Дързост и красота - 29...остави ги, Стефке! Те и сами си могат!

  • 17 732
  • 445
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 660
Тя не искаше ли да се преоблече и Ерик й каза да не го прави?
Така беше, но аз мисля, че нямаше нужда от толкова еротика. Ако знае какви хубави памучни пижами има в Бг и колко са удобни за спане, че и за правене на палачинки.  food002 И са страстоубийки, разбира се. Щом толкова не иска да дава на мъжа си, няма нужда да му се разхожда полугола.  bombs Ерик да не е от стомана все пак.


# 406
  • Мнения: 660
Недей да извърташ нещата как видиш ли лошата Брук използва горкия, заблуден Ерик..въобще не така. Ерик изобщо не е страдалеца, за който го представяш
Ако някой и този път изкара Брук лоша, ще каже на черното бяло. В момента тя наистина иска да направи така, че всички да са доволни, с цената на своето щастие и спокойствие. Никой не може да отрече това.
Аз се дразня на тия пощуряли сценаристи, които се чудят вече за кого да я оженят.

# 407
  • Мнения: 263
Ето ви основните моменти от серията за тези,които не са могли да гледат днес
http://www.youtube.com/watch?v=mIIC4CYhJ_M&NR=1

Благодаря младежо Hug Как да не ти прощаваме гневните изблици понякога Joy

# 408
  • Мнения: X
Цитат
В тази тежка за Брук ситуация, това което Ерик направи за нея, Брук го вижда като нещо голямо и му е благодарна за това

Проблема й е ,че нея вечно трябва някой да я спасява...тя сама нищо не може да свърши като хората...
WomanitKa , не си противореча...На Брук децата са малки,за разлика от Стефкините,които са възрастни хора...И като толкова претендираш да си добра майка,стой си при бебетата...Да не говорим,че има доста филми,в които семейства с деца от предишен брак ходят на сватбено пътешествие с децата си...Ама не и Брук,нейните приоритети са други... Mr. Green     Тя се чувства най-добре полугола...и в спалнята /нищо че няма намерение да спи с мъжа си,важното е да я желаят/,и в асансьора,когато се натискаше на женения Рич, и когато правеше реклама на личната си модна линия на бельо,като че ли няма модели и манекенки за тази работа ,та трябваше сама да се изтипоса на леглото почти без дрехи ...Ама това си е Брук,стил,какво да я правиш...

Не знам какво добро направи:
1.Вкара Ерик в една пародия.
2.Каза директно на Бриджет "Обичам мъжа ти и винаги ще го обичам."  "Но се отказвам от него заради теб?!"
3.Раздели Ерик и Джаки,които имаха някакви отношения...след като тя и на брак се надяваше...а уж й беше приятелка.И нея само я използва ,когато й беше удобна да разобличат Стефка,а после й би шута...
4.Ако наистина искаше всички да са доволни,трябваше тя си купи еднопосочен билет ...например за Тамбукту.Тогава всички щяха да си отдъхнат-и Бриджет,и Ник,и Рич,и Джаки,за Стефани да не говорим.
А тя сътвори още по-голяма каша.

# 409
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 906

1.Вкара Ерик в една пародия.
2.Каза директно на Бриджет "Обичам мъжа ти и винаги ще го обичам."  "Но се отказвам от него заради теб?!"
3.Раздели Ерик и Джаки,които имаха някакви отношения...след като тя и на брак се надяваше...а уж й беше приятелка.И нея само я използва ,когато й беше удобна да разобличат Стефка,а после й би шута...
4.Ако наистина искаше всички да са доволни,трябваше тя си купи еднопосочен билет ...например за Тамбукту.Тогава всички щяха да си отдъхнат-и Бриджет,и Ник,и Рич,и Джаки,за Стефани да не говорим.
А тя сътвори още по-голяма каша.


1. Ерик сам се вкара.
2. Бриджит искаше истината и я получи. Брук не излъга в нищо.
3.Брук изобщо и си нямаше представа от това, което се случва между тях. Още повече, че Джаки сама си въобрази, че Ерик ще се ожени за нея.
4. Пак нямаше да са доволни.

