ръчно изработени дизайнерски кукли

  • 115 642
  • 465
  •   1
Отговори
# 450
# 451
  • Мнения: 23
Трябваше да скалъпя набързо играчка за един бебок..Реших,че това кученце е много подходящо.Заших здраво очичките за да съм спокойна.



madame
,тъкмо щях да ти предложа да махнеш шапката невидимка на Мишо,че да му се порадваме и ти ме изпревари.
[/b][/color]

Последна редакция: чт, 06 авг 2009, 18:46 от nina7705

# 452
  • Мнения: 3 034
madame, много е симпатичен Мишо. Peace

nina7705, как така "набързо"? на мен това куче ми изглежда с много сложна кройка. голям е сладур. Hug

# 453
  • Мнения: 12
Страхотни животинки   bouquet
Ето така изглежда това за червените бузки. и не е скъпо на български пари е около 6 лв  Peace . Но може да използвате текстилни бои

# 454
  • Мнения: 23
iviche,направих кучо буквално за няколко часа.Може би на пръв поглед изглежда сложно ,но кройките му са доста ясни за разлика от други, в които трябва да влагаш и малко фантазия.Казвам го от името на абсолютен аматьор в шиенето.
Ето и самите кройки ако проявяваш интерес.


На първата е показано свързването на двете парчета,които минават отдолу,после през муцунката и завършва на гръбчето.Като не бива да се забравя вмъкването на ушичките(има кройки и за двата варианта).Трябва малко прецизност в напасването и това е .
Дано не съм отегчителна с обясненията си.

Последна редакция: пт, 07 авг 2009, 15:33 от nina7705

# 455
  • Мнения: 434
 Влизам доста често тук,макар и само разгледам.Много красиви кукли правите.С удоволствие бих опитала някой ден,но нямам шевна машина.А и само това хоби не съм подхванала още  Laughing
 Намерих лин за кукла от чорап.Ако смятате,че ще ви е интересно, да погледнете:

http://www.ehow.com/how_2064907_sock-doll.html

# 456
  • Мнения: 87
Мадам,Нина,Мариbouquet  bouquet  bouquet-страхотни кукли сте направили.
Мадам,мишо е много сладък.А наскоро пак се сетих за динозавърчето ти,много ми е любимо. Hug
Нина,страхотен подарък ще стане,кученцето.
Мари,имаш невероятен усет не само как да направиш играчките изключителни,но и как да ги представиш атрактивно.Огромно БРАВО Hug А голямото валдорфско семейство ти ли си го правила,и кога сколаса newsm78 Shocked?
Определено със завръщането си Мери Попинс ще има с какво да изплакне очи. Grinning

# 457
  • Мнения: 388
леле момичета, страхотни неща творите   bouquet

Записана съм в темата отдавна и ви следя с огромен интерес, но чак сега се престрашавам да пробвам и аз нещичко... та в тази връзка - имаше едни бухалчета пуснати по-рано, може ли някой да сподели кройките, че нещо н успявам да ги намеря из темата...

# 458
  • FRANCE
  • Мнения: 2 236
Благодаря за милите думи за Мишо.  Hug

nina7705 Кученцата са много майсторски направени и май и аз ще се пробвам.


СърБи мЕ кИриЛизАциЯта Аз за червени бузки изплзвам едни моливи на дъщеря ми. Най-обикновени, но са доста по-дебели (за да са удобни за бебета) и върхът е тъп.

# 459
  • Мнения: 3 034
краставичка, ето тук са кройките.http://www.petitcitron.com/index.php/Jouets/Hibou.html


nina7705 ,благодаря, ще се пробвам при първа възможност.   bouquet

# 460
  • Мнения: 12

Цитат
А голямото валдорфско семейство ти ли си го правила,и кога сколаса newsm78 Shocked?

Не съм . Спокойно  Laughing Grinning Чак такъв бързак не съм, а и това семейство , куклите за тях се използват едни дървени макетчета за да се направят , а аз нямам такова чудо . Това са просто прекрасни снимки, които намерих . Аз се дразня ,че вече 2 седмици си чакам поръчката да дойде ,а е няма никаква  Sad  А така ми се прави кукла ...

# 461
  • Мнения: 87

Цитат
А голямото валдорфско семейство ти ли си го правила,и кога сколаса newsm78 Shocked?

Не съм . Спокойно  Laughing Grinning Чак такъв бързак не съм, а и това семейство , куклите за тях се използват едни дървени макетчета за да се направят , а аз нямам такова чудо . Това са просто прекрасни снимки, които намерих . Аз се дразня ,че вече 2 седмици си чакам поръчката да дойде ,а е няма никаква  Sad  А така ми се прави кукла ...
newsm10
А сега да ви представя Фло и водното конче Grinning
1
2
3
Има много неща,които не станаха както ми се искаше,но едва я взимах да я шия.Вижте защо,

Последна редакция: сб, 08 авг 2009, 11:56 от Кас

# 462
  • Мнения: 12
 Heart Eyes Сладурковци ! Много хубави са се получили, а малкото дребосъче ,което играе с тях е чудесен модел .  Flutter

# 463
  • Мнения: 87
Heart Eyes Сладурковци ! Много хубави са се получили, а малкото дребосъче ,което играе с тях е чудесен модел .  Flutter
Благодаря  Hug,особенно за дребосъчето Wink

# 464
  • Мнения: 4 369
Ку-ку,ето ме и мен  Laughing
Изплакнах очите подобаващо!
Кас, nina7705 , madame , БРАВО е на трите   bouquetЧудесни играчки  сте направили Peace
За да не влизам с празни ръце ще покажа една по-стара Тилда.Това е селското момиче Розалинда.
Имам и нещо ново,но ще изчакам с него да вляза в новата тема. Wink
Между другото ac.mari , не трябва ли да пуснеш новата тема.Доколкото съм запозната с правилата на форума,темите са до 30 страница.Според мен трябва да промениш малко и заглавието на темата-от "ръчно изработени кукли", да стане "ръчно изработени играчки",защото се правят и животни и др.,не са само кукли Hug


Общи условия

Активация на акаунт