ЯНУАРЧЕТО вкъщи не трае- навън то иска да играе

  • 10 462
  • 307
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 4 753
Зъби не мием, щото нямаме никакви (аз имам няколко де).... Сок никакъв не пие... Преди му давах от портокал, но от половин изстискан портокал пие половината сок, а ако му обеля плода, си го изяжда целия, така че избрах второто... С кеф яде ябълки, банани, ягоди, портокали и мандарини (други плодове не съм пробвала, но ще включа всичко това лято)...  Захаросана оцветена вода ще пие като започне да си я купува сам...


# 301
  • София
  • Мнения: 56
Габи- Честита ти годишнина! Много любов и късмет Heart Eyes  bouquet  bouquet  bouquet

МИА-- оправи ли се Жорко?

За градините- ние имаме среден шанс- 8 процента- или 62 деца в гранична група за 2 места- където класирането ще става или на слу чаен принцип или както реши педагогическия съвет. Още не е ясно как, ама е ясно че няма да ни приемат Cry Cry

Слънчи- не знам къде са тези райони където има места. Един ден преглеждах всички списъци на всички градини, дали има някъде шанс- никъде не могат  да ни приемат със 8 точки само. Sad Sad



За зъбите- много обича да и ги мия 5 те зъба, ама просто и е кеф,че ги търкам. После взема и продължава тя с накрайника.Не  изплюва нищо. Cry

За сокчетата- много обича прясно изцеден сок от ябълка и портокал.Всеки ден си го чака. Горко ми ако пропусна да и направя #Crazy #Crazy #Crazy


Албенче- браво за момиченцето. Толкова е хубаво две сестрички. Hug Hug

Дега- и нашите крачета са пухкави и много трудно ни стават обувките.На Капчица наистина са по- широчки Peace


Вейче- ако си избера нещо, ще ти пусна съобщетие, но не се ангажирай специално,че не  знам кога ще ми остане време да поразгледам Embarassed Embarassed

Аз пак да си попитам за памперсите- които се ползват за бански- откъде ги купувате newsm78 newsm78 newsm78





# 302
  • Мнения: 127
Жужу, виж в аптека, в детски магазин. ние сме ползвали на Либеро и на Хъджис, не намирам особена разлика, не сме имали проблеми. взимам ги от най-обикновено квартално детско магазинче.

Габи, честито! още поне 100 години заедно!

Последна редакция: ср, 20 май 2009, 23:13 от Пипи

# 303
  • В сънния Люлин, прибулен...
  • Мнения: 383
Албенче, честито! Много се радвам! Хубави мигове ти желая и лека бременност!

Извинявам се, ако това се приеме за спам. Но искам да съобщя:

Панаирът на книгата днес отвори врати в НДК
Мотото е "Пазарувайте като европейци" на цена с 20% по-ниска от коричната (в "нормалните" държави от ЕС няма ДДС на книгите), а и повече.
И това пиршество - до неделя включително.

Последна редакция: ср, 20 май 2009, 23:11 от veihaivei

# 304
  • Мнения: 61
Габи,честита годишнина!!! Още много щастие,усмивки,любов,разбирателство,уважение и поне още 2,за да ви радват сърцата!!!

Жужу, аз мойте бански-гащи ги купих от магазина на Нишава, посока Южния парк.Има и на Либеро и Хъджис!

# 305
  • Мнения: 256
Утре ще се изтипосам към 10.30 в Бъфало.

# 306
# 307
  • Мнения: 1 215
з да с еоплача набързо- никнат й зъби и направо ме побърква, няма сън за мама и тати Sad......

Общи условия

Активация на акаунт