Хайде види му се края и на 5-ти клас накрая!

  • 16 287
  • 318
  •   1
Отговори
# 270
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Мерси М4, проверихме си нещата - всичко е ок.  Hug

# 271
  • Мнения: 33
М4 благодаря,моят хубостник от 25- 5 грешни,ама последните на 18,19 въпрос задраснал неговите отговори и преписал от колежка,която имала 6ци по математика,ама нали им се втълпява че има още много да учат докато ги стигнат знаещите и то кат не е уверено #Cussing outНего го е яд а аз ще се спукам от смях. JoyОчаквах да е по зле,честно да ви пиша.
Успех утре newsm10
Радост smile3501Успех и на остсналите тестове

# 272
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
При вет и от мен  Laughing.
 vangobi , честит двоен празник   bouquet!Да са ти живи и здрави скъпите хора , и нека да бъдете много щастливи! Heart Eyes
 Днес синковеца се е справил без грешка / то и щеше да е смешно да е обратното/. Задачите са били лесни, но подвеждащи и доста деца са се " окачили на кукичките"/цитирам/.
Шани , споко ,ти и без това си си орлица  Hug!
Lennyh , предложението е чудесно ,но нас ни е рано. На 22-ри живи и здрави се връщаме от Турция ,и някак си не върви след 4 дни да тръгва пак!
 Засега - чао , и хубав ден! Hug

# 273
  • Мнения: 3 743
По математика е добре - всички задачи е решил вярно Peace

# 274
  • София
  • Мнения: 1 861
.....,ама последните на 18,19 въпрос задраснал неговите отговори и преписал от колежка,която имала 6ци по математика,.....
Емили, добре е принципно да обясниш на детенце, че на тест не се поправя (всеки поправен отговор се таксува грешен)! Поне мен така са ме учили и постоянно го втълпявам на моичкия, пък и той се убеди в това на олимпиадите. Предполагам, че това важи и за матурите... И ако е така, ми се струва, че самите квестори би трябвало да предупредят децата, ама.... Ако бъркам, поправете ме...

# 275
  • София
  • Мнения: 4 145
Благодаря отново на всички ви smile3525
 Да дам отчет и аз по математика без грешка, но по български е зле работата (при баба учителка по български) от 25 въпроса само 17 верни newsm45 Много ме е яд за българския. А и на него не му е лесно аз  му се карам за българския, а като сгафи по математика -баща му.
Но пък от друга страна си мисля момичета да са ни здрави дечицата пък другото ще се нареди.

# 276
  • София
  • Мнения: 11 805
А кога излизат резултатите?Ние утре иамме немски,да видим там какво ще сътворим.
Иначе математиката била много лесна по думите на моя син.

# 277
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Иначе математиката била много лесна по думите на моя син

и на мен ми се вижда лесно... Но не я знам какво е сътворила. Чухме се по тел-а и тя ми заяви: "отивам навън да си играя, защото утре имаме матура по английски и няма смисъл да уча...".
Това е.  ooooh!
А се е хванала на бас с нейн съученик, кой ще изкара по-голяма оценка по английски... Да видим до къде ще й стигне куражът и знанията Thinking  Или е само едно голо перчене...

# 278
  • Мнения: 1 655
vangobi, ЧЕСТИТИ РОЖДЕНИЦИ ДА ТЕ СЛУШКАТ И ОБИЧАТ МНООООООООГО
 newsm59 Моето синче днес се е справило без грешка и решило за 10 минути задачите, все пак щеше да е срам ако има грешни предвид това, че учи в МГ Варна  smile3501
Сега да видим на следващите матури как ще се справи Thinking

# 279
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Шани, и моят е по цял ден навън. От понеделник до 12.30 е на училище и после - цял ден игра! Никоя матура  не го притеснява, и по нищо не чете  Crazy. В края на крайщата както се справи - така!
 Утре по английски  съм спокойна, но другата седмица ...не знам, все ми се иска да попрочете нещо ,ама...
 Иначе и при тях : правят си 4-тият час матурата , пропускат предмета ,който е трябвало да имат , и нямат голямо междучасие.
 Днес на 20-тата минута е излязъл от стаята , и отишъл при математичката да си сверява отговорите  Laughing!

# 280
  • София
  • Мнения: 11 805
Момичета не се шашкайте!Децата ще изкарат матурите.И резултатите от тях няма да окажат влияние върху крайната им оценка.
Мен ме е налегнало тотално спокойствие и най-важното наистина детето ми да е живо и  здраво.Е не мога да отрека,че вчера или онзи ден четеше по ЧП,но не разбрах за матурата или просто си учеше.

# 281
  • София
  • Мнения: 1 861
Шани, и моят е по цял ден навън. От понеделник до 12.30 е на училище и после - цял ден игра! Никоя матура  не го притеснява, и по нищо не чете  Crazy. В края на крайщата както се справи - така!
 
И ако питаш мен така и би трябвало да бъде! Не знам каква е целта на въвеждането на тези матури и хич не ми пука от оценките, които ще изкарат. За мен е по-важно да видя доколко синът ми е добил стабилни и трайни знания през годината, има ли сериозни пропуски и ако да - какво правим нататък... За това хич и не го карам да чете специално за матурите, за което сме в крупно противоречие с таткото.  Laughing

За утре обаче, момичета, съм силно притеснена, че положението с немския хич не ми е ясно какво е, ама не е и розово. Особено след тази 2-ка дето ми сервира на класното...
Та, стискайте ни палци, моля, моля, моляяяяя! Praynig

Успех от мен на всички! Hug

# 282
  • София
  • Мнения: 11 805
M4 в кое училище сте?
Една от целите на матурите е ограмотяване на някои малцинства.

# 283
  • София
  • Мнения: 1 861
M4 в кое училище сте?
Една от целите на матурите е ограмотяване на някои малцинства.

73-то
Ако това е начина да ги ограмотят... Laughing Laughing Laughing

# 284
  • София
  • Мнения: 11 805
Че не е,не е,ама хората този начин са измислили.
Не сте в нашето...

Общи условия

Активация на акаунт