Дързост и красота - 29...остави ги, Стефке! Те и сами си могат!

  • 17 716
  • 445
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 425
И то какъв екшън...
Ама ,наистина,колкото повече напредва филма,толкова по-тъпи стават всички.
Брук:
1.Дъщеря й направила аборт/уж/, и тя,вместо да е до нея,да и помогне да го преодолее,тръгнала пак по мъже...Никчо бил свободен...
2."Обичам мъжа ти и винаги ще го обичам!"-реплика на "майката" Брук към дъщеря й.

Рич:
"Желая Брук и винаги ще я желая!Половината мъже на света я желаят..." - и се чуди защо Тейлър ревнува.Трябвало да се справи с ревността си.Не може ли той да се справи с оная си работа?!
Изобщо не се учудвам,че Тейлър ще започне да му слага рога или направо да го зареже...тя даже много време му търпя простотиите.Я да вземе да му каже как се цункаха с Хектор,и да му предложи да се справи с ревността си...
Има ли още тъпотии?Трябва да излизам,после ще ги обмислям. 

thumbsup  202uu
Ричо днес наистина беше като леко пийнал тинейджър Crazy.....Много,много греши Тейлър, че го търпи.....отдавна трябваше да ги остави с Шаврантията да се любуват един на друг.....ама на......неще и се инати.... #Cussing out
Онова малоумното най-вече проумя май що за стока е майчето и.....и Брук какъв лаф и бутна..."Да обичам мъжа ти" Shocked,малеееее ако бях аз щях да измета целия квартал с нея.....директно и го прасна в лицето,можеше да бъде по дискретна.....ама все пак това е Брук.....Стефка верно ,че малко попрекали тази серия.....ама то ще е явно защото знае що за малоумно създание е Бриджет и отново да не вземе да прости на майка си.....Като пусне две крокодилски сълзи...... Mr. Green

# 16
  • Мнения: 4 496
Аз що така не мога да си представя гореспоменатият да каже на Брук: "Аз винаги ще обичам Тейлър. Справяй се се ревността се!"  Joy
То ни е пределно ясно кого предпочита. Ама на него не му е май. Или не го признава и пред себе си.

# 17
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
Аз що така не мога да си представя гореспоменатият да каже на Брук:

То това никой не може да си го представи Grinning, дори най-върлите привърженици на Тейлър Wink
Ричко нищо чудно да е ударил едно на бързо, за кураж, като се има в предвид къде го водят Joy

# 18
  • България
  • Мнения: 757
Боже,Боже ooooh!Спирам да коментирам и аз  smile3505,че ако се открехна ще кажа нещо не толкова приятно за русото подобие на майка...Оттук нататък ще ви чета ,че за вас ми домъчнява,а не за простотиите,които гледам в момента.

# 19
  • Мнения: 1 425
Честно казано надали има някой ,който да иска да си го представи.....Той Ричо щот голям келепир Whistling......лика прилика са си с Бруклица.Тейлър заслужава нещо много по-добро Peace.....ама и тя се вкопчила в него.... ooooh!

# 20
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Явно любовта им е толкова...Хареса ми Стефани с изречението:Що за жертва е да се удържиш да не спиш със зет си?"Че и си вярва Брук,че вече не обича Ридж... ooooh!Наистина й има нещо Sick
Онзи тъпан пък Ридж... направо ме уби с наглото си поведение. Обичам,демек другата си жена,нареден на опашката от половината мъже на земята,но жена ми- NaughtyАз ако съм не само за някаква си целувка ще му разкажа,ами в сериал ще го сложа.
"Обичам мъжа ти и винаги ще го обичам".А сега ,де.Това "винаги" в устата на Бруки е санскритска дума.

