НОЕМВРИйки в четвърти месец влизат, сутрешното гадене постепенно си отива

  • 11 850
  • 291
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 765
Аским, изрично написах, че не страдам от излишна суета, била съм слаба и дебела...притеснява ме факта, че качвам екстремно бързо ( без особена причина ), което не е здравословно нито за бебето, нито за мен. В крайна сметка, то трябва да расте, а не дупето на мама.... Peace

# 241
  • Мнения: 65
Аским, изрично написах, че не страдам от излишна суета, била съм слаба и дебела...притеснява ме факта, че качвам екстремно бързо ( без особена причина ), което не е здравословно нито за бебето, нито за мен. В крайна сметка, то трябва да расте, а не дупето на мама.... Peace

Комикс предвид това което написах... не съм искала да обидя никой,най-малко пък да изглежда че се заяждам,най-малко съм имала предвид това което ти си написала.Извинявам се ако си го приела така,просто мисълта ми беше,че...както и да е няма да говоря на тая тема,че всеки го приема различно,а и всеки организъм е различен.
 smihesorry  smihesorry  smihesorry Извинявам се още веднъж ако съм обидила някой с това си изказване не съм го казала с лоши чувства  Hug   Hug   Hug лека вечер на всички че пак ще осъмна с кокошките ако не си легна сега  1countingsheep

# 242
  • Троян
  • Мнения: 142
Добро утро,мами!
Ама то човек като го няма 2-3 дни и вие сте изписали света Laughingвчера бях на консултация-само мерилки и теглилки.Другата седмица ще ходя и на ехограф-мисля си че е много рано все още да ми кажат дали ще е момче или момиче,ама си се надявам скоро да узная.Вчера си разбрах и кръвната група---А2(+)---е тове вече беше шах и мат! ShockedЧак майка ми се почуди откъде съм дошла #Crazy LaughingЗа сметка на това цитонамазката ми била ката ''на малко момиченце'' Joy Joy JoyА и вече почвам да качвам килограми.И да ви се похваля-вече няколко пъти усетих бебока HugНе мога сама да си се нарадвам!
Е това от мен,че трябва да се ходи на работа.Лек и усмихнат ден ви желая  bouquet

# 243
Добро утро мамчета.Как стe?   И да ви почерпя виртуално днес милото навърша 22

# 244
  • Мнения: 165
Здравейте, момичета.

На последните страници да се запиша и аз. Толкова много работа и ангажименти имам, че не мога да се докопам да почета малко.

Днес съм на преглед. Ще ми правят изследванията (най-вероятно). Малко съм неориентирана какво точно предстои да се случи днес, но докторът ми е много готин и няма да ме остави невежа  Mr. Green

Стискайте палци, после ще разказвам, а ще чета когато мога.

Прегръщам ви и ви желая хубав и слънчев ден!  Hug

# 245
  • Мнения: 165
Здравйте момичета. Аз утре най- после ще ходя на прглед, защото всичкото чакане ми дойде до гуша.
_lollipop_ да ти е живо и здраво милото много да те радва. Желая щастие и много бебета  Hug
Иначе нямам нищо за казване минах да ви пожелая приятен и изпълнен с положителни емоции ден

# 246
  • Мнения: 1 765
Аским, изрично написах, че не страдам от излишна суета, била съм слаба и дебела...притеснява ме факта, че качвам екстремно бързо ( без особена причина ), което не е здравословно нито за бебето, нито за мен. В крайна сметка, то трябва да расте, а не дупето на мама.... Peace

Комикс предвид това което написах... не съм искала да обидя никой,най-малко пък да изглежда че се заяждам,най-малко съм имала предвид това което ти си написала.Извинявам се ако си го приела така,просто мисълта ми беше,че...както и да е няма да говоря на тая тема,че всеки го приема различно,а и всеки организъм е различен.
 smihesorry  smihesorry  smihesorry Извинявам се още веднъж ако съм обидила някой с това си изказване не съм го казала с лоши чувства  Hug   Hug   Hug лека вечер на всички че пак ще осъмна с кокошките ако не си легна сега  1countingsheep

Споко, не си ме обидила. Аз съм нещо раздразнителна, но както и да е...
Иначе, точно защото всеки е различен, а за мен истината е, че трябва да внимавам с килограмите...

След малко ще се приготвям за ЖК, притеснено ми е все едно ще ходя за първи път на лекар, ще си видя резултатите от микробиологията, ПКК и урината, дано няма "изненади"...

Лолипоп, честит рожден ден на половинката! Годините правило ли ги видях  Sunglasses Душички малки, сладки сте вие  Hug

Хубав ден от мен, за сега   bouquet

# 247
  • Мнения: 1 014
lollipop_ ,Честит Рожден Ден на милото! Да ти е жив и здрав! Не трябваше да я показваш тази хубава торта, лигите ми покапаха...Отивам да ям шоколад  smile3506

# 248
  • Мнения: 24
Добро утро момичета. Вчера бях на ФМ и беше страхотно. Бебето е супер всичко му е ок. Ама колко е хубаво да го виждаш така  newsm68. Момичета ние ще имаме розово щъркел  preggo. Иначе беше много послушна беба и видяхме всичко. Вече сме 6.5 см.
Е след всичко хубаво естествено имаше и лоши новини. Имам миомен възел 2.4 на 2.5см. Лекарката каза че няма да има проблем, но все пак аз си се притесних. Някои от вас имал ли е такъв възел през бременността.

