Дързост и красота - 29...остави ги, Стефке! Те и сами си могат!

  • 17 726
  • 445
  •   1
Отговори
# 435
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 407
Може в някой от следващите теми заглавието да бъде:

Дързост и красота - 345..или "Като те погледна и искам да умра" Mr. Green Joy

# 436
  • Мнения: 4 496
Сигурно си права..няма какво друго иначе да накара докторицата да покаже покварената си същност  Joy

мис арк, къде си? Имаме ли нова тема? Или още пишеш домашното  smile3534

Ще има. Чакам ви да ви мине днешният ентусиазъм, че то на спокойствие се правят тези неща... Mr. Green

Изида, к`во да кажа...Точно това мислех да бъде... Joy

# 437
  • Мнения: X
Когато Торн беше влюбен в нея,той и Брук пак ги въртяха номерата да ги разделят с Рич,та да може Брук-лата да се уреди с него...Помня,че бяха пак в Италия...нещо телефони се криеха...такива ми ти работи...Та този случай го приемам повече като изцепка на Брук ,отколкото на Тейлър.
Това с изкълчения глезен нещо ми се губи...В чие легло се е намърдала?!  newsm78  
И тя се разхожда по нощничка,ама не го отрязва после съпруга си...Не като Брук "Хем ми се иска,хем не ми стиска."

А децата ги споменаваме,защото точно Брук се бие в гърдите колко добра майка е...и нали и Рич с това  се опитваше да го манипулира "Имаме две деца /нищо ,че едното не е негово/,те трябва да са с баща си..."  И нали от голяма любов към дъщеря си се ожени за Ерик...Как пък веднъж не се сети да се обади на тая любима дъщеря,да я попита как е ,все пак е бременна...А иначе "много обича децата си "...
А Ерик й предложи, защото видя възможност да се намърда пак там...ама кой ходи да му реве и да се оплаква..."Обичам Ник,ама искам да постъпя правилно...дрън-дрън..."  Иска да постъпва правилно,ама ако може някой друг да решава вместо нея и да носи последствията...Тя нали ще е с чиста съвест,че се е отказала от  "голямата "си любов...

# 438
  • София
  • Мнения: 9 984
О да, на кой друг да е вината, ако не на Брук, че Тейлър една година кри кой е бащата на бебето ́и. И понеже съм сигурна, че не помниш, и нищо че съм го писала 1001 пъти, пак ще напиша - Тейлър имаше няколко прекрасни възможности да каже на Ридж, без никой да я спира. Не го направи, а това беше нейна работа, не на Брук! Брук сгреши, че не го направи (и си понесе последиците от това), но главната виновница и лъжкиня е Тейлър, която незнайно защо беше възнаградена за лъжата си  Sick

Това с изкълчения глезен нещо ми се губи...
Ами как няма да ти се губи..нали все Брук гледате какво прави, после фенки на Тейлър сте..мдааааа и аз така си мисля  Wink

# 439
  • Мнения: 1 425
Ммм даааа и вие като гледам много внимателно следите всяка стъпка на Тейлър с надеждата, аха да сгреши newsm17 smile3508.......ама то е било веднъж или два пъти,не във всяка серия и като начин на живот Crossing Arms......Кажете ми каква е целта им в живота  и на двете да имат стабилно семейство с мъжа когото обичат и да са добри майки Peace.....Само че едната го постига като скача от легло в легло като така и не разбра кой е мъжа в живота и,като ден през ден разбира, че е влюбена в някой друг. SickС вечното оправдание, че се е влюбила и е сгрешила...и с пет реда крокодилски сълзи Whistling......Докато Тейлър също може да е лъгала,манипулирала....ами нали не искате пък да е съвсем Дева Мария  #SillyThinking....ама не си спомням да е скачала от легла в легла неориентирана......А аз именно това не харесвам в Брук...... Naughty

# 440
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 407
...ама не си спомням да е скачала от легла в легла неориентирана......А аз именно това не харесвам в Брук...... Naughty

Ooo, а да скача ориентирана е толкова по-добре Simple Smile..вижда се устременост някаква, пресметливост, нали Simple Smile

# 441
  • София
  • Мнения: 9 984
Ммм даааа и вие като гледам много внимателно следите всяка стъпка на Тейлър с надеждата, аха да сгреши newsm17 smile3508

Ами аз следя сериала...т.е всичко, което се случва, и понеже вие сте се фокусирали само върху, това което прави Брук и не виждате лошотиите на Тейлър ви подсещаме...надявам се оттук нататък да следите по-внимателно и любимката си - заслужава си  smile3533

...ама не си спомням да е скачала от легла в легла неориентирана......А аз именно това не харесвам в Брук...... Naughty

Ooo, а да скача ориентирана е толкова по-добре Simple Smile..вижда се устременост някаква, пресметливост, нали Simple Smile

 Joy Joy Joy I love you!

# 442
  • Мнения: 3 818
Дори, когато всички ще гледаме "подвизите на Белокрилата", пак ще бъде.." да, ама Брук еди какво си"  Simple Smile

И в момента е така, обаче с обратен знак - ето, в момента обсъждаме Брук какви ги дроби, просто защото в момента действието се върти повече около нея. Обаче на всеки два поста се появява трети, в който се обяснява как и Тейлър ги прави същите неща Tired Което съвсем не оневинява Брук, мисля си. Tired Иначе, че Тейлър ги върши разни, върши ги. На мен например ми беше адски неприятно, когато се намърда между Рич и Брук като им навря Томас в очите. Не я обвинявам толкова за това, че не му каза овреме на Рич, защото аз от тогава помня само как непрекъснато я тормозеха, че ще загуби детето. Обаче да го изнудва с Томас беше грозно, да не говорим, че за мен е и унизително. Обаче глупостите на Тейлър не правят Брук по-добра, и обратното Peace

# 443
  • София
  • Мнения: 9 984
Обаче глупостите на Тейлър не правят Брук по-добра, и обратното Peace

С това не мога да не се съглася Simple Smile
Както и с една друга част от поста ти за изнудването...

# 444
  • Мнения: 400
Аркии,а може ли аз да направя заявка и да запазя правото си за името на 69 тема Joy

# 445
  • Мнения: 4 496
Нали тази вечер съм бяла и добра...може, защо пък да не може... Sunglasses


Заповядайте в новата тема! Hug

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=398412.0

Последна редакция: ср, 20 май 2009, 21:47 от ♥ мис арк ♥

Общи условия

Активация на акаунт