Бял и черен списък на бракоразводни адвокати

  • 427 826
  • 503
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 1
Момичета, много моля ако някой има някакви впечатления от евентуален контакт  с АДВОКАТ ВИРДЖИНИЯ ЗАХАРИЕВА и ЦВЕТА ЙОЦОВА- СТОЕВА, ще съм благодарна да сподели. Мои близки ми ги препоръчаха предвид техните бракоразводни дела, но все пак.....ако случайно и тук някой ги познава нека да сподели.....каквото и да е. Знам, че тези жени не са посредствени адвокатки, ползват се с много добра репутация, но въпреки всичко много ми се иска и тук някой да го потвърди.
Благодаря ви предварително!

Здравейте, аз съм ползвала услугите на адвокат Вирджиния Захариева. Благодарна съм, че имах късмета да попадна на нея. Не само, че е за белия списък с адвокати, ами мога да кажа, че това е човекът, който ми върна вярата в адвокатското съсловие. Невероятен специалист, който води делата на клиентите си като свои собствени. Професионалист във всяко едно отношение. Бих я препоръчала на всеки!

# 166
  • Мнения: 2
бял списък
адвокат ЮЛИЯ НИКОЛОВА


Преди всичко искам да изкажа своята благодарност на адв. Юлия Николова за това, което направи при моя случай. Бях загубила надежда, но благодарение на нейния професионализъм всичко приключи благоприятно за мен. Делото беше изключително трудно и само истински професионалист би се справил толкова добре. Аз се срещнах с адвокат Николова случайно, но извадих късмет и бих я препоръчала на всеки.

# 167
  • Мнения: 21
Моля ,препоръчайте ми адвокат работещ в София. Желанието ми е да водя дело относно режима на виждане на детето ми с бащата. Добър адвокат за мен е този който няма да ме кара да се споразумявам ,а ще защити интересите на детето ми. Бащата не предлага добра среда за отглеждане и не спазва режима ,а от известно време се е заел да доказва ,че аз не спазвам режима и не гледам детето си.

# 168
  • Мнения: 12
За човек, който никога не е имал връзка с тези среди е изключително трудно да се ориентира в джунглата от адвокати и дори да прецени кой е добър и кой не чак толкова. В интернет информацията от първа ръка е изключително оскъдна и ви предлагам в тази тема да споделим опита си с конкретни адвокати - както добър, така и лош, и евентуално да бъдем от помощ на тези, които се лутат тепърва.

Надявам се да подкрепите идеята, би била от голяма практическа полза за всички, които не са приключили с епопеята по съдилищата.

ПП. Моля пишете за кой град става дума.
В черния списък слагам без уговорки Бойка Стойчева, София.Взе целия си хонорар в началото, доста голяма сума, уж за две дела-бракоразводно и за издръжка.Мота ни през цялото време с празни надежди, на делата беше безучастна и дигаше рамене вместо да съдейства и според мен, участва активно при вземането на решение от съдийката по делото.По-далече от тази жена  Sad

# 169
  • Мнения: 679
здравейте,
търся отзиви за адв. Снежина Спасова. срещнах се с нея по препоръка от момиче от форума и първоначалните ми впечатления са добри, но все пак търся повече отзиви. в нета няма мнения за нея.

мерси предварително   bouquet

# 170
  • Мнения: 363
Здравейте, пиша с ясното съзнание, че ще бъда неприета и атакувана,
но искам да попитам какво разбирате под определението -  добър адвокат?
Всички ние получаваме издръжки по 100 до 200лв.
В закона до колкото знам има член в който се казва, че издръжката е според нуждите на детето.
Има ли адвокат, който успял да спечели дело за издръжка, която да е 1/3 от заплата на ответната страна. Или понеже сте мъжки момичета и това Ви е достатъчно, само да има мир и спокойствие.
Но, не  - няма да има мир, няма да и има и денги:-) за съжаление:-)

# 171
  • София
  • Мнения: 4 035
Като начало доста получават издръжка под 100лв. После ответната страна като ти декларира доход 300лв, 1/3та са 100лв. Освен това по закон след издръжката трябва да остава конкретна сума и въобще нещата не са толкова черно бели. Не става въпрос за примирение, а за неща, които не подлежат на доказване.

