Липса на внимание

  • 16 923
  • 183
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Привет на всички във форума. Не знам от къде да започна.. Имам нужда от съвет и бих се радвала, ако не само жени ми отговорят, а и мъже. Приятелят ми замина за Белгия да работи за 4 месеца и се върна на 18.12.16 г. Изчакваше работодателя да му изплати заплатата, но това не се случи и се наложи да започне работа колкото се може по скоро, защото има твърде много неща да оправя. Започна работа по средата на този месец в една голяма верига магазин, като продавач на месо. Работи 6 дена и 1 почива, като му се редуват смените - втора, първа, втора, първа и т.н. Преди да започне работа имахме повече време за НАС, излизахме на разходки, виждахме се с приятели, гледахме филми... въобще бяхме заедно във всеки удобен момент. От както започна работа се отчуждихме един от друг. Все казва, че е изморен, че все нещо го боли, че му се спи... Той може да спи по 15 час на ден... Не сме били интимни от 10 дена, което за млад човек според мен е много. Това не се случва за първи път.. малко преди да започне работа също беше така и тогава ми каза, че иска да спи много за да може да се наспива, че като започне работа няма да може. В месеца го правим по 3-4 пъти. Казвам му, че една жена има нужда от ласки, от внимание, от разговори, а не само от едното гушкане, но той не ме разбира. Не знам по какъв начин да му го обясня, че ако това продължава занапред, че най-много да изстина към него, а не го искам. На 23 г. е, но с детски акъл за някои неща. Мисли да създава семейство, иска му се да имаме дете и да си живеем заедно, но как да му го обясня, че така като се държи, няма да стане. Аз не виждам никаква сигурност в него. В някои отношения е доста несериозен. Ще дам пример: На работа е от 06:30, а той си прави аларма в 05:50, после уж лежи до 06:10, но всъщност придремва още 20 мин. и в 06:10 става на фурия се оправя и тръгва за работа в 06:20, а работата му е на 10-12 мин. от нас. Казвам му да става по-рано и да се оправя на спокойствие, без да бърза, но като му кажа нещо излиза, че му мрънкам за всичко. Другия пример, който мога да дам е, че си е изтеглил една игра на телефона с една котка, която трябва да я къпе, храни и приспива. Другото което е, гледа нон-стоп най-различни клипове в фейсбук и то безинтересни от рода на хора, които се бият, умират, тече кръв и т.н. На Коледа идва у нас и сме седнали да хапнем, а той си е взел телефона, пуснал си е да гледа клипчета и се смее на тях, а ние уж сме седнали да хапнем и е дошъл да уважи майка ми. Бях се разболяла и той след работа дойде уж да ме види, но като дойде веднага си пусна интернета, започна пак с тези клипчета да гледа и никакво внимание не ми обърна. Въобще много са нещата, които ме дразнят, но като му кажа и излизам аз виновната. Доста пъти и моята майка и неговата са ми казвали да го ръчкам и да го стягам в кръста.. Има неща, които ме радва, че се сеща да ги прави. Например, носи покупките, целува ми ръката където и да сме, дори и да се разхождаме по центъра, хванали сме се за ръце и той ми вдигне ръката и я целуне. Някой път се сети да ми вземе нещо било то вода или някакво десертче, оценявам ги тези неща, че за някои неща се сеща без да му казва човек. Дайте ми някакъв съвет, какво да правя.. не мога да правя все аз компромиси. Искам да се промени и да не е така разпуснат, все пак иска да създава семейство. Аз в негово лице не виждам нито сигурност нито нищо. Много съм объркана.. Доста пъти си задавах въпроса: Дали аз не бъркам някъде? Дали аз не искам прекалено много от него... но това са нормални неща. Казах му, че всеки човек работи, всеки е изморен, но просто трябва да намира време за всички важни неща в живота му.

Последна редакция: пн, 30 яну 2017, 10:41 от Анонимен

# 1
  • София
  • Мнения: 11 475
Той е на 23 г. само, доста млад и зелен, да. Но пък бачка здраво.
Ти на колко си? Апропо, пишеш доста грамотно.

# 2
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
...
Ти на колко си? Апропо, пишеш доста грамотно.
Да, бе - по-средата и най-средата.

Иначе са абсолютни деца - игрички, десертчета, клипчета.
Ако и авторката започне работа, може би няма по цял ден да мисли как не ѝ обръщат внимание.

# 3
  • Мнения: 30 802
На 23 или на 3 годинки по-скоро? Сериозно, Котката? Дечурлигата ме тормозят с тия виртуални дивотии да им ги храня...

