Какво дете искахте?

  • 28 375
  • 749
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 393
Моят отговор го няма- нямах предпочитание за пола на детето, само да е здраво. Мъжа ми тайничко се надяваше да е момче.

# 31
  • Мнения: 2 090
Първият път исках да е момче,вторият-момиче Peace.
Странното беше че и двата пъти бях убедена че нося такива бебета Crazy.

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Исках да е живо и здраво и двата пъти!За третото живот и здраве се надявам за мома.Но ако е момче отново,ще съм горда мама на трима.

# 33
  • Мнения: 25
Аз много исках момченце и си имам малко сладко съкровище  Grinning момченце. Не вярвах, че ще стане така, но ето че това което исках стана!  Laughing

# 34
  • Мнения: 222
В интерес на истината исках много момиче,да си я глезя и обличам (все пак работя в модно списание),но вътрешно си знаех някак, че ще е момче, както се и оказа. Но не спирам да искам девойка  Peace Ще работим за второ. Важното е да са живи и здрави дечицата, независимо какви са Hug

# 35
  • Мнения: 222
Много исках да имам момиченце.Да си и правя прически и да я обличам в най различни роклички.Момичетата са като малки кукли.Сега имам момче ,но това не значи че го обичам по малко.В крайна сметка да са ни живи и здрави децата пък каквито щат да си идват пак ще са нашите туптящи сърца! Hug

# 36
  • София
  • Мнения: 44 151
Исках  живо и здраво дете, момче или момиче никога не ме е вълнувало....
Близнаци и повече знаци твърдо не ща...не че ако някой ден нещо...ще ги върна....

Та няма как да гласувам в анкетата.....
защо не сложиш отговор - нямам предпочитание - сигурна съм че има  и други такива родители...

# 37
  • Мнения: 189
                            По принцип за първо дете нямах претенции,важното беше да е живо и здраво.Но тайни4ко се надявах да е моми4е.
                           

# 38
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 550
Исках да имам син , имам син . smile3540 football

# 39
  • Мнения: 3 929
Постоянно си сменях желанията за пола на детето. В крайна сметка най-много исках да родя живо и здраво бебе. До края на бременността ми не знаех какъв е полът на бебето, но усещах интуитивно, че ще имаме момченце.

# 40
  • Мнения: 3 675
Аз още нямам деца, но като забременея това ще ми е последната грижа.Важното да е живо и здраво, аз лично искам момиче, а мъжът ми тайно се надява на момче, ама и момиче да дойде ще си го обича.

# 41
  • Мнения: 8 999
Исках да имам близнаци - момче и момиче. С един удар - два заека, така да се каже. Но се наложи да бременея два пъти.
Като разбрах, че съм бременна първия път, много исках да е момче. Пръкна не момиче. Вторият път вече предпочитах момиче, ама ми се падна момче.
Но, честно казано, изобщо не ми пукаше от какъв пол ще е отрочето. Важното беше само да е живо и здраво. И точно такива деца родих! Значи - каквото съм си пожелала, това съм и сдобила.

# 42
  • Мнения: 1 740
Исках  най - вече  да  се  роди  живо  и  здраво.
Мечтата  ми  беше  да  имам  момче  сбъдна  се.
Сега мечтая и за едно момиченце,дано някога и тази мечта ми се сбъдне.

# 43
  • Мнения: 5 255
Исах момиче - имам момиче  Heart Eyes

# 44
  • Мнения: 645
Исках момче, знаех ,че ще бъде момче,но на няколко пъти доки ми каза, че ще е момиче,и когато родих  ..........имаме момченце Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт