НОЕМВРИйки в четвърти месец влизат, сутрешното гадене постепенно си отива

  • 11 855
  • 291
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 97
Здравейте мамчета

la belle - утре съм на преглед при доки и ще обсъдим всичко. Не знам дали многото лекарства, които пия не се отразяват на изследванията. Ще разберем. Дано няма нови проблеми, защото взе да ми идва нанагорно. Дано видим утре пола на бебо - искам да си правя планове вече.

# 256
  • Мнения: 14 654
Здравйте, момичета. На тези, които са видели пола на бебетата - честито Simple Smile Яничка83, голяма си късметлийка - ще си имаш и момиченце и момченце накуп.
Понеже още говорите на хранене, тук можете да изчислите автоматично нужните ви калории за ден. Като се има предвид, че сме бременни, може би малко завишаваме дневната доза  Grinning
После пак ще намина.

# 257
  • Мнения: 95
Здравейте и от мен хубав ден ви пожелавам много приятни изненади   bouquet  bouquet
Аз също пия много лекарства и имах съмнение че дават отражение върху резултатите от изследванията. Днес се обадих до Лаборатория за медицинска генетика в Терапията където изпращат резултатите за БХС и попитах дали Дуфастонът който пия може да даде отражение на изследването. Отговориха ми че е възможно и за това на талончето което придружава пробата с кръв да бъде написано че го приемам.

# 258
  • Мнения: 24
Момичета аз мисля този път да не се шашкам толкова много както с стафилококите. В петък ще си ходя при моя гинеколог и тогава ще го разпитам. Честно казано аз исках повече момченце, но както се казва да е живо и здраво само каквото е такова. Таткото е много щастлив, че ще е момиче.

# 259
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Nadejdata_08 , гледаш резултата за Бременната, той е истинската информация. Информацията която е за  лекар е само от кръвният тест без да се взима предвид феталната морфология!
Комикс, относно килограмите искам да споделя - с предишната бременност качих 40 кг, истината е, че не ядях повече от нормално, а дори напротив. Имало е дни в които нищо не съм слагала в устата си освен вода и резултата е бил + 2 кг на следващ ден. Аз го отдавам на стимулацията от за ин витрото, а преди това също пиех хормони, които са са казали думата на по-късен етап. Истината е, че отслабването е много трудно! за 1 година свалих 25 кг, но ми останаха още 15 кг и резултата е супер ниско самочувствие. За това сега съм си дала лимит 10 кг и ще се старая да не качвам повече. Сега ги нямам страничните фактори като преди. Истината според мен е, че ако ти не се чувстваш добре и бебето няма да се чувства добре. А то бебето ще си вземе всичко от тялото ти, там има достатъчно. Естествено нямам предвид гладуване, ама не трябва и отпускане, защото после е трудно.
Bela, като се ходи за БХС трябва да се напише какви лекарства приемаш. Има си специално място в талона за това.
Поздрави на всички
 

# 260
  • Мнения: 141
Момичета благодаря Ви за отговорите!
Diana и аз смятам, че трябва да гледам резултатът за бременната, на пък Hope777 е на противоположното мнение. В петък на прегледа ще питам и ще Ви пиша. Питам Ви за разчитането на тези резултати, защото не смятам повече да се стресирам с този БХС, но ако трябва ще го правя. Зависи какво ще каже доки.
Sunny0586 честити розови гащи! newsm18
Яничка83 stork-boy stork-girl честито!
LOLLIPOP честит рожденник! Да ти е жив и здрав!  bouquet
Нана и другите, които утре са на прегледи успех! Peace

# 261
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Аз също не знаех и получих различни отговори, та за това питах направо моят лекар. Ако искаш може да се обадиш направо в лабораторията. Те си вдигат телефона, аз редовно ги търся.
LOLLIPOP честит рожденик!  bouquet
Честито на всички, които са узнали пола на бебетата си!  bouquet

# 262
  • Мнения: 3 537
Здравейте и от мен!
Първо честито на мамите които вече знаят пола на бебоците Grinning
За мен няма значение дали ще е момченце или момиченце, важното е да е живо и здраво Sunglasses Имам предчувствие пак за момченце, но да видим... Simple Smile
Иначе днес ходих на лекар, направих изследванията за кръв,урина и антитела и във вторник ще ида пак да видим дали са добре. Бебчо го гледахме на ехо, доста е пораснал от предния път и така Grinning
Дано са ми добре изседванията ,особено антителата Praynig
По-натам живот и здраве мисля да ида да ме погледнат на доплер, трябва да проверя в детската поликлиника на Хиподрума дали още го правят това изследване,че ми е най-близо....предния път бях с направление, но сега сигурно се плаща.

Скапаха ми се кръката от умора, до поликлиниката, после до общината ходих за детските да подавам документи, главата ме заболя от жега, че на всичко от горе съм и с токчета, ама вече ще минавам на по-ниски обувки.

Започва вече и алергията от тополите и липите да ме хваща, но не мога да пия хапчета и ще си подсмърчам и кихам 1 масец, няма как.

Истината е и ,че трябва много да се разхождаме за да не трупаме килограми, аз се опитвам поне след работа пеш да се прибирам.Трябва и много вода да се пие.Е, ще се пикае като за световно Mr. Green,ама и с по-малко вода пак съм така.

Слънчев ден ви желая! Sunglasses

# 263
  • Мнения: 14 654
А пък аз не мога много да се разхождам, уморявам се и ми се стяга коремът. А преди винаги много съм вървяла пеша и на Витоша ходех лятото и есента. Сега ще се позаседя, но като се роди бебето, ще сме най-бързите с количката около езерото.

