Дързост и красота - 29...остави ги, Стефке! Те и сами си могат!

  • 17 731
  • 445
  •   1
Отговори
# 420
  • Край ''синьосиньото синьо море''
  • Мнения: 413
На сценаристите за монолозите на Стефани в днешната серия newsm10.За играта на Сюзън Фланъри newsm10 newsm10 newsm10

# 421
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 906
Тейлър и тя се разхожда по нощничка, нищо че мъжът й мисли за друга. Тя какво прави - модно ревю или се опитва да го съблазни.

При Брук обаче май е обратното а......


И двете са един дол дренки, но Тейлър не иска да си го признае. Държи се уж на положение, с принципи.

# 422
  • София
  • Мнения: 10 013

Лана това което описваш предполагам, че е от бъдещите серии,защото не си спомням да съм гледала такова нещо newsm78......за мен няма двойни стандарти Naughty.....ако и Тейлър преспи с всички мъже от един род и със зет си и прави същите номера като Брук,тогава и за нея ще си променя мнението. Thinking....но в момента виждам само вулгарното поведение на Брук и него коментирам.... Peace

За съжаление не е от бъдещите, а от миналите, и това че не го помниш, не значи че не се е случило  Wink
Но аз не съм и очаквала друго - когато нещо не е в полза на Тейлър или не е гледано, или не се помни, и съответно не може да се коментира, няма проблем Simple Smile аз ще напомням, колкото мога.
Колкото и да ми се иска да ти повярвам, че ще си промениш мнението, някак си не мога...но ще поживеем, ще видим - може да не съм права. Дано!

# 423
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 444
Лана това което описваш предполагам, че е от бъдещите серии,

Не е от бъдещи, а от минали вече Simple Smile..кофти..Тейлър ги е правила същите..кофти за Тейлър Mr. Green

# 424
  • България
  • Мнения: 757
А така - а как наричаш поведението на Тейлър спрямо Торн, който беше влюбен в нея - него не го ли разиграваше, само и само да има някой около нея..то не бяха целувки, то не беше чудо и "ще опитам по-силно".
Ами докторчето Пиърс - той така беше хлътнал по нея, песен и пя, някакво бижу и подари (твърде скъпо), което тя прие, макар че е омъжена жена. Ами какво мислиш по въпроса за изкълчения ́и глезен, заради който се наложи да се съблече по бельо Shocked пред мъж, за когото знае че е лудо влюбен в нея...по бельо, за глезен и се мушна сладко сладко в леглото му...
Аман от двойни стандарти...

Я виж ти,оказа се,че в Тейлр били влюбени и други мъже,а не само Рич!Чакай да си направя списък-Рич,Торн,Пиърс,шейха,а по едно време май и Ерик се увърташе там,та белким стане нещо...Та какво се оказа-не само във великата прелъстителка Брук се влюбвали мъжете!Благодаря,че ми напомни PeaceОх,да не забравяме и героя на Лоренцо Ламас JoyКато я видел му идвало да умре на човека smile3534Ей сега се разпадна ореола на Брук hahaha

# 425
  • София
  • Мнения: 10 013
Запиши си и бившият ́и съпруг, с когото се "гушкаше", докато се увърташе около Ридж, с когото също се "гушкаше" - тогава не беше толкова свенлива! Харесвах я...малко Simple Smile. Няма нужда предполагам, да уточнявам, че под "гушкане" имам предвид оново зло секса, нали?

Последна редакция: ср, 20 май 2009, 15:58 от Lana

# 426
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 444
Оххх голямо успокоение Whistling..Тейлър била като Брук..сигурна ли си ,че се радваш Wink Mr. Green

# 427
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 906

Я виж ти,оказа се,че в Тейлр били влюбени и други мъже,а не само Рич!

Но колко от тях имат все още чувства към нея? Изобщо дали са изпитвали същата страст както към Брук.

# 428
  • Мнения: 1 425

Лана това което описваш предполагам, че е от бъдещите серии,защото не си спомням да съм гледала такова нещо newsm78......за мен няма двойни стандарти Naughty.....ако и Тейлър преспи с всички мъже от един род и със зет си и прави същите номера като Брук,тогава и за нея ще си променя мнението. Thinking....но в момента виждам само вулгарното поведение на Брук и него коментирам.... Peace

За съжаление не е от бъдещите, а от миналите, и това че не го помниш, не значи че не се е случило  Wink
Но аз не съм и очаквала друго - когато нещо не е в полза на Тейлър или не е гледано, или не се помни, и съответно не може да се коментира, няма проблем Simple Smile аз ще напомням, колкото мога.
Колкото и да ми се иска да ти повярвам, че ще си промениш мнението, някак си не мога...но ще поживеем, ще видим - може да не съм права. Дано!
Ееее не..... аз това не съм го гледала Crossing Arms.....или не си го спомням съжалявам....интересно защо..... ThinkingНо дори и така да е както казвате не може да сравни със скоковете на Брукасита в леглата......а и с поведението и от страни..... SickПоне за момента не виждам курвенските и номера да ги прави и Тейлър. Thinking

# 429
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 906
berina ако си спомняше това, което а написала Лана, какво ли щеше да мислиш Thinking

# 430
  • София
  • Мнения: 10 013
Искаш да кажеш, че поведението ́и към Хектор (очевидно влюбен в нея мъж) - омъжена жена целува друг мъж, за да накара съпруга си да ревнува е достойно за уважение? Записвам си!

Не могат да се срваняват двете, защото едната е несъвършена, правеща грешки (като в сапунка) жена, падаща, ставаща, търсеща, намираща. Другата е фалшива лицемерка, мислеща се за "самата непогрешимост" и нещо повече от другите хора, същевременно прикриваща добре всички непочтени и понякога зли дела.

# 431
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 444
Искаш да кажеш, че поведението ́и към Хектор (очевидно влюбен в нея мъж) - омъжена жена целува друг мъж, за да накара съпруга си да ревнува е достойно за уважение? Записвам си!

Ти не разбра ли вече, че каквото и да направи Тейлър, никога няма да е по-лошо или повече от това, каето е сторила Брук...само преди два поста имаше доказателство.. Simple Smile Wink Дори, когато всички ще гледаме "подвизите на Белокрилата", пак ще бъде.." да, ама Брук еди какво си"  Simple Smile

# 432
  • София
  • Мнения: 10 013
Ами разбрах го....ама нали съм тъпа и упорита и продължавам...може пък някой да реши да си признае Simple Smile

# 433
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 906
Ами разбрах го....ама нали съм тъпа и упорита и продължавам...може пък някой да реши да си признае Simple Smile

Това няма да стане. Дори и когато се случат нещата в бъдеще. Може би затова отново ще бъде виновна Брук - лош пример е дала Whistling

# 434
  • София
  • Мнения: 10 013
Сигурно си права..няма какво друго иначе да накара докторицата да покаже покварената си същност  Joy

мис арк, къде си? Имаме ли нова тема? Или още пишеш домашното  smile3534

Общи условия

Активация на акаунт