ЮЛСКИ бебчета и мами - тема 39

  • 14 657
  • 289
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 1 635
Здравейте и от мен.. тичам веднага да ви видя коремчетата от срещата. Ей, много мацки сте се събрали.  Hug Сладурчета.

Ние майстора го оставихме да слага паркета по обяд. Не знам кога ще свърши, ама тези, които се плашат, че не са си направили детската стая .. искам да кажа - спокойно! Ние дори още врати нямаме, а за кухня мисля да поръчам проект утре Simple Smile Да не говорим за всичките му там спални, легла и т.н.  Joy Ама не се шашкам, ще станат, когато станат. Бебето няма да избяга, ако не му е боядисана стаята.

Айде, отивам да се обличам за едно следобедно кино.

# 286
  • Мнения: 755
Може ли парола от албума ... Wink Да разгледам някоя и друга снимка , май само аз не съм се отбелязала визуално с фото и ще трябва да се отсрамя и аз накрая. Laughing
Благодаря предварително!  bouquet

# 287
  • Мнения: 9 093
Я да се разпиша и аз за днес, преди да пусна нова тема.
Бързам да кажа на Зори: душко, знаеш ли колко пъти съм искала да си събера багажа и да го зарежа моичкия..ако след всеки проблем се развеждахме, охооо.....трудно е, но не е невъзможно да се намери мирно решение. Ние с моя сме заедно от 6 години. Живеем самостоятелно, но родителите му са в Пловдив и те, виждаме ги веднъж седмично, а нашите са си в Смолян и доста по-рядко се виждаме с тях. Това, което съм научила за тези години, е че ти с мъжа ти сте си вече семейство - само ти и той. Родителите са си родители, хубаво е да можете да разчитате на тях, но в граници - защото вземат ли да се намесват други лица във вашето семейство, стават ей такива интриги...по-добре да се справяте сами както намерите за добре, отколкото да зависите от някого...Има и друго нещо - родителите на жената са винаги по-човечни от свекърите Laughing Следователно - от тях, свекърите, може да очакваш само интриги. Не знам какъв им е проблемът, все едно са пратили сина си при мангалите, да стои гладен, мръсен, необгрижен - та да изпадат в злоба към снахата Rolling Eyes Ако имате проблеми с мъжлето - решавайте ги само двамата и не допускай трети лица да ви се месят. Не е хубаво да се говори срещу родителите на единия или другия и отсега нека мъжа ти не си позволява да прави такива изказвания, просто не е редно, не е честно...Мъжете са си чешити по природа и ако не им намериш цаката - трудно става...ти си го познаваш най-добре, говорете, бъди твърда, но разумна, разберете е отсега, че ставате тричленно семейство и само от вас си зависи как ще се разбирате. Без заплахи, обиди и т.н., макар че в гнева си човек какви неща е способен да наприказва... ooooh!
Ти си умно момиче, ще се справиш със ситуацията. И аз наскоро имах подобен проблем с моя - но го сложих бързо на място. От нас жените зависи домашното огнище да се пази, ние си знаем как Wink

След малко пускам нова тема, ще сложа линк в този ми пост Hug

НОВА ТЕМА

# 288
  • София
  • Мнения: 6 141
Здравейте,мили момичета!Не съм ви чела от петък и сега не мога да насмогна Grinning Вчера цял ден бяхме навън с малкия,но поне успях да накарам тати да купим скрин и следобяда го сглоби под мойто  вещо ръководство,че милия е толкова вързан в ръцете... Mr. GreenНаправо завиждам на жените,които имат сръчни мъже PeaceДнес пък бяхме в парка и малкото слънце както си играеше дойде при мен и повърна  на такъв фонтан,че ...#CrazyМилото много се уплаши,защото му е за 1ви път.Сега с педиатърката чакаме да видим дали е вируса с повръщане и разстройство или е варицела,че е контактен(затова и не дойдохме на срещата) newsm78Само се надявам да не са 2те заедно Sick
[/left]Аманита,съжалявам за това през,което ти се налага да минеш в този момент.Опитай се да не взимаш решение на основата на обида(не,че няма за какво да си обидена).Опитай да му обясниш колко те е наранил без скандал.Пък ,в крайна сметка,ако не разбира и продължава да се държи грозно,винаги можеш да се разведеш.Минала съм през 1 развод и смятам,че е по-добре разделени,отколкото заедно без любов и със скандали Hug

# 289
  • Мнения: 755
Здравейте,мили момичета!Не съм ви чела от петък и сега не мога да насмогна Grinning Вчера цял ден бяхме навън с малкия,но поне успях да накарам тати да купим скрин и следобяда го сглоби под мойто  вещо ръководство,че милия е толкова вързан в ръцете... Mr. GreenНаправо завиждам на жените,които имат сръчни мъже PeaceДнес пък бяхме в парка и малкото слънце както си играеше дойде при мен и повърна  на такъв фонтан,че ...#CrazyМилото много се уплаши,защото му е за 1ви път.Сега с педиатърката чакаме да видим дали е вируса с повръщане и разстройство или е варицела,че е контактен(затова и не дойдохме на срещата) newsm78Само се надявам да не са 2те заедно Sick
[/left]Аманита,съжалявам за това през,което ти се налага да минеш в този момент.Опитай се да не взимаш решение на основата на обида(не,че няма за какво да си обидена).Опитай да му обясниш колко те е наранил без скандал.Пък ,в крайна сметка,ако не разбира и продължава да се държи грозно,винаги можеш да се разведеш.Минала съм през 1 развод и смятам,че е по-добре разделени,отколкото заедно без любов и със скандали Hug
има нова тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=397392.135   
Заповядай там!   bouquet

Последна редакция: пн, 18 май 2009, 18:25 от Fortune

Общи условия

Активация на акаунт