# 249
  • Варна
  • Мнения: 21
Добро утро момичета,

Поздрави на рожденика на lollipop  smile3525. Много здраве и щастие и му пожелаваме да бъде много отговорен и грижовен татко !!!

Sunny0586 на мен също ми казаха че имам миомен възел и сега уж го наблюдаваме как расте, но на последния преглед доки нищо не каза за него, а и аз забравих да попитам  baduu.
Първия път като го видяхме каза, че няма страшно, не пречел на бебето да се развива и ако съм искала можело със раждането да се отстрани и миомния възел. Веднага правя уточнение - трябва да е секцио и лекарят да е много добър хирург, защото има риск от сериозен кръвоизлив.

Току що бутнах на шефа една кутия бонбони в ръцете и му казах че съм бременна  smile3501 и той ....взе че го прие много добре и се зарадва newsm44

Целувам и прегръщам всички ви Hug Heart Eyes

# 250
  • Мнения: 25
Добро утро момичета!
Янечек ,мерси !Възстанови ми се информацията!
Нана5кова,успех на прегледа утре!
Sunny0586,честито розови гащи!За миомния възел нямам информация,но стискам палци да не е нищо сериозно.
Комикс ,за прекалено качване на килограми се смята повече от 2 на месец (3-4).Предната бременност качвах по 3-4 всеки месец ,а седмия 6 кг:shock:при нормално хранене.Тогава  ми откриха и гестационния диабет.Последните 2 месеца бях на специална диета (2000 калории),препоръчана ми от диетолог и не качих нито грам.Диетата която си дала ми се струва доста оскъдна -само 2 филийки хляб на ден newsm78,бременната има нужда от въглехидрати .Аз въпреки че контролирах захарта си с диетата имах право на 6 филийки (по 2 на хранене) и отделно на вторите закуски -crackers и digestive biscuits light. Хляба можех да замествам с един варен картоф или 2 лъжици ориз.Иначе всичко останало е супер.Надявам се сега няма да започнем спор какво трябва да ядем и по колко.Форума е информативен, и в крайна сметка всеки сам решава как да се храни.
  bouquet Hug

# 251
  • Мнения: 653
LOLLIPOP а е жив и здрав таткото, много да се обичате и само хубави неща да ви се случват  Hug

КОМИКС напълно си права за качването на кг, а това
Цитат
В крайна сметка, то трябва да расте, а не дупето на мама....
все еедно аз съм го казала. Само че тази диета, която си дала снощи не знам дали ще мога да я спазвам.. по-скоро не  Confused 150гр месо са ми крайно недостатъчни. Вярно, че може и на веднъж да се ядат 300, но .. докато я четях се замислих, че аз в момента ям повече  Thinking и може би ще трябва да се вземат мерки
! Не го казвам за да споря с някого ! Както каза Loren21 :
Цитат
Форума е информативен, и в крайна сметка всеки сам решава как да се храни.
всеки споделя и търси и други мнения, а не нападки  Wink

Нана, успех утре  Praynig

Мария, разбра ли нещо повече за твоите резултати?

Прегръщам ви за хубав ден  Hug

# 252
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Petya28, Sunny0586 и аз имам миомен възел. Три години не бях ходила на гинеколког и сега с бременността разбрах за него. Първия път като го видяхме беше 4х4см, на втората консултация не беше пораснал, но сега се оказа, че вече е 6см. Докторката каза, че е извън матката и затова не пречи на бебките, но все пак расте и заема място. Кървенето може и от него да е. много лекари ги отстраняват при секци, но наистина е опасно. Честно казано съм много притеснена и само мъжа ми знае за това.

_lollipop_ , честит ти рожденик. Наистина сте ужасно млади. Laughing Аз също качам много килограми, но се надявам после да се поспра. като цяло килата не ме притесняват, но ще тежат на скелета, а аз както ви споменах преди имам проблеми със таза.

Аз все пак реших днес да отида на доктора във Варна. Надявам се на добро отношение и да науча нещо добро.

# 253
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
lollipop -честит ти рожденик,много да се обичате и да се радвате на поне 3 детски усмивки вкъщи  bouquet

Sunny0586,честито розови гащи!
Аз отложих днешната ЖК за петък,за да присъства и таткото.
Слънчев ден на всички. Hug

# 254
  • Мнения: 45
Здравейте  Simple Smile
Nadejdata_08 – При резултатите от БХС се гледа информация за консултиращият лекар.  „Биохимичен риск за DOWN е определен на…” – това е твоя резултат. А „Възрастовият риск за DOWN (Т21) е …” стандартния резултат за твоята възраст. Вероятно при теб първият от двата резултата е по-нисък затова ти казват да правиш ново БХС. Доколкото знам притеснително е при реск 1:100 или по-малко. Но попитай генеколога си за твоята възраст за всеки случай!
yani4ka_83  - честити ти синьото и розовото щъркелче Hug
nana5kova, комикс, Джема и всички които днес или утре ще ходите на прегледи: Успех! Дано всичко да е ок! Стискам ви палци многооо  Praynig  Praynig  Praynig
Lollipop – честит ти рожденник! Пожелавам на двама ви здраве, много да се обичате и да сте чудесни мама и татко. Наздраве!   bouquet   П.С. Страхотна торта!
хубав слънчев ден от мен на всички тук!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт