Колко внимание е нормално да ви обръща половинката

  • 18 078
  • 53
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 158
Междудругото статията е страхотна и наистина се замислих за грешките относно отглеждането на децата и мъжа си

# 31
  • Мнения: 158
Няма да е решение на проблема,но пък ще е едно чудесно разтоварване,пък и ще се поопознаят,ще се съберат,ще излязат на дискотека...Много работи могат да се случат,които да повлекат след себе си една промяна.... Wink

 Peace Да, определено е така, затова казах че идеята е добра. Мисълта ми беше да продължи да търси решение на проблема, а не да се разтушава в градинката например.... в такъв смисъл го казах  Wink

# 32
  • Мнения: 1 749
Да,разбрах те,имах предвид ,че като почне жената да излиза с приятелки,да го оставя самичък синковеца ,да се понагласи...нали се сещаш...Може пък нещата да се обърнат.

# 33
  • Мнения: 69
На колко години е твоя 4овек?   Защото аз стигнах до извода 4е мъж  под 28год му е рано за семеиство и деца  Mr. Green   според мен те "узряват" по бавно , ми слят си 4е са готови да имат дете но всъщност не са - обзема ги някакъв страх или паника не знам кво то4но  newsm78  .   При нас слу4аят беше горе долу такъв - като се роди каката се по4на едно ходене с приятели , имах 4увството 4е те са му семейство (той беше пове4е време с тях отколкото с нас) , и аз като тебе седях и 4аках , ревях и скандал след скандал ... Тогава си казах да става каквото ще... запо4нах да не го търся, не му звънях , не го разпитвах, да има сготвено пък другото... с детето излизах по цял ден на вън , с приятелки , .. и така докъто беба стана на 10-11мес.    Да видиш тогава как се обърнаха нещата -  запо4нахме да излизаме заедно с неговите и после и общи приятели , и аз като се наконтя да видиш как о4и4ките му светват , а пък като видеше 4е ме и заглеждат как му трепваше  под лъжи4ката    : Laughing       После разбра 4е е направил грешка , "4е е изпуснал първата една година на дъщеря си"(аз постоянно му го напомнях)   Нещата се оправиха , аз си по4нах работа и така ... Преглътнах , но не можах да простя съвсем  , но преди да забременея съм му напомняла за това а тои ми отг. - това е минало , аз ве4е съм пораснал   Joy Аз естествено бях се убедила в това много отдавна , ина4е нямаше да поемам риск...  Желая ти от все сърце и твоя мъж да "порасне" по бързо  Peace

# 34
  • Мнения: 2 716
Зависи си от мъжът! Някои зреят по-трудно, други учат бързо.

Не съм сигурна, че да го караш да ревнува е начинът. По-скоро ще задълбочи проблема: "за кого се контиш" "уличница" "неблагодарница".... сещаш се.

# 35
И аз съм виновна донякъде за ситуацията - то не бяха обяснения в любов, то не бяха вричания ..............готова бях на всичко и сега съм в интерес на истината. За излизанията сте прави - трябва да направя нещо по въпроса ......лошото е че наистина с него ми е най-хубаво, а далеч от беба ми е супер гадно.
И даже си мисля, че и с друг вкъщи да ме свари пак няма да реагира - просто не умее да се справя със ситуациите ...........а колкото до  други жени - не се притеснявам.
Снощи за пореден път трябваше да ходим на гости, просто му заявих , че няма да ида, ако иска да вземе беба и да заминава, разсърдих се............резултата: звънна на баща си да каже, че няма да ходим "защото навън не е подходящо за малката" и баща му веднага - ами тогова ние ще дойдем ...........................и нашия "Добре" та не стига, че не избегнах поредната тягостна вечер ами слагах и вдигах ..........толкова ли е трудно за един мъж да откаже на родителите си, неможа ли да каже "Решили сме тая вечер да си останем вкъщи сами и това е" ....насадили са му усещането, че е смешно да уважаваш желанията на съпругата си, за да не излезе, че тя те командва....и това ме обижда .............те са просто адски нагли хора , познават го и знаят, че неможе да отказва .............даже по телефона като обяснява къде сме или какво правим  говори в единствено число, сякаи аз не съм с него.
 #Cussing outмай трябва тях да поставя на място и да престана да му мърморя - той така или иначе неможе или неиска да ни оставят на мира а с непрестанното си мъмрене само го отблъсквам

На 30 е!

# 36
  • Мнения: 1 749
С една дума-пухльо.

# 37
  • Sf
  • Мнения: 978
Та какъв е проблемът в крайна сметка - мъжът ли не ти обръща внимание или родителите му ти пречат?

# 38
Родителите му изобщо няма да ми пречат ако той ми засвидетелства необходимото внимание!

# 39
  • Мнения: 69
 В никакъв слу4аи идеята ми не е била да го накарам да ревнува Знаток , а леки4ко да му покажа какво пропуска ,  трябва да им "правиш политика" както казваше баба ми , лека и пръст.

# 40
  • Мнения: X
За съжаление мъжете разбират само от директни думи и от ...манипулация.И тогава се чувстват най-щастливи.

# 41
  • Мнения: 3 641
Подкрепям идеята на Китана, създавай си контакти колкото можеш. Освен,че ще се чувстваш по-добре не се знае пт къде какво може да изкочи Peace

# 42
  • Мнения: X
За съжаление мъжете разбират само от директни думи и от ...манипулация.
hahaha hahaha hahaha
съгласна
еми, с техните камъни по техните... глави де, глави

# 43
  • Мнения: X
Ами в природата нищо не се губи, един като не обръща внимание, нишата седи седи празна, че някой вземе и я запълни.
абсолютно  Peace

*ама не забравяй, че има 'мазохисти' и странични фактори, примерно 'пари', 'какво ще кажат хората' и други подобни 'дрън дрънканици', 'децата са най-важни', 'наште са разведени, аз няма да съм' и т.н.

# 44
  • Мнения: 924
Аз не мога да разбера защо трябва всяка вечер да се виждате с неговите родители  Shocked
Ей това не бих го понесла Stop

Общи условия

Активация на акаунт