НОЕМВРИйки в четвърти месец влизат, сутрешното гадене постепенно си отива

  • 11 843
  • 291
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 34
привет от мен реших ,че е време и аз да се поява при вас
моят термин според лекаря е на 1,12 но според моите изчисления е на 28,11
пак и виждам общи неща с вас
аз съм в 12 седмица  направих си тази сидмица изследвания -пълна кръвна ,васерман и токсоплазмоза
искам да питам кога трябва да си пусна изследвания за даун спина  бифида и могали вече да се запиша на фм.
ако има мами от пловдив ще ми е приятно да се запознаем

# 61
  • Мнения: 175
Привет на новодошлите  Hug
Момичета, надявам се утре да е хубаво времето, за да можем да дойдем с малката. Нямам точна представа за час, защото много зависи кога ще легне и кога ще се събуди. Дано да смогнем, че имаме да обикаляме и за обувки за прохождане и други неща.

И едно въпросче-колко килца качихте от началото на бременноста? Само за справка  Simple Smile

# 62
  • София
  • Мнения: 307
привет от мен,

аз точно снощи се теглих - 2,7.... уж не е много, обаче абсолютно нищо от миналото лято не ми става. добре че някой пусна инфо-то за панталоните в Теранова та си купих и пола и панталон, че вече нищо не става  Rolling Eyes

# 63
  • Мнения: 534
Момичета помагайте имам ужасно главоболие, вчера неможах да спя от болка ooooh! ooooh! ooooh! този парацетамол въобще не ми помага минава ми за 1-2 часа и после пак това напрежение в челото.
Кръвното ми е 112 на 59, аптекарката каза, че при младите жени е нормално да е ниско, какво да пия ?
Моля ви кажете някакви изпитани методи,  cry

# 64
  • София
  • Мнения: 307
Lusia,

за ниско кръвно и главоболие от него много помага айран със сол

# 65
  • Мнения: 534
Lusia,

за ниско кръвно и главоболие от него много помага айран със сол


благодаря за отговора elvireste  Hug ей сега тичам да си приготвя отварата
а кафета и кофейн трябва ли да пия, знам че не е много препоръчително, но поне следобеда една количка няма много да ми навреди newsm78

# 66
  • Къде ли не
  • Мнения: 696
Ей момичета недейте така за роклята на Бояна! Наистина е много нежна и красива , но никак не е лесна за изработване, защото:
1. е за бременна - много по - трудно се шие за човек дето не го знаеш колко и къде ще порасне;
2. е без презрамки - тип бюстие до някъде и трябва да е много добре изработена за да не се свлича.
3. е от шифон, който е много претенциозен за работа.
Бояна аз не мога да ти препоръчам, за съжаление някой да ти е ушие на по - сносна цена с хубаво качество. Не бих ти препоръчала да се доверяваш на асеновградски разбиратори. Ако си купиш сама материалите те ще ти излезнат минимум 100- тина лева. Изобщо за подобен вид рокля трябва да си намериш човек дето да се занимава само с това. Или да си избереш конфекция. Пък кадето и да идеш като те видят с коремчето ще се светнат , че ще бъдеш булка независимо какъв цвят ти е модела.

# 67
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Lusia, аз също гледам да не пия парацетамол дори.
Взимам си душ, пускам пердетата, да е по-тъмно и лягам да спя.
Помага ми.

# 68
  • Мнения: 24
Иве, аз вероятно ще излезна рекордьор по качени килограми. Вече съм цели 5 кг. отгоре. И главно на корем. Всичките ми поли и панталони ми стават и на бедрата, и на дупето, обаче не могат да се закопчават. Познатите ми се учудват, че съм в началото на 4-тия месец. Казват, че имам корем поне за края на 5-и месец. Ама и док. каза, че плодът върви едър. В тая връзка: етърва ми (мъжете ни са братя) имаше наистина огромен корем и роди бебе 5 кг. и нещо - отгледан мъж, с кюфтета направо да го храниш. Та се чудя дали пък не е някакъв ген от мъжка страна - да правят все големи бебчета?  Wink

# 69
  • Мнения: 21
Здравейте, момичета!
Добре дошли на новите мами Hug

За килцата... качих повечко, отколкото трябва - почти 4 кг.  Confused Аз в началото хапвах повече. Като усетех, че започва да ми се гади и слагах по нещо в устата. Бях качила 3-4 кг. и преди да забременея и сигурно предполагате, че абсолютно нищо не ми става вече. Но все пак се чувствам супер  Laughing Вярно, че твърде рано се за-формих, но ще му мисля догодина.

Роклята на Бояна е хубава, но и аз мисля, че не си заслужава сумата. Моята рокля беше от сатен и органза /вярно, че сатена е по-ефтин/ и материалите + шева преди година ми излязоха 150 лв. Ще ме извиняват, ама 650 лв....  Shocked

# 70
  • Мнения: 65
Писали писали та се забравили,аз днес се прибрах от варна и се записвам само да ви следя като се климатизирам ще пиша повече  Hug

# 71
  • Мнения: 97
Последни напъни от офиса........няма такава скука....може ли да пратя по дяволите Масларова ?????

Кила - 1,8 кг. от началото. Корема вече няма скриване с дрехи - нали е топло

Апетит - вече на 6

Дрехи - все по-малък избор, а след месец ????

# 72
  • Мнения: 218
Dimna ,не си ти най-зле с килограмите!Аз съм качила 7 кг. Cry не ми се искаше да го казвам,но е така.Причината е че до преди 2 седмици само пазех леглото,защото имаше опасност от спонтанен аборт и само похапвах/имам предишни 2 спонтанни и едно кухо яйце/,но не се притеснявам.Моля се само всичко да е наред с бебчето Praynig Сега вече излизам на разходки и да ви питам според вас дали все още има риск от спонтанен аборт newsm78 Все още мн.се страхувам да не се случи нещо.

# 73
  • Мнения: 653
Офф, за килограми не ми се говори...  Sad 3,7 - 3,8 качих до сега, като тази седмица само качих малко повече от 1кг  ooooh! от 3 - 4 дена много се ограничавам и въпреки това всяка сутрин кантара показва с 100-200 гр повече.
Дали може да е от желязото, което пих до сега 8 дена? Аз тази сутрин много се подтиснах (с 300гр съм повече от вчера, а вчера ядох само плодове и салата вечер) и реших да спра желязото за сега. В понеделник ще отида да си пусна една ПКК да видим как е хемоглобина и тогава ще реша дали ще пия още желязо или не.
Вие как мислите, дали може от това да съм наддала повече изведнъж?
Мерси и извинявайте, че ви занимавам с моите тревоги, ама и хормоните си казват думата при мен
 Hug ви

# 74
  • Мнения: 274
аз пък съм качила няма и килограм (някакви 7-800 гр), ама как ми се ядееееее  Confused все ми се прияжда нещо, добре че устисквам, иначе не знам. През деня ми се яде много и от всичко, но ям само два пъти за деня, а стане ли това време вече ми се гади, в момента не искам да видя храна и това е всяка вечер. Така че вечер е лесно, отпаднало ми е, не ми се яде, след 18 ч.  само лежа  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт