Липса на внимание

  • 17 004
  • 183
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 12 677

Не го искам само аз, а и той. Споделял ми е как иска да чуе, че ще става баща и как ще звъни на роднините. Каза ми, че трябва да му дам време за да спре с тези детски неща, които прави.

И колко време ти трябваше да му набиеш тази идея в главата?

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Абе оставете го човека да се наживее. Като спреш да му досаждаш и нареждаш и желанието ще му дойде и всичко.

Аз само като чета колко забележки му правиш и ми минава желанието за секс  Crazy

Анонимната, поздравления за хубавия сексуален живот. Ама айде да не правим изводи за чуждите мъже по своите.
Че и ти ако почнеш на твоя да му мелиш от сутрин до вечер, може и да му секне мерака.

Последна редакция: вт, 31 яну 2017, 10:18 от tanya_79

# 47
  • Мнения: 30 802
Ако ще се натиска мъж за нещо, то е да си намери по-добра работа за повече пари. А по-добър афродизиак от достатъчно пари, и за мъже, и за жени, не познавам.

Кофти работа с малка заплата, плюс минавката в Белгия- като нищо ще свали ентусиазма и на мъж на 23.

# 48
  • Мнения: 5 468
В днешно време е изключително рядко мъж на 23г. да иска дете. Babyhug, не знам на твоя как му е дошла тази идея, но е възможно да не осъзнава изцяло какво говори и да си приказва просто ей така. В това няма лошо, имате достатъчно време да си поживеете и да се радвате на връзката си. Но ако вече не се чувстваш добре в тази връзка, то замисли се дали да продължава. Няма смисъл да си губите времето един с друг, ако толкова дребни неща те дразнят и се разкъсваш от съмнения.

# 49
  • София
  • Мнения: 17 338
Абсолютно грам не осъзнава какво е да имаш дете, след като мечтите му се въртят около това как се обажда на роднините  ooooh! ooooh!

# 50
  • Мнения: 14 654
Прекалено се е зарибил по "Talking Tom" и мисли, че с бебе е същото. Деинсталирай му играта и ще спре да мисли за бебета  Peace

# 51
  • Мнения: 30 802
А може да иска бебе, за да има оправдание за Talking Tom.

# 52
  • Мнения: 5 907
Ако бях на негово място, честна дума, веднага да съм те разкарала.
Правиш всичко, което ми е най-противно:
не даваш на човека шанс да се наспи;
да си поиграе;
разнасяш го из форуми, които се пръскат по шевовете от скучаещи жени;
досадна си;
Ти вземи се стегни в кръста. Каквото и да означава това.

# 53
  • София
  • Мнения: 19 341
Аз и досега се мотая сутрин, а се обличам и тръгвам за малко под 10 минути, без някой да ме чака.
Познай дали ще позволя някому да ми дава акъл кога и как да ставам и дали да играя Кенди кръш.

Последна редакция: вт, 31 яну 2017, 15:44 от Cuckoo

# 54
  • Мнения: X
Абе оставете го човека да се наживее. Като спреш да му досаждаш и нареждаш и желанието ще му дойде и всичко.

Аз само като чета колко забележки му правиш и ми минава желанието за секс  Crazy

Анонимната, поздравления за хубавия сексуален живот. Ама айде да не правим изводи за чуждите мъже по своите.
Че и ти ако почнеш на твоя да му мелиш от сутрин до вечер, може и да му секне мерака.

Меля нонстоп не за секс, но за всякакви други глупости. Включително като ми се загледа с часове по каубойски филм чета а къщата ни стои с главата надолу.
Занимавам се въобще да пиша каквото и да било тук, че като гледам как изкараха "човека" толкова невинен, как не е разкарал досега,авторката и пр. ,чак свят ми се зави.
Льольото седнал да си играе с клипчета и котенца и много изморен от трите смени. Айде де, да си се намират с някоя изморена като него дето няма да му мели за внимание

# 55
  • София
  • Мнения: 19 341
Така де - никакви филми, докато къщата не светне. Какво ще рече "с часове" - нормален филм е поне 1,5 часа, и то ако е по-стар.

# 56
  • Мнения: X
Така де - никакви филми, докато къщата не светне. Какво ще рече "с часове" - нормален филм е поне 1,5 часа, и то ако е по-стар.

Там е работата, че той не гледа 1 филм, а няколко и иска да ги гледаме заедно. Обясних му няколко пъти, че такива жанрове не харесвам. Един единствен път легнах с него да гледаме един филм и повече и не повторих.

# 57
  • Мнения: X
Така де - а маратон от няколко по 1.5 колко прави?
Аз моята къща рядко я виждам светнала, но мен ме остави, аз проблем нямам.
Момичето тук обаче има голям.

# 58
  • Мнения: 1 325
Така де - никакви филми, докато къщата не светне. Какво ще рече "с часове" - нормален филм е поне 1,5 часа, и то ако е по-стар.

Там е работата, че той не гледа 1 филм, а няколко и иска да ги гледаме заедно. Обясних му няколко пъти, че такива жанрове не харесвам. Един единствен път легнах с него да гледаме един филм и повече и не повторих.

Моят пък гледа мачове. Ама го правим заедно и ни е хубаво. Даже се гордее с мен и ме хвали пред приятелите си, че знам стадионите на всички в английското. Направо такова благо му е на душичката... Нали все пак в една връзка са двама човека и всеки си е с начин на мислене и забавление, с различни страсти. За да има хармония в отношенията,  половинките трябва да отделят поне малко време за страстта на другия. колкото им е неприятно... Нали това са компромисите. Да покажеш на другия, че го приемаш и обичаш такъв какъвто е. А като гледам теб как те дразни всичко, дори и някакви дреболии, сигурна ли си, че имаш чувства, ама истински, към този човек?

# 59
  • София
  • Мнения: 19 341
Така де - никакви филми, докато къщата не светне. Какво ще рече "с часове" - нормален филм е поне 1,5 часа, и то ако е по-стар.
Там е работата, че той не гледа 1 филм, а няколко и иска да ги гледаме заедно. Обясних му няколко пъти, че такива жанрове не харесвам. Един единствен път легнах с него да гледаме един филм и повече и не повторих.
Отговарях на анонимната, която отначало беше с името си, но няма значение  Grinning
Да, повече от 1 филм наведнъж аз също не мога да гледам. ММ почти винаги заспива на филм, който аз съм свалила, а всеотдайно зяпа за Н-ти път каквото и да има по тв. Предпочитам да имам компания за гледане, но не драматизирам излишно.
water_nymph, ТМ гледа ли заедно с теб каквото ТИ харесваш?

Общи условия

Активация на акаунт