# 410
  • България
  • Мнения: 757
Дали е фиктивен или не - мисля да драснем на Ерик и Брук и да ги питаме Wink Veli, колко ли ще ти е шокиращо да ти кажа, че най-вероятно обича и двамата..по различен начин .(въпреки че според мен не обича Ник, но да се доверим на думите на Брук).Вероятно на никой не му е минавало през ума, че има различни видове любов, а?  Tired Ерик - обича миналото с него, заради двете деца, които има от него, заради това, че той винаги я е подкрепял (думи на Брук)..май само Ерик не я е разочаровал..В тази тежка за Брук ситуация, това което Ерик направи за нея, Брук го вижда като нещо голямо и му е благодарна за това....Дори да го наричат фиктивен брак, не може да е 100 % такъв, защото това не са двама непознати човека, това са двама души с обща история, делили общи чувства.Те са съпрузи в момента, но и приятели..Недей да извърташ нещата как видиш ли лошата Брук използва горкия, заблуден Ерик..въобще не така. Ерик изобщо не е страдалеца, за който го представяш Peace..Видно е, не само от думите, но и от действията му. Когато Стефка му каза: " След една година тя ще те напусане", какво и отговори Ерик,м? "Това ще бъде най-хубават година в живота ми"..На мен не ми прилича на заблуден или горък човечец - а на такъв знаещ какво прави и готов да поеме последиците от тази сватба с Брук.. Peace

А за децата - недей, това отдавна не е довод..Това не е филм, в който ще дават как някой сменя памперса на детето си или как го храни с пюренце.. Peace Има детегледачки за тази работа..


Ох,глава ме заболява от нейните много "видове" любов.
за малкия бебок го вметнах просто така.зачудих се къде го командироваха детето,ама като се замисля-отново майчината любове е преди всичко-особено за Брук smile3534

# 411
  • Мнения: 1 343
4.Ако наистина искаше всички да са доволни,трябваше тя си купи еднопосочен билет ...например за Тамбукту.Тогава всички щяха да си отдъхнат-и Бриджет,и Ник,и Рич,и Джаки,за Стефани да не говорим.
А тя сътвори още по-голяма каша.


Защо ли си мисля , че ако беше направила това виждам Никчо, Ричко, Ерик на самолетчето с билетчето и при Брукчето Simple Smile
А естествено след тях - Тейлър, Стефка, Бриджитка и Джаки / тя е на всяка манджа миродия / и те с билетчето да си прибират мъжете и децата  Mr. Green
Първо Ерик знаеше с какво се захваща даже останх с впечатление че ТОЙ го предложи.
Второ Да каза й ама нали и вие това искахте и Стефка това иска и въпреки , че й каза още не е спала с НИК / че секса ви е голям проблем /
Трето не е разделяла Джаки никой незнаеше за Ерик и Джаки така че тя да не е ванга че да си има представа или Стефка дето все гледа какво става из леглата на хората  Naughty
4-тото съм ти казала какво ще стане ако го направи Simple Smile

# 412
  • Мнения: 3 818
Гледам, че се изказвате по точките на красимира, та и аз да дам мнение Mr. Green

1.Ерик не е малко дете, така че хич не ми е жал за него. Много добре знаеше с какво се захваща, направи своя избор, няма какво да го мислим.
2.Тука я признавам за виновна Mr. Green Аз лично не съм искала и не съм очаквала да си признава на никого. Трябваше да си живее със страшната тайна до края на дните си и да си държи езика зад зъбите. И да не го казва дори на Ник. Ако наистина е искала да направи добро но дъщеря си. А тя какви ги надроби - виж ме, дъще, каква съм честна, сега след като знаеш, че обичам мъжа ти, ще те убеждавам стотина серии, че не е така Laughing
3.Тук пък въобще не мисля, че има някаква вина. Ерик е този, който има някакви ангажименти към Джаки, той да си ги следи, Брук не е длъжна да мисли за това. Когато има трети при двама, аз поне никога не обвинявам третия, той не се е клел във вярност, не е давал надежди на никого.
4.Решението за мен го казах във втора точка. Но тогава пък не можеха да запълнят толкова много серии Laughing

# 413
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
А за децата - недей, това отдавна не е довод..Това не е филм, в който ще дават как някой сменя памперса на детето си или как го храни с пюренце.. Peace Има детегледачки за тази работа..
Ами тогава  да не реват постоянно:"Децата имат нужда от баща" smile3512 smile3514 Имат нужда от първокласни бавачки,за да имат време да сложат в ред любовния си живот.
(говоря общо за героите от филма)

# 414
  • София
  • Мнения: 10 013
Понеже по повечето въпроси сте се произнесли, аз за друго да кажа - е няма как ще клъвна любимката ви, щото за моята/нашата другите вече са казали каквото има да се казва.
Та по повод на къде са малките деца, защо видиш ли Брук не се грижи за тях? А къде бяха малките, недоносени близначета, току що родени след изключително сериозна и проблемна бременност, на Тейлър? Да ви кажа - вкъщи, докато майка им прекоси половината свят, за да участва в план по разделянето на девера си и бившата жена на мъжа си...ето там беше най-добрата майка. Примерът не е единичен...но мисля е достатъчен!