# 264
  • Мнения: 499
Днес пак закъснях с писането ама като имам работа е така.
Утре ще стискаме палци на всички за докитата, всичко ще е наред и без паника мислете и позитивно и бъдете оптимисти. Аз съм такава по принцип винаги мисля най-доброто.
А да ви кажа че днес племеницата ми ще има някакъв тест в бъдещото й училище че на есен с песен и раница на гърба тръгва първи клас. И направо останах очудена  Shocked как може да им правят тестове и по тия тестове да преценят детето.  ooooh!та ще чакам после сестра ми да ми звънне да каже как е минал теста.
До колкото моите болки в яйчника - те са си там и си е точно настинка щото от днес имам съвсем леко течение. Е аз докато отида на прегледа то до тогава ще ми е минало.
Това е за сега от мен.

# 265
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Като споменахте за вода. На мен гаденето по-скоро го няма, обаче елате де видите какво гадно ми става като се напия хубаво с вода. А съм непрекъснато жадна. И затова гледам да не пия много  Sad, но пак я докарвам към литър и отгоре. Иначе аз поприцип почти не пия вода. Мога да карам без една глътка.

Аз се надявам да видим пол в понеделник, тогава съм на ФМ на 4Д, от многото гледане на органи, дано се види и органа между краката  Laughing. Иначе днес като обикалях за сандалки на малката, влизахме и в бебешки магазини, ами не ме блазни да купувам още. И другите с втора бременност ли сте като мен? Все си мисля, че поне пол като ми кажат, може би вече ще пазарувам като ми хареса нещо  Thinking Особено ако е за момче, че нямаме почти нищо, което да можем от каката да сложим. Що имах в бяло и жълтичко дрешки ги дадох на братовчедката на мъжа ми за малкия, ама те бяха и няколко дрешки само. Всичко друго е розово и с панделки и цветенца  Wink

# 266
  • Мнения: 96
Момичета здравейте и от мен! Hug
Вчера ме изписаха и вече съм си в къщи! Peace Аз за съжаление качих няколо кила в болницата и ще продължавам така,забраниха ми да ставам от леглото камо ли да се разхождам!Това обездвийване ме побърква! #Crazy
Моля ви момичета не спирайте да се движите и да се разхождате,освен ако не са ви казали да си лежите!Да се надяваме че като мина в 5-тиа месец всичко ще се нормализира,защото плода вече ще се е качил по на горе,поне така ми обясниха в болницата!
 Hugза всички и усмихнат ден!!!

# 267
  • Мнения: 1 765
Хоп ето ме е и мен, такава жега е навъъън   Nature Sunny

Ди, абсолютно си схванала тънката ми мисъл, аз съм сигурна, че бързо ще влезеш във форма след второто раждане, живот и здраве...

След толкова шашкане, се оказа, че съм качила само 1 кило  Shocked,а аз се чувствам напомпана доста, било от хормоните. Пол пак не видяхме, защото човека се е разположил по турски и нехае, че някой иска да го огледа, върви едричък и е с около седмица и нещо напред...Всичко останало ми е в норма, взеха ми кръв за късен БХС, полагал ми се, и аз реших да го пусна....

Микробиологията показва гъбки-манатарки и си продължавам с гино-певарила...

Освен това се оказа, че явно вече ми личи, защото една правостояща жена накара един младеж да стане, за да седна аз, много мило ми стана...направо се трогнах, все още има добри и съвестни хора на този свят...

Хайде, стига толкова съм словоизлятелствала...хубав след обед и стойте на сянка  Hug

# 268
  • Мнения: 499
marieta8225 много се радвам че вече си вкъщи. Всичко ще е наред пази си леглото и това е. Па ще видиш през ноември като прореве това бебе и ще си викаш е сега да можех да полегна. Така че сега пази леглото радвам се че си много по добре. Всичко ще е наред.
Аз все още нямам нагласа да купувам бебешки дрешки може би е аз като Василена като разбера пола е тогава но все си мисля че ми е рано да купувам и само да се дразня че немога да ги обличам на бебето. ще дойде време и за това.
комикс наистина са останали свестни хора макар и малко да са. Радвам се че бебе е наред е пола и по натам ще се види а пък даже и през ноември и на яве ще го видиш  Hug. А мен до кога ще продължава да ме боли  newsm78

# 269
  • Мнения: 228
Здравейте мацки,

Нещо нямаме работа и такъв мързел ме е налегнал.

Вчера най-наркая се записах на ЖК в Шейново - направиха ми картон, прегледаха ме и пак и на мен ми взеха кръв за БХС, а така не исках да си правя втори. Боднаха ме с една много дебела игла и сега ми е синя китката. Rolling EyesSad

После ходих и при моя лекар, та и той си ме прегледа - добре се развива бебчо, около 200гр е и каза, че плода вече стига около 2 см под пъпа  - тоест не е толкова ниско, както в началото.На въпроса какво ще е, ми каза че за този месец е момиче, за другия ще видим JoyМного искам момиче и така ме сърбят ръцете да купувам бебешки красоти newsm03

После забърсах две поли с ластик от МОЛа и доволно се прибрах Mr. Green

За напълняването - мен по-скоро ме дразни това,че всичко качвам в ханша и бедрата....ужасно е Sad.А пък на някои мами им се лепи само на корема, искам и аз такаа Crossing Arms

Аа, и при Томова се записах-  за юни Simple Smile

Отчетох се Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт