Отговори
# 240
  • Мнения: 23 465
Оф,и на мен ми е проблем това с асоциациите,затова ми е толкова трудно да избера име.
Дамян ми е едно от любимите имена за момче,но няма галено име.
Иначе ми харесват Дарина,Даряна,Филип.

# 241
  • Мнения: 1 341
Дарина е хубаво име, но майка ми е с Д а аз не искам да кръщавам на никого.
Сетих се за още едно харесвано от мен име- Андреа! Много нежно ми звучи.
И за Киара си мисля, много ми харесва, на галено може Киа или пък Кики

И вече спирам, че се улях в писане.

Кристо тук казват на Христо, защото Французите немогат да изговарят Х, а казват Аш! Та Христо, Кристо...тук все тая. Simple Smile

# 242
  • Мнения: 23 465
Криста също е много готино име.

# 243
  • Мнения: 958
Нашата девойка ще започва с М.
Колебаем се между Марина и Моника.
Искам много красиво име с М

# 244
  • Мнения: 99
Охооо до имената стигнахме  Party Ние вчера като се прибирахме от прегледа в колата се разгорещиха мъжа ми и щерката относно името и мъжа ми надви  Joy Отсече, че ще е Андреа (неговото име е Андрей) и заяви на Габи, че като си има деца някога ще си ги кръщава а сега само да се съгласява  Crazy  Е, тя веднага прие името и даже го поби като му каза, че и тя е искала това име  hahaha Разделиха си функциите и празниците защото мажо и щерката са почти на една дата рожденници, пък бебка ще има имен ден с него и така аз останах с хамалогията и радоста да ги гледам как спорят  hahaha

А слинга ме вълнува горещо, но не знам кой вид точно ще ми е удобен  Thinking Хайде ще ви следя какво мислите по въпроса и ще търся мнение  Peace


# 245
  • Мнения: 1 341
joya, с М има много интересни и красиви имена, но свекървами е Мария. Naughty
Моника, Дея-Мария, Анна-Мария, Мартина, Мишел, Михаела, Мирела...и още, и още

За момче много харесвам Милен!

Стилисима, големи образи си имаш вкъщи. Представям си дъщеря ти колко е въодушевена, милата. Heart Eyes
Ще пуснеш ли снимка да я видим? Аз си я представям, но искам да видя даи има нещо общо вдействителност с моите представи.

И да се оплача. Преди малко прострях дрешките на Ема. А Калин вчера след подстрижка си бутнал косматата тениска на детето при дрехите и сега всииичко е с космии. Ще го удуша. За наказание утре с мен по магазините. Crossing Arms

# 246
  • Мнения: 5
Криста също е много готино име.

 Peace

# 247
# 248
  • Мнения: 1 341

Много ти е хубаво щурчето! А колко е голямаааа....
Прилича много на теб.
Иначе аз си я представях така, само, че с черна права коса.

# 249
  • Мнения: 99
Благодаря ти  Peace Наистина има прилика с мен, но е лъвица от всякъде като баща си  Laughing

# 250
  • Мнения: 1
Spored men nebyrzaite s promivki govorete si s doktorite,az ot 3 dni ne6to me pobolvat slabinite i si pia no6pa.Pyrva bremenos mi e i me e strax malko. newsm51 newsm10 Uspex na vsi4ki oktomvriski maiki preggo

# 251
  • Мнения: 203
Имената мислите вече гледам Wink
Аз съм измислила име към момента за момиченце и мисля да е Тея,но ако е момченце ще е голям зор името....ще помагате и Вие!!!
Аз съм на преглед на 21.05 и тогава вече трябва да ми кажат какво ще е.

# 252
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Здравейте,момичета!

Още нямам компютър и ви пиша от нашите.Ние сме си добре.

Нали ви бях споменала,че ще си сменям лекарката,защото изобщо не бях доволна и този вторник отидох при новия.Безкрайно доволна останах,един час ме преглеждаше и говорихме.Направо ,много ме е яд ,че не го открих по-рано.
Та резултатите от прегледа са,че имам плацента превиа и ми е малко притеснено,а и сега като нямам компютър не мога да прочета повече.Чудя се защо старата лекарка нищо не ми е казала #2gunfire.Докторът ме успокои и помоли да запазя самообладание.Просто трябва да бъда много внимателна и ако получа кръвоизлив,което било много възможно, веднага да отивам в болница.Но пък бебчето се развива по учебник и засега прогнозата е за розово щъркелче Grinning.Това е от нас.

Хайде ,до писане и се пазете Hug Hug Hug

# 253
  • Лавал-Пловдив
  • Мнения: 376
Ние мислим за нещо, което го има и в двете държави : Стефан или Стефани ( това е желанието на таткото ) , но на мен нещо по ми харесват Самуел и Самуела. След 11.06 когато ни е 1 среща с бебето ще му мислим по сериозно. До тогава - само да е живо и здраво.

# 254
  • Мнения: 103
имаме си шошииииии !  newsm68 newsm44 smile3501 smile3508 newsm62

Общи условия

Активация на акаунт