Пък и какво изведнъж се загрижихте толкова за тези деца, нали до преди месец, бяхте с две ръце баща им да ги изостави, за да бъде с порасналите си деца? Няма нужда, за тях има кой да се погрижи!

# 415
  • Мнения: 1 425
Даааа Брукасита наистина в униформа поднася палачинки  food002 и грам усет няма тази жена. ThinkingДържи се като....... хайде пак да не се повтарям smile3505...

 smile3544
Берина, ти това наистина ли го мислиш или го пишеш само, за да "нападнеш" Брук, защото това ти е работата Laughing Трябваше да допишеш - като каква се държи Брук в къщата си  и пред мъжа си??? ..предполагам, си искала да напишиш "като добра съпруга", обаче вероятно щеше да ти коства много Grinning Wink
Разбира се, че го мисля.......за мен разхождането полу гола пред мъж който не обичаш/пък било то и твой съпруг по стечение на обстоятелствата/,след като не можеш да му се отдадеш и не си забравила другия мъж е абсолютна простотия,която само Брук я умее. TiredНе осъзнава  и не уважава чувтвата на така наречения си съпруг.Първо го съблазнява.....цуни гуни.....в секси бельо и хоп го отряза.Хайде сега ми кажете, че това не са Ку.....ски номера.След като знае че и трябва време не можеше ли да си облече нещо по прилично......но тя неееее .....да си покаже дупето на всяка цена Whistling......Пък после съм нападала Брук.....какво да я нападам.....тя сама си ги прави пък после някой ако реши да коментира обективно......и хоп нападаме лошата Брук.Ами да вземе да направи нещо добро тогава......Ама кой както ги разбира нещата......аз не мога да приема поведението и за нормално и това е Naughty .......не мога да приема спането със всички мъже в един род и зет си и скачането от легло в легло за нещо нормално и да кажа ами тя си е влюбчива Sick Sick Sick.....Няма такъв филм просто.....за мен това е поведение на Курва и тя във всяка серия го доказва..... Crossing Arms

# 416
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 906
Тейлър и тя се разхожда по нощничка, нищо че мъжът й мисли за друга. Тя какво прави - модно ревю или се опитва да го съблазни.

# 417
  • София
  • Мнения: 10 013
А така - а как наричаш поведението на Тейлър спрямо Торн, който беше влюбен в нея - него не го ли разиграваше, само и само да има някой около нея..то не бяха целувки, то не беше чудо и "ще опитам по-силно".
Ами докторчето Пиърс - той така беше хлътнал по нея, песен и пя, някакво бижу и подари (твърде скъпо), което тя прие, макар че е омъжена жена. Ами какво мислиш по въпроса за изкълчения ́и глезен, заради който се наложи да се съблече по бельо Shocked пред мъж, за когото знае че е лудо влюбен в нея...по бельо, за глезен и се мушна сладко сладко в леглото му...
Аман от двойни стандарти...

# 418
  • Мнения: 1 425
Тейлър и тя се разхожда по нощничка, нищо че мъжът й мисли за друга. Тя какво прави - модно ревю или се опитва да го съблазни.

При Брук обаче май е обратното а......тя мисли да друг....а се съблича пред друг с когото няма намерение да прави секс.
Лана това което описваш предполагам, че е от бъдещите серии,защото не си спомням да съм гледала такова нещо newsm78......за мен няма двойни стандарти Naughty.....ако и Тейлър преспи с всички мъже от един род и със зет си и прави същите номера като Брук,тогава и за нея ще си променя мнението. Thinking....но в момента виждам само вулгарното поведение на Брук и него коментирам.... Peace

# 419
  • Мнения: 1
Ех, човек да проспи един епизод и да се появят важни хора. Исках да видя Кристен. Искам по-бързо да се върнат старите герои.

Общи условия

Активация на акаунт