За пленума се стяга вече АПРИЛското човече

  • 11 809
  • 308
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 149
Айдееее, Тони вчера го взехме от ясла, беше си добре, но тази сутрин се събуди със сополи, почна се! ooooh! Само където сега съм решила - стеримар в носа, духани и Муокосептонекс по 4 пъти на ден, докато не видя дали и стандартното лечение не помага.
Утре ако времето е ок ще довя децата с наши приятели в Самоковски на някаква поляна, на пикник Grinning

Последна редакция: сб, 16 май 2009, 10:04 от Чаено момиче

# 31
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Аги, Никича го оправи коларгол 5% за около 5-7 дена. Сега го изхвърлих вече и продължавам с клеевата тинктура.
Какво мога да давам за "отшумяваща" кашлица? Пие си флавамед, ама още буха.

# 32
  • Русе
  • Мнения: 785
И аз работя.  Whistling

Дребните са при свеки, че Диди и тя се сополиви (и Т имаше, ама не страшна).

Красе, ще ти буха, докато не го спреш този флавамед. Wink Не давай отхрачващи повече от 5 дни, кашлицата ще отшуми сама. Peace

Нуни, завиждам благородно  Blush. И аз съм влюбена в Норвегия  Heart Eyes (ама съм била там насред върла зима(декември) и много на север - над полярния кръг на -30С). Невероятна прелест - фиорди, стада северни елени, безкрайна шир..., размечтах се пак... Crazy Приятно изкарване там и лек път на връщане! Hug

# 33
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Хубаво де, аз откъде да знам, че трябва да го спра?! Тия лекари за какво са? Уф, пак се ядосах. То сигурно е трябвало да знам ...
Иленко, мерси!

# 34
  • София
  • Мнения: 1 531
Хелоу!
Днес преведох парите за Усоето-половината де.

Нуни, всело изкарване. Имали сте емоции още от началото на пътуването. Mr. Green

Аз пък в цялата тая жега съм с ужасен гърлобол. нещо сме настинали вчера с Влади, че и той е леко храмав.Дано до вторник с еоправи, че имаме д абием ДТК. миналия път пак беше малко болен и я отложихме ваксината, ако и сега го заведа болен лекарката сигурно ще си помисли, че не го гледаме това дете. Simple Smile

Веднага се взех в ръце и пускам снимки от празниците:
http://www.renni.snimka.bg/album.php?album_id=377969

# 35
  • Мнения: 2 631
Аз пък не работя днес  Whistling Ама не съм почивала на 1-6ти май  Sunglasses
Хууууууууууууууубаво се разходихме в морската до 15.30 ч  Crazy

Нунуч, хубаво изкарване, много емоции да съберете и ако пак минавата за повече през Варна - да ти давам един GSMa  Flutter
Рени, Соничка с банския е невероятна   bouquet А малкият бузанчо колко е пораснал  Hug

# 36
  • Мнения: 2 149
Нуни, лек път и хубаво изкарване! Hug

Бяхме 2 часа в коридора на ИСУЛ, за да го прегледа УНГ този път нашия Тони  - каза 14 дни промиване със Стеримар, 10 дни Макситрол, 5 дни Олинт, вит Ц и калциев глюконат. Гледа му гърлото - леко червено, погледна и надолу какво става с някакво огледалце, както и носа - яко запушен, страшни секрети. Детето полудя 2 часа в коридора, но в кабинета бе толкова дисциплиниран милия, лекарят каза, че такова чудо не бил виждал. Laughing
Той се събуди след близо 3 часа следобеден сън с пресипнал глас, направо скърцаше като панта и след като се опита да каже няколко пъти нещо, за да го разберем "излая", и аз стегнах Саш след работа да го водим на дежурен. Сега ще го лекуваме така, дано този път да помогне.

# 37
  • Мнения: 1 027
Здравейте  Hug
Енви, дано малката красавица да е по-добре и аз получавам обриви от неизвестно нещо и знам колко е гадно, а то милото детенце в тази жега  Hug Пиши как е днес  Peace
Нуни, приятно прекарване и дано имате по-леко прибиране  Hug Чакаме многоооооооооооооо снимки от там  Mr. Green
Аги, дано Тони да се оправи бързо, че в това време е гадно да се боледува.
Помня, че обещах снимки, но все нямам време да ги кача  ooooh! Вчера бях на лекции, днес ме викна професора на изпит, че нямам много време и гледам да ги избутам преди да родя. Взех го де  Sunglasses
Стенли го изписаха от ясла и сега се гледаме незнайно до кога  Crazy
Соничка е голям бонбон и Стенли веднага се огледа в снимките й  Mr. Green
Татянка, стискаме палци и на теб всичко да е наред  Peace

