ да сбъдна мечтата си и му благодаря от сърце Peace

# 21
  • Мнения: 40
Когат си успял е много лесно да кажеш, че точно този лекар е най-добрия, ама когато висиш на едно място с години и само мъки и нищо, се поставят определени въпроси .... Всеки си гледа от собствената камбанария.

# 22
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Хайде и аз по темата.Отидох за консултация,защото тепърва почвах да се занимавам с проблема безплодие.Похвалиха ни я много и записахме час за 10 сутринта.И двамата с мъжа ми излязохме от работа,но като се заступорихме пред кабинета,еее няма такова чакане.В 3 след обяд когато все пак успях да попитам дали има някакъв шанс все пак да направим консултация,така ни се скара,така ни нахока,жестоко ни обиди.Потресена съм от отношението на човек полагал хипократовата клетва.След 3 дена отидохме при снаха и -Д-Р ДИАНА НИКОЛОВА.Просто от самото начало ни вдъхна кураж и доверие,което е толкова важно.В нито един момент не ни подведе,а за парите до последно самата докторка отлагаше да ги вземе.Чак след свършена работа.Дори съм ходила и на прегледи,и на консул.без да ми вземе една стотинка.Благодарение на положения труд сега нашето съкровище е на 4 годинки.

# 23
  • Вън от пространство и време
  • Мнения: 2 277
Хайде и аз към препоръчващите да стоите далеч от тази клиника, защото виждам че нещата въобще не са се променили.
Преди 12 години нас със съпруга ми не само че ни подложиха на ненужна ИКСИ-процедура (поради липсата на добър андролог), ами и на мен така ми предозираха хормоналната стимулация, че имаше момент в който бях с опасност за живота. И за всичко си платихме скъпо и прескъпо - включително и за лекарствата и престоя за моето възстановяване от прекалената стимулация. Хормоналният баланс на организма ми така и не се възстанови напълно.

# 24
  • Мнения: 471
Преди 2 месеца д-р Николов (синът на Табакова) ми направи лапароскопия - доволна съм.
Ако не забременея по естествен начин до юни т.г. сме решили да се пробваме с инсеминация (ако не стане ще пробваме и с ин-витро).

# 25
  • Мнения: 3
Аз лично ходя при д-р Табакова и д-р Николов от около година. За сведение с репродуктивен проблем съм. За тази една година, благодарение на тях имах две бременности, за съжаление завършили с мисед. Искам да ви каже, че съм страшно доволна от отношението им. Поподала съм на какви ли не доктори идиоти. Не само гинеколози. Всякакви, но това което пишете ми се струва абсурдно. И при двата миседа се ангажираха лично. Първият път се наложи втори кюртаж, не ме оставиха на произвола на съдбата, доктор Николов ме изпрати в Шейново да ме подготвят и лично дойде след като си приключи работата в центъра и се погрижи за мен. Налагало ми се е да им звъня и на двамата в многократно в работно и извън работно време с въпроси, никога не са ме оставили без отговор. Единият път звънях на доктор Табаков в 1 през ноща и беше насреща, беше и любезна, въпреки че най-вероятно я събудих. Преди 2 седмици, когато друга докторка ми каза, че плода ми е без пулс д-р Николов се върна в 19ч. и отвори специално за мен центъра, прегледа ме  НЕ МИ ВЗЕ една стотинка. Освен това съм попадала лично на доктори, които са ми съобщавали животозастрашаващи диагнози с лека ръка, без да са сигурни, че са на лице при мен или детето ми. В тая връзка при първият ми мисед д-р Табакова видимо се почувства гадно, когато ми съобщаваше, че плода няма пулс и явно ми съчувстваше, въпреки че най-вероятно често и се случват такива неща. Лично ми уреди преглед зца второ мнение при най-добрият специалист по проблемни бременности. По повод на парите, да репродуктивните процедури са доста скъпи. На който му се е налагало трябва да е наясно. Друг е въпроса, че има жени, които след един два неуспешни опита обявяват доктора за некадърен.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 079
Е,хайде и аз по темата smile3523.Пациентка съм на клиниката вече трета година.Д-р Табакова си я харесах от телевизора.Още на първия преглед ми каза тубарен фактор,последва цветна снимка,която само потвърди диагнозата. WearyПредложиха ми два варианта,лапароскопия или ин витро.Това ми харесва при тях,че винаги ти казват какви са вариантите и кое колко ще ти струва,за да си прецениш сам възможностите.Направих лапаро и подадох документи за фонда.
Тази година март направихме първия опит.Въпреки,че от самото начало тръгнах доста зле,Д-р Табакова успя да се справи и стигнахме до пункция,а на трансфера бях само с едно енбрионче.На кръвния тест имах всички признаци за бременност,теста показа,че няма EFN,а на ултразвука се видя точица,т.е.ембриончето,но не успях да го задържа и в четвърта седмица направих спонтанен аборт. newsm45Чакайки за втория опит си направих изследвания на щитовидна жлеза-синдром на Хашимото!Докторите се справиха с всичко,но аз не можах да се справя,за следващия път,обаче ще сме по-подготвени и понеже съм нахална водя преговори с Дядо Боже за две вързопчета newsm44 newsm44

