Проблемна бременност - лекари в София

  • 487
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 53
Здравейте! Предполагам,че се повтарям,изчетох много теми,но почти всички са от преди време. Моля за препоръка за лекар за рискова бременност,който евентуално да следи бременността ми. В 5-та г.с. съм . Имам контракции, болки в корема постоянно,кафяво зацапване и кръв в урината.Бях при няколко лекаря,които не ми помогнаха.Страшно съм притеснена и спешно ми трябва добър лекар. Намерих няколко такива,но имат часове за след месец и повече,а до тогава не се знае какво ще стане… Моля, помагайте…

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 5 958
Ако имаш кръв в урината си пусни стерилна урина. При отклонения - консултация с АГ.

За болките и кафявото течение най-много да ти изпишат Но-шпа и някакъв прогестеронов препарат. Друго кой знае какво не може да се направи на този етап.
Виж в Щерев дали няма да можеш да се вредиш. Четох, че там като че ли повече обръщат внимание на проблеми в много ранна бременност.

# 2
  • Мнения: 61
Здравейте!
Д-р Дяволов, Майчин дом и д-р Йован Даскалов, Св. София. За урината, задължително стерилна урина още преди прегледа си пуснете или посетете и уролог. Успех!

# 3
  • София
  • Мнения: 983
Доктор Сигридов, доктор Стаменов, доктор Дяволов.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 5 958
При Сигридов едва ли ще може да се вреди в кратък срок. Там с часовете е ужас.

# 5
  • София
  • Мнения: 983
При Сигридов едва ли ще може да се вреди в кратък срок. Там с часовете е ужас.
Да, знам как е с часовете, но не пречи да опита - може да я вмъкнат някак, все пак вероятно имат някакви “запазени” за супер спешни случай часове.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 5 958
Как да го кажа... В 5 г.с. рядко ще преценят, че е супер спешен случай.
Освен ако не е след инвитро, след няколко аборта или пък с тежък кръвоизлив.
Жената споменава, че е рискова бременност, но не уточнява каква точно е причината. Ако каже какво е рисковото, ще може да й се предложат и съответни специалисти. Един АГ ще е "специализиран" в тромбофилии, друг - в цервикална недостатъчност и т.н.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 718
И аз препоръчвам Щерев, там се следя на частно. Първо бях при доц Андреева, но тя следи до 3-ти месец. Сега съм при д-р Милчева. Има и винаги дежурен лекар в спешните кабинети в клиниката. Обадете се и запишете час или направо идете на място.

# 8
  • Мнения: 588
Мога да препоръчам д-р Антон Баев в Първа АГ Света София. Не съм била при него но съм се следила и родила в тази болница и съм чувала добри отзиви. Мисля че и д-р Ковачева също там и в Оскар Клиник може да следи рискова бременност.

Общи условия

Активация на акаунт