# 38
  • Мнения: 404
Привет и от мен Hug.
Аз и моята банда също преведохме паричките за Усоето Peace.,Нямам търпение да се видим и налудуваме скоро Flutter.
Ние два дни вече правим сериозен плаж с къпане, тази седмица вече се стопли и водата, та и Юл намаза с шляпуркане Laughing.Сега спи като къпан, и като стане отиваме отново при татито на плажа Party.Снимки, като ги свали съседката, че нашия апарат сме го пуснали отпуска.
Денката официално излиза от депресията,която го налега с преместването ни тук.Започна сезона и вече не му е тъпо в Бургас Mr. Green.На мен също ми е супер, пуснах си предизвестието в работата, официално стартирам така желаната от мен работа към средата на юни/ако не и по-рано,т.к.мисля да си взема отпуската,която ми се полага за 5 месеца/.Юл е относително здрав/пак е в пристъп, ама  като че ли ги кара по-леко вече/.Понеделник имаме час за алерголог, т.к. прословутите му кашлици не спират,и определено имат алергична компонента, защото гърдите са съвършено чисти.
Рени децата ти са прекрасни, страхотно семейство сте Heart Eyes.Соничка в банския е чудна.
Не помня дали съм поствала снимки скоро, в подписа ми е линка, най-накрая има актуални такива Crazy.

# 39
  • Мнения: 357
Ванче, много ти завиждам за Бургас, въпреки че по-обичам Варна  Heart Eyes, но в сравнение със София  ooooh!. Като гледам снимките и ми идва да прескоча. А за работата много се радвам. Дано и на Юли съвсем престанат пристъпите  Praynig. Като гледам май успешно завърши диетата. А пък Енви, мернах я на една снимка , не знам за какъв Дюкан говори  Thinking.

Рени,
прекрасни сте  Hug.

При мен нищо интересно. Ема си дойде, но едвам се движа вече и ходим до обяд в близкия парк и това е. После дремеме в нас, гледа детски, рисува. Продължава да ме тресе треската за детските градини, най-накрая взех решение коя да ми е на първо място . Посочих по-далечната, но пък няма аз да имам грижата за водене и взимане , а баща й  Mr. Green. За сега ми се струва ,че надежда има, но ще видим в събота на класирането, дано не се появат в последния момент други кандидати да ни избутат.

Нуни,
ще чакаме подробности и снимки като се върнете.

# 40
  • София
  • Мнения: 3 390
Ей,Ванче, размечта ме....  grinning039
Ние сутринта се сджавкахме с нашия тати и за да се махна от гадната обстановка, взех колата и отидохме двамата с Давид на разходка до Текето....за тези, които не знаят това за Русе е като Витоша и Панчарево за софиянци-езерце,горичка, мостчета, лодки, батут, барче....и се прибрах по-спокойна! Peace Давид почти заспа в колата, толкова се беше изморил. Crazy

# 41
  • Мнения: 7 605
След като бях наречена несериозна и че нямам сърце, искам да помоля всички участници в пленума да ми пратят на лични банкова сметка или 3те имена, адрес и ЕГН за пощенски запис, за да ви преведа разликата в цената за стаята преди и след 1ви юни. Сминс, моля те, кажи ми колко са стаите преди 1ви юни. Благодаря!

# 42
  • Мнения: 766
Татянко, това ми звучи като шега. Но ако не е, да спомена : вероятността с тези майски празници и техните отработваници, да изберем дата през май, на която няма да окапем половината и повечето е 3 към 1. Така че, въпреки че много съйалявам че няма да се видим, датата на която сме се спряли си е изклщчително удобна.
Рени, Ванче, страхотни сте.
Енви, прегръдки на Велинка и бързо оздравяване.
На Тони, Рени и Влади също.

Деска, хайде да ми разкажеш за вариантите, който си измислила за лятото. Слуховете са че нашата градина ще почива най-малко два месеца. Свита ми е душата от сметки и пак нищо не измислям. Дали ще си намеря детегледачка за 3 месеца заетост.

# 43
  • Мнения: 2 149
Хаййй, мадами!
Дидо заспа, а Тони след малко с пердах ще се отправи към леглото - голям зор е всяка вечер, голямо увещаване, молби и накрая завършва с рев. Тойй реве де.
Спи с баща си в детската, за да не киха на Дидо през нощта, дано бебо не го друсне.
Пръскам, капя, бутам - страшно е това лечение, дано помогне! Praynig
Качвам сега снимките от Говедарци, където бяхме днес, изкарахме добре, на зелено и хубав въздух, валя ни, но не се отказахме да лапаме пържоли и салата на тиферич! Mr. Green

http://www.teagirl.snimka.bg/album.php?album_id=378540

Последна редакция: пн, 18 май 2009, 08:13 от Чаено момиче

# 44
  • Мнения: 1 147
Татянка, нали се шегуваш? Shocked newsm78
Янче, лятна занималня ми беше единия вариант, редуване с отпуските с татито другия + излизане в неплатена или работа от вкъщи на половин работен ден другия вариант, евентуална помощ от бабите, която обаче не беше сигурна кога и колко време ...
Иначе в тази детска градина ми казаха, че имало лятна занималня, та бях решила там да звъня и да питам ...
Глеах, че и този клуб имат лятна занималня ...
Но не съм звъняла на нито едно от двете места, тъй като се надявам да не ни се наложи да ползваме тази услуга ...
В двореца на децата също има интересни занимания ...
В тази тема има и други линкове

Общи условия

Активация на акаунт