 Joy

# 4
  • Мнения: 1 701
Скучна си му, като се появи някоя нахакана мацка и ще те зареже.

# 5
  • Мнения: 1 546
Ти да го стягаш в кръста? Да не си му майчица? За мен това е абсолютно инфантилно поведение, човека изобщо не е готов за семейство, ако и да ти целува ръка и да ти купува десертчета. Колкото до интимността, че аз в моменти, когато не съм имала човек до себе си съм го правила по-често. И не, кардинална промяна няма да има. Сори.

# 6
  • Мнения: 35 973
остави човека да се наспива  Joy

какво семейство на 23 г., че и стягане в кръста по препоръки от двете мамички  Joy

пп сериозно - проблемът не е това, че е уморен и предпочита да спи вместо да прави редовен секс, а че е малък за семейство
когато стане готов за такова, то ще бъде след време и вероятно с друга, защото до тогава ще му бъде омръзнало от мрънкане и натякване от твоя страна

# 7
  • София
  • Мнения: 17 300
Че е малък за семейство, малък е, ама 23 годишен мъж да не иска да прави секс?? Щото е уморен?? Аз такова нещо не съм виждала.

# 8
  • Мнения: 35 973
вероятно сексът с авторката не му е преоритет  Wink

babyhug, от колко време сте заедно?

# 9
  • Мнения: 4 841
Приклещили сте го твърде рано отвсякъде - ти, твоята майка, неговата майка... Дайте му малко въздух на това момче. Все пак работи, и то тежка работа.

За секса - не знам защо имам чувството, че жените са станали твърде напористи, твърде нахални и изискващи в последно време. Това отблъсква много. Сексът е нещо, което се случва, а не се изисква. Дори не искам да си представя каква досада е някой непрекъснато да иска секс, да ми държи сметка защо аз не искам, да ми вдига скандали и да ми поставя ултиматуми  Rolling Eyes  То му се отщява на човек, да не говорим, че и самото отношение е обидно - няма ***, няма връзка. Ми купи си вибратор, егати.

Е затова съм против ранните връзки. Ще му стопят спиците на младежа с изисквания и претенции, и като се разделят, няма и да помисли за следваща "сериозна" връзка - защото ще смята, че всички жени искат само да го хванат за топките и да му дават тон в живота...

# 10
  • Мнения: X
...
Ти на колко си? Апропо, пишеш доста грамотно.
Да, бе - по-средата и най-средата.

Иначе са абсолютни деца - игрички, десертчета, клипчета.
Ако и авторката започне работа, може би няма по цял ден да мисли как не ѝ обръщат внимание.

Заедно сме от 2 г.
Аз също работя и то доста по-тежка работа, на поточна линия.
Аз съм колкото него, с разлика 4 месеца в негова полза.

Последна редакция: пн, 30 яну 2017, 14:03 от Анонимен

# 11
  • Сф
  • Мнения: 10 668
4 месеца в Белгия и той сега разбра, че не са му превеждали заплатата?Глупости.Освен ако нямаш предвид че за последия месец не му е платено(неустойка примерно някаква)
Така или иначе не бих се занимавала с човек, който вятър го вее на бял кон очевидно..

# 12
  • София
  • Мнения: 24 839
Той е малък още, ти какво очакваш- да бъде улегнал и мъдър?
Ами, така се държат 23 годишните, че и по- големите- влез в някое заведение и ги виж, как са насядали около масата, всеки цъкащ телефона.
Луда работа, но това са те.
Що се отнася до редкия секс, ами не е ново, не е и рядко вече- според сексолозите, дължи се на това, че денонощно мъжете са заобиколени от полугола плът и в реала, и във виртуала, което притъпява желанието.

# 13
  • Мнения: 30 802
Имаше един разказ в нета за съвременния младеж, дето се опитвал да забавлява гаджето си, като й пуска клипчета от нета.

Съвсем нормално е работещи, които не живеят заедно, да се виждат макс. 2-3 пъти седмично, колкото и да са мили и драги. Ако ще и да са полудели за секс- не знам как ще стане тази организация на деня с пътуване, обличане, къпане и добро сексуално представяне.

Все пак са млади, за мен тия години предполагат, че имаш и други моменти в живота освен гаджето. Дори много да се обичате, човек трябва да си има други интереси, не може всяка вечер да висите заедно- ще си омръзнете. Това си е за нас, женените, дето няма какво друго да правим:) та затова се занимаваме с най-веселото безплатно нещо, за което не се иска специална организация.

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
И аз смятам, че сте си омръзнали. Което щом е станало за 2 год показва, че няма какво да правиш тепърва с него. Той няма да се промени, в това можеш да си сигурна. Нито ще му станеш по-интересна. Ако не искаш да прекараш живота си по този начин както в момента, спасявай се докато е време. Мъже по света колкото щеш. Никога не е било добра идея да се жениш за първата си любов (освен в мнооого-много редки случаи, а вие очевидно не сте от тях).

Общи условия

Активация на акаунт