За пленума се стяга вече АПРИЛското човече

  • 11 807
  • 308
  •   1
Отговори
# 300
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Татянка, варненки, пиша си графика за да се ориентираме по-лесно. В понеделник почивам след нощна(пишете ме заспала до 16 поне), вт-дневна до 20 часа, сряда нощна свободна до 19 ч, чт почивам след нощна, след това пак дневна. Така ще се връткаме с по-малко почивни дни, освен ако не избягат пак гостите и затворим хотела..again Joy
Нуни, и аз така за Twilight Blush Даже ме изкара от депресията ми #Crazy

# 301
  • София
  • Мнения: 1 802
Нуни, стой тук и разказвай  Mr. Green За догодина - предлагам Пленум по време на Евровизия или поне да си помечтаем   Mr. Green Сестра ти не я видях никъде по снимките, а уж внимателно ги разгледах, как са те?

Читателки - Вампира прилича ли на мистър Дарси от "Гордост и предразсъдъци"  newsm78 В неделя чак ще си взема първите 10 глави и затова само разпитвам  Mr. Green

# 302
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Данче, много забавен е и остроумен  Peace То и девойката е пълна шматка (според авторката). В кните се споменават Брулени хълмове. Гордост и предръсъдъци, Ромео и Жулиета, крадено е от всичките в даден момент.
Да не си фенка на Гордост и предръсъдъци? Не се смейте, ама това ми е любимата книга, знам я наизуст и на бълг. и на англиски...Дарсииии, ех Дарси  Heart Eyes

# 303
  • София
  • Мнения: 1 802
Да не си фенка на Гордост и предръсъдъци? Не се смейте, ама това ми е любимата книга
Е как! Невероятна емоция беше като я четох първия път. Аз я препрочитам рядко, 2 пъти досега и да ти кажа, преживявам същата емоция като първия път. Кой ще ти се смее  newsm78 Бях бременна, значи е било началото на 2006та, ходихме с баба на кино да гледаме филма, хич не ми хареса, защото моята фантазия е създала съвсем други образи, трогнали са ме моменти от книгата, които не са направили същото с режисьора. Та така, чете ми се нещо много любовно. Май съм за литературния клуб...

# 304
  • Мнения: 766
Ау, това не трябваше да го казвате. Сега и време за книга трябва да намирам. А за един входен тест по онлайн английски не мога да намеря. Обаче Дарси е първата ми литературна любов. И Аварар след това и разни други такива странници. Щях да кажа и нещо за реалните мъже, но друг път.

# 305
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Данче, край изписах темата вече  Mr. Green
Гледала си сериите на ББС по Гордост и Предрасъдъци? Колин Фърт..мммммм, Елизабет изглежда като майка му, ама той...Доста подробна и се придържа към книгата.
Добре, че мъжа ми го нямаше цяла седмица, само това мога да кажа. Днес вампирясвам за последно, а утре му се нахвърлям заредена с енергия Blush

# 306
  • Мнения: 2 149
Нуни, пише ми,. че албумът е личен, дай парола душо!

# 307
# 308
  • Мнения: 1 146
Аги, сложих му парола, че ме подгони една параноя  Rolling Eyes  Пратих ти ЛС.

Общи условия

Активация на акаунт