Какво дете искахте?

  • 28 371
  • 749
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Исках драво дете -имам го,желанието ми беше за момиченце -сбъдна се.

# 16
  • Мнения: 233
живо и здраво

# 17
  • Мнения: 9 776
Първото ми дете не съм си мислила какво ще бъде, до преди да се роди, не знаехме пола. Но пък за името бяхме сигурни, за момче вариант нямахме. В тази връзка не съм си мислила изобщо какво го искам - просто бях бременна и чакахме детето си, каквото и да е. През втората ми бременност все си мислехме /поне в началото/ за сестричка на дъщеря ми, и тя така искаше, до момента, в който разбрахме, че е момче. Такова беше и вътрешното ми усещане и тогава осъзнах, че всъщност цял живот съм го искала. Не търся обяснения защо, просто е така.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Винаги съм искала близнаци, момче и момиче, обаче, пусто
не ми се сбъдна желанието.

# 19
  • Мнения: 240
Аз не съм имала предпочитания- исках само да е здравичко и всичко да му е наред. Мъжът ми обаче искаше момиче и аз изпълних поръчката- имаме си момиченце  Heart Eyes

# 20
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Винаги съм искала момче и момиче.Момчето го имам.Сега чакаме момичето.Важното е да са живи и здрави. Peace

# 21
  • Мнения: 11 004
Исках само да е живо и здраво, но винаги съм искала да имам дъщеря.  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 1 484
Исках  най  вече  да  се  роди  живо  и  здраво.Мечтата  ми  беше  да  имам  момче  сбъдна  се.

# 23
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 868
Не само се надявах, а и имах усещането, че ще е момче. Честно казано, момичетата ми се струват малко лигави, особено на възраст 10 - 12.  Embarassed Аз самата съм си играла повече с момчета...

Имам момиченце и сега и за миг не съжалявам. Не бих я заменила за никое момче на света.  Heart Eyes
За второто, живот и здраве, няма да имам претенции.

# 24
  • Мнения: 137
Исках първото момче, а после момиче така и стана.

# 25
  • Мнения: 70
Аз нямах желание да знам какво ще бъде бебчето и си мислех, че не толкова важно стига да здраво, обаче на един от пррегледите ми казаха - "момче" и аз започнах да се подготвям психически, обаче ми беше странно усещането че ще имам син, тогава се усетих, че май искам момиче. В крайна сметка имам .............. момиче. Ето го

# 26
  • Мнения: 6
и аз нямам предпочитания каквото и да е да е живо и здраво!Момче или момиче и в двата варианта си има притеснения като дойде пубертета,но каквото и да е ще му се радваме много baby_neutral

# 27
  • Мнения: 346
И за мен най- важното беше да е живо и здраво. Просто още в третия месец ми казаха, че май ще е мома и аз свикнах с тази мисъл ими хареса. Свенки много искаше внучка, вика: момчетата са олигофрени/ имайки предвид сина си сигурно Laughing/ и желанието й се сбъдна.

# 28
  • София
  • Мнения: 39 766
Аз знаех какво ще имаме Simple Smile Мъж ми обаче повече клонеше към момче. Родих момиче разбира се.
Но пък това момиче е като за две момчета Simple SmileSimple SmileSimple Smile
Мисля, че объркахме половете на децата Simple Smile

Не намирам връзка м/у силното желание за раждането на дете от определен пол и съответно раждане на дете от този пол, или обратното "аз толкова исках момиче, пък родих момче".
С желание биология и гени не се променят Simple Smile
В далечно бъдеще може и да се появи такъв уклон в науката Simple Smile

# 29
  • София
  • Мнения: 2 006
Толкова дълго правихме опити за бебе, че ми беше все едно какво ще е, само да е живо и здраво. Все пак тайничко се надявах да е момче и имам момче.

Общи условия

Активация на акаунт