# 21
  • Мнения: 4 496
В ДиК предстои:

По време на брачната консултация Рич съветва Тейлър да приеме любовта му към Брук, защото той е решил никога повече да не подновява връзката си с нея. На свой ред Тейлър признава, че наскоро е целунала друг мъж.. Рич проумява колко е объркана.
Бриджет иска да чуе от Ник истината за чувствата му към Брук.
Брук иска съвет от Ерик как да си върне доверието на Бриджет. Той пък ́и съобщава, че се е развел със Стефани.
Ник уверява Бриджет в любовта си, но тя вече не му вярва. Казва му да се върне при Брук, а тя ще потърси истинската любов.  search  Сваля си халката и се сбогува с него. bye
Джаки очаква Ерик да ́и предложи брак.
Бриджет напуска дома на Брук и завежда дело за развод.
Брук и Ерик решават да прекратят страданието на Бриджет, като се оженят отново.
АДвокатът на Стефани ́и съобщава, че Ерик е получил развод. Двете с Джаки се скарват за Ерик.
Джаки забелязва, че Ерик приготвя романтична вечеря, и решава, че е за нея.
Бриджет е смаяна от новината за сватбата на Брук и Ерик. Масимо предлага на Ник да престане да се бори с чувствата си. Ник предлага на Брук да се оженят. Тя обаче го зашеметява с новината за брака си с Ерик. Вбесен, той обръща една масичка и се хвърля да целува Брук, но тя го спира с думите, че семейството е най-важно. Разстроен, Ник си тръгва.
Идва Рич и заварва разстроената от караницата с Ник Брук. Тя потвърждава, че се е омъжила за Ерик. Изненадан, Рич заявява, че той е мъжът на живота ́и.
Ерик съобщава на Джаки, че предишната вечер се е оженил за Брук в Лас Вегас. Думите му я карат да се почувства унизена.
Разстроена от новината за развода, Стефани моли Ерик да с съберат отново. Той отговаря, че това е невъзможно, защото вече има жена. Стефани го предупреждава, че Брук ще разбие сърцето му и ще го зареже заради Ник. В този момент идва Брук, челува Ерик и го моли да изгони Стефани.
Хектор признава на Тейлър, че копнее да прави любов с нея.
Брук се извинява на Ерик, че не е готова да прави секс с него. Той приема отказа спокойно. Тя излиза на терасата да подиша чист въздух. В този момент идва Ник.
Рич казва на Тейлър, че е приключил с Брук. Тя го прегръща, разплакана от радост.

По- нататък: Стефани смайва семейството с решението си да продаде къщата и да напусне града.

# 22
  • Мнения: 1
Ау големи обрати, голямо нещо.
Абе тази снимка на Масимо защо я слагате все след скрийн шотовете? newsm78

# 23
  • Мнения: X
♥ мис арк ♥ ,    bouquet   

Да се смееш ли,да плачеш ли...    newsm78     Голяма драма!Утре си приготвям кърпичките,че...

Рич с това лутане насам-натам накрая ще забрави къде си е оставил оная работа...   Joy       Joy     



# 24
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Абе тази снимка на Масимо защо я слагате все след скрийн шотовете? newsm78

Щото остана единственият мъж сред всичките пуфляци в тоя цирк  chef
И може би защото само той още не е лапнал по Блонди

# 25
  • България
  • Мнения: 757
Щото остана единственият мъж сред всичките пуфляци в тоя цирк  chef
И може би защото само той още не е лапнал по Блонди
smile3525 newsm10 smile3501

# 26
  • Мнения: 4 496

Абе тази снимка на Масимо защо я слагате все след скрийн шотовете? newsm78

Ще я сложа по-горе. Все забравям.

Последна редакция: чт, 14 май 2009, 14:06 от ♥ мис арк ♥

# 27
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
Виждам, че някои хора ща продължат да си четат мислите  smile3544, че някои ще са по-нахални от конски мухи Twisted Evil, други ще бъдат излъгани, трети сами ще се унижат, глупавите ще продължават по спиралата надолу към пълно заобляне ooooh!, а трети ще се "зарадват" много на думи, които ще чуят, но не те ще са ги предизвикали Tired Честито! Типична ДиК седмица ни се очертава Grinning

# 28
  • Мнения: 4 496
И едни предложения за брак, ви казвам...Като дъжд валят! Въх и брях! smile3544

# 29
  • София
  • Мнения: 9 977
Онова малоумното най-вече проумя май що за стока е майчето и.....и Брук какъв лаф и бутна..."Да обичам мъжа ти" Shocked,малеееее ако бях аз щях да измета целия квартал с нея.....директно и го прасна в лицето,можеше да бъде по дискретна.....ама все пак това е Брук.....Стефка верно ,че малко попрекали тази серия.....ама то ще е явно защото знае що за малоумно създание е Бриджет и отново да не вземе да прости на майка си.....Като пусне две крокодилски сълзи...... Mr. Green

Абе аз ли нещо не съм в час -  до вчера не се ли възмущавахте, че Брук не била казвала истината (че Ерик и той си траел), и оставяла дъщеря си в неведение, пък сега като и казала истината и пак е ужасна майка...последно - да признае, или да не признава е по-добре?

Общи условия

Активация на акаунт