# 172
  • Мнения: 363
bubcheto15  Simple Smile така е:-) и според мен това е проблема,, че на никой адвокат не му се занимава, да вади доходите на ответната страна. До колкото знам, укриването на доходи също е наказуемо.
Не мога да си обясня, как не могат да се вържат двете неща newsm78 само тук в България.
Сама знаеш, че нуждите на детето са много повече от 100лв:-)
При мен делото прочета така, че искаха моите доходи 3 години назад, но като поискахме от съдията (мъж) доходите на БНД, съдията отказа!!! И решението беше взето на база, че той работи на трудов договор!!! Съдията така защити БНД, че...оставам с чувството, че да искаш нещо от мъжете в България е загубена кауза. Дори да е трудов договор и да можеш да вземеш информация от НОИ, негово величество Съдията те спира:-)
Затова се чудя за определението - Добър адвокат newsm78

# 173
  • Мнения: 1
във ВАРНА има ли някои добър и евтин адвокат пишете на лични благодаря предварително за отговора ви успех

# 174
  • Мнения: 126
във ВАРНА има ли някои добър и евтин адвокат пишете на лични благодаря предварително за отговора ви успех

Горещо ти препоръчвам адвокат Черкезова. Невероятен човек и безспорен специалист!

# 175
  • Мнения: 5
За мен Десислава Черкезова е за черния списък. До сега не съм коментирала, но тъй като конкретно се споменава, бих искала да предпазя други от моята грешка.
Първоначално доверих делото си на тази адвокатка.
Тя не  погледна документите по делото ми,
бави ме със седмици,
накрая ми изпрати стандартен иск, в който дори данните на места не бяха съобразени с конкретното дело.
Но най-лошото в случая беше, че насочи делото в посока многогодишни съдебни битки. Скъпо, трудно, с много ядове и с непредвидим край.

Направо се задъхвам при мисълта в какъв кошмар щях да живея, ако и се бях доверила до край. На всичко отгоре поиска и баснословна сума за "свършената" работа. Едно непрофесионално отношение, от където и да го погледнеш.

Иначе да, с нея се говори приятно и приятелски.





И аз съм на същото мнение... определено черния списък отива на така наречената "адвокат" Черкезова. Е, ти си имала късмет... аз вече втора година едва дишам от това, което надроби. Определено е много "приятна" когато иска да те убеди в "професионализма" си. И да, добри коментари има ... да са живи и здрави роднините (ESTRELA и е сестра), няма да се учудя ако получават някой лев за доведена "заблудена овчица".

# 176
  • Мнения: 5
Адвокат Десислава Черкезова - Варна - бял списък.
Много добър адвокат! Изключителен и разбран човек. Никога не  подвежда хората, за да им вземе парите. Ако пове4ето адвокати бяха, като нея, нямаше да съществува т.н черен списък на адвокатите.

"Никога не  подвежда хората, за да им вземе парите"?! ... Интересно ми е, ти като нейна СЕСТРА, какъв процент от хонорарите вземаш от "заблудените овце", които си и завела.... а по повод черния списък... тя го оглавява, няма нужда да четем по-надолу

# 177
  • Мнения: 1 520
Някои адвокати съзнателно премълчават за неща, за които клиентът не се сеща да ги попита навреме. Примерно казват, че хонорарът им за делото е 1000 лева, но пропускат да уточнят, че под дело се разбира само една (първа) съдебна инстанция. На следващата (въззивна) инстанция има ново дело (т.е. същото дело, но се решава още веднъж по същество) и съответно нови 1000 лева за адвоката...

# 178
  • Мнения: 126
Ами явно семейството на адвокат Черкезова е много голямо след като има толкова много положителни мнения за нея  Grinning.  Моето мнение не се различава от на повечето нейни клиенти/клиентки за което не получавам процент от хонорарите й и за съжаление не съм нейна сестра.  Laughing Първата ни среща беше в нейната кантора и отидох като напълно непозната за нея, прочетох отзивите за нея тук във форума и не съжалявам,че й се доверих. От самото начало ми разясни абсолютно всичко по делото,каза ми колко й е хонорара и не ми е поискала и 5 стотинки отгоре. Делото се проточи близо година и то не по нейна вина и през тази една година аз наистина едвам дишах от притеснение понеже знам на какво са способни бившия ми съпруг и родата му. От самото начало адвокат Черкезова ми каза какво да очаквам от делото и така и стана.

# 179
  • Мнения: 5
във ВАРНА има ли някои добър и евтин адвокат пишете на лични благодаря предварително за отговора ви успех

Горещо ти препоръчвам адвокат Черкезова. Невероятен човек и безспорен специалист!

Горещо ти препоръчва... бягай с пълни сили от този адвокат... Безспорен специалист... Хваща един клиент и доста време купува хляб на децата си от твоите хонорари за хилядите дела, които ще заведе в "твой интерес", а твоето дете и живота ти?!... Тя е "невероятен човек" ... пълна смешка, но надявам се "онзи от горе - гледа" и той ще съди пък нея. С най-искрени чувства...

Общи условия

Активация на акаунт