# 27
  • Мнения: 5
zdraveite az sahto hodia v tazi klinika ve4e edna godina no pri men e drugo otnohenieto az sam pri nikolov i dobre se darzi

# 28
  • Мнения: 9
Ооох и аз мога доста да говоря за тази клиника,но не хубави неща.Че гледаха на мен като подвижно портмоне,че ме караха през ден да пътувам от Бургас за изследване на хормони,което можеше да стане и тук.Че ме разпитваха всеки път коя съм и до къде сме стигнали с процедурата(това се случваше,защото ме преглеждаха един път Николов,на следващия Табакова).Че съм чакала по 4-5 часа пред кабинета,че се събличах в единия край на стаята,а ме преглеждаха в другия и през това време лаборантките влизаха и излизаха от другия кабинет.Че почти винаги не ми улучваха вената и ходех като решето.Че искаха първо да си платя,а после да правим каквото и да било.Че ми направиха пункцията без упойка и още мнооооого.Но за това друг път,че пак се разстроих.

  Всичко това все едно, че аз съм го писала - и за подвижното портмоне, за почти всекидневния път, че не помнехе коя съм, за събличането, прегледите и за намусения персонал, все едно че потоянно им пречиш, за множеството спукани вени, моята пункция също беше без упойка и то при първото ИКСИ - нестига че незнаех точно какво ми предстои ами и не ме предупредиха, че ще  е без упойка. След като виждахме негативния резултат, доктора ми се сопваше сякаш аз бях виновна за това. При първото икси ме стимулира набързо и накрая даже имаше опастност да завършим с инсе, второто мина по-добре с 9 извадени яцеклетки и 6 оплодени - второто икси пак отрицателно при което след теста дори повиши тон ,че дори жълто тяло не се вижда на ехографа, третият опит го направих там защото имах замразени бебенца и това е! Немога да налагам мнението си, но това се случи на мен и Господ ми е свидетел. Никога не бих се върнала там.Но всеки си знае. За някои жени това е най-добрият екип от лекари, който им е дал най-ценното и ще са прави за себе си, както аз за мен. Стискам ви палци момичета!

# 29
  • Мнения: 1 494
Аз имам три неуспешни опита там. Плюс лапароскопия (самата операция беше към 3 часа и беше първа, преди опитите). След операцията ми беше казано, че и двете тръби са запушени, едната съвсем леко проходима след като са опитвали да я "продухат",но бяха категорични, че там е проблема и са запушени. След като смених клиниката, първото нещо, което ми казаха да направя беше цветна снимка и се оказа, че и двете тръби са абсолютно проходими и проблема не е там.

Естествено, че най-добрия доктор е този, който е помогнал да се осъществи мечтата ти, но трябва да се внимава много с избора. Казвам го от личен опит - не искам да пиша подробности защото смятам, че не е много етично все пак, но не можах да се въздържа.

Момичета, това го писах тези дни в съседна тема за клиниката.

Само да допълня, че ние през цялото време настоявахме за изследвания и търсене на причина и обикновено ни казваха - е, то си е божа работа, следващия път може и да стане  Shocked Shocked

След преместването в новата клиника, след установени проходими тръби, имам хистероскопия и диагноза - аденомиоза. Опита и там беше неуспешен, но мисля ,че това е правилната клиника. След неуспеха, назначиха друго изследване за търсене на причина за неуспеха.

Знам само, че ембриолозите са много добри там  Peace

Успех на всички момичета, в която и клиника да са  Praynig Peace Peace

Общи условия

Активация на акаунт