Как се отнасяте към физическите промени в патньорите ви?

  • 4 591
  • 87
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 965
И двамата се променяме - към добро или лошо. Приемаме нормално промяната у другия - не можем да спрем времето. Бихме реагирали единствено ако другият се занемари. Няколко кг. отгоре (и при двамата), плешивинката на темето му или моята коса, която все по-често има нужда от боядисване на побелелите корени, не са болка за умиране. Няма да го върна, я. А и щом той не ме върна след бременността, когато бях качила доста килца...
Важно е човек да се поддържа и да сте запазили отношенията си. Визията, както и религията, произхода и т.н. са просто част от човека до теб...

# 31
  • София
  • Мнения: 62 595
Отнасям се нормално. С възрастта се променяме, независимо колко грижи полагаме за себе си.

# 32
  • Мнения: 2 388
Обожавам го.
По принцип харесвам "тази част" при всички мъже, които имат структура на тялото, която е мой тип.

С възрастта се променяме, независимо колко грижи полагаме за себе си.

С това обаче не съм съгласна, специално за корема.

# 33
  • Мнения: 3 641
Моят мъж тренира всеки божи ден - здрав, болен , зиме , лете - тренира се . Също така се храни здравословно и внимава какво яде . Примерно хляб почти не опитва , ако яде е само пълнозърнест домашно приготвен и т.н.
Така че , аз не мога да се оплача от фигурата му .
Надявам се и той от моята  Laughing
И напълно подкрепям luna -
Шкембето, според мен, не идва от ядене само. Идва от мързел и застоял начин на живот.
И ние сме така. Спорта е част от нашия живот.Лишаваме се от много неща ,но пък сме удоволетворени от ефекта.  Simple Smile
Вместо ракяи и салата в залата се потиме.
Мъжът ми е по-добра форма както никога до сега, хич не се оплаквам. Аз ще трябва да навасквам всеки ден във фитнеса след ражадането, обаче Simple Smile

# 34
  • Мнения: 2 136
И двамата сме на етапи.Всяка зима си качваме по 3-4 кила, а на пролет си ги сваляме Joy
Хапваме и пийваме от всичко по-малко!Не виждам смисъл да се лишаваме от нещо в тоя живот!!!

# 35
  • Мнения: 9 246
И двамата сме на етапи.Всяка зима си качваме по 3-4 кила, а на пролет си ги сваляме Joy
Хапваме и пийваме от всичко по-малко!Не виждам смисъл да се лишаваме от нещо в тоя живот!!!

 Peace  Никой не е вечно млад.........на 20г си един път и така....времето не прощава на никого...един слаб,ма сбръчкан,втори слаб ма плешив, трети пълен но щастлив,............

# 36
  • Мнения: 25
Не можем да спрем промените на възрастта-просто трябва да ги приемем!

# 37
  • Мнения: X
Приемаме промяната нормално ...и все още се харесваме.
Никога не съм обичала слаботелесни мъже.Нито пък канара от мускули.
Никога не ми е била приоритет спортната кльощава фигура,така че не си губим времето да се потим и пъхтим в спортни зали и прочие....Измисляме си други забавления ...а промените на времето така или иначе си стават.
Още не съм срещала 70-80 годишни да изглеждат като на 30 или 40 ,така че.../изключвам тук човекоподобия като ...Шер например.../    Joy     

# 38
  • Мнения: 1 447
Aми моят засега се държи- в добра форма е, без да полага някакви усилия. Ген. Какво да се прави?
Но и с коремче да е, не бих го изхвърлила.  Hug


И моят се държи,но и да има коремче това не ми пречи.Нормално е човек с възрастта да се променя.

# 39
  • гр.София
  • Мнения: 380
Когато заживяхме заедно с мъжа ми, той беше направо кльощав, даже сега като му разглеждам снимките от онова време се чудя какво съм му харесала Simple Smile Сега е позагладил косъма, има и малко коремче, но той е висок и може да си го позволи. Харесвам си го още, даже повече отпреди.

# 40
  • Мнения: 320
При нас промяната е пропорционална - аз свалих доста, а той качи доста. На обшия фон, обаче, сега изглеждаме мноооого по-добре от преди. Просто защото на мойте 165см. височина/ 48кг, стоят идеално, както и на неговите 190см/115кг, също. По принцип, за мен външността не е за подценяване, но и не стои първо място, така че съм сигурна, че ако той качи още или пусне коремче - определено няма да го изгоня. Все пак не може вечно да изглеждаме, като на 18.
И моят се държи,но и да има коремче това не ми пречи.Нормално е човек с възрастта да се променя.

# 41
  • София
  • Мнения: 8 028
И двамата качихме килограми, откак сме заедно. Купила съм гири, правим упражнения с тях, аз по-често спортувам, опитвам се и него да го включвам, сега сме се разбрали, че ще ходим вечер да тичаме.
Промените са неизбежни, но изпуснеш ли им края, стават неконтролируеми.

# 42
  • Мнения: 2 388
Направо се учудвам как се свързва възрастта с корема.

# 43
  • Мнения: 3 641
Направо се учудвам как се свързва възрастта с корема.
И аз така.В залата виждам чудесно излеждащи мъже и жен инад 50-те . Стегнати,енергични, без кореми Rolling Eyes

# 44
  • Мнения: 158
Хубава тема, нещо по - различно да прочетеш  Wink
Наистина не можем да изглеждаме като на 18 г. то е ясно, да не говорим че ,ако някой, който е на 50 г. се прави на 18 г. е смешно. Но според мен е важно как изглежда човека за теб, и е добре да се поддържа. Не обичам разплути и неподдържани мъже и жени. Едно коремче не е проблем, но ако почне да се търкаля, ще ми е неприятно.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт