НОЕМВРИйки в четвърти месец влизат, сутрешното гадене постепенно си отива

  • 11 816
  • 291
  •   1
Отговори
# 45
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
♀Boyanna♂, тези наред ли са? Може би заради богатия набор им се струва сложен модела, но като цяло то друго няма в тази рокля.

maria.krumova, благодаря за сайта. Имат интересни неща. Иначе майка ми е шивачка, но откакто взимам самостоятелни решения, се въздържам от нейните услуги. Laughing

# 46
  • Мнения: 14 654
♀Boyanna♂,
Роклята е много нежна, на мен ми харесва. Преди години, когато се жених аз, имаше един салон Манийка на Дондуков, където ти дават най-различни списания за булки да си избереш рокля и ти я ушиват - с техни материали разбира се. Сега май го няма, но в Асеновград съм сигурна, че имат магазини. По-миналата година сестра ми затътри до там да си избере. Тези хора само за шев ли поискаха 650 лв? Ако е с материалите заедно, това си е една добра цена за булчинска рокля.

# 47
  • Мнения: 96
Здравейте на всичкиSimple Smile
Казвам се Александра, на 26, очаквам бебче през ноември, втора бременност. Имам син на 2 г. Мислех, че съм в декемврийския отбор, но се оказва, че в 13 седмица съм си баш за тук.Simple Smile

Изчетох всичко, написано домомента и ми изглеждате забавна групичка. пожелавам хубаво лято на всички, и леко бременеене.

Дугата седмица съм на БХС, а на 11 юни записах фетална при Томова. Нямам оплаквания, гаденето отмина остана само безумния апетит. Ядат ми се само гадости от американския франчайзинг, китайци, араби и други калорийни мазни бомби.

Роклята наситина е чудна...МОята си купих преди 3 години в Благоевград за скромната сума от 200 лв. Същият магазин го има и в София, където си направих пооправката на подгъва и видях същия модел за 890 лв.Тъй, че ако имаш време и възможност иди до провинцията, цените там са по разумни.

Последна редакция: сб, 16 май 2009, 13:01 от Stanella

# 48
  • Мнения: 246
Аз не смятам,че това е булчинска рокля Peace За мен си е само рокля...а и не виждам как 2/3 метра плат ще струват 650 лв... PeaceИма доста по-богати рокли за по-ниски цени. Аз не държа да ми я шият от техен плат,много по-добре ще ми е да си купя аз плата,защото ще съм доволна от качеството му.Попитах само колко ще ми струва да ми я направят-това беше отговора.Стига съм спамила по темата  Mr. Green Peace
Stanella    welcome

# 49
  • Мнения: 651
Аз не смятам,че това е булчинска рокля Peace За мен си е само рокля...а и не виждам как 2/3 метра плат ще струват 650 лв... Peace
Нали се сещаш, че цената е такава, защото ТЕ СМЯТАТ, ЧЕ Е БУЛЧИНСКА  Laughing Сигурна съм, че ако им покажеш снимка на тази рокля в зелено или синьо цената ще е не повече от 200лв. Иначе е много нежна и аристократична
Мария дай и някой друг сайт на ваши клиенти и мерси за този   bouquet

# 50
  • Мнения: 246
Мария Много хубав сайт  Hug
la belle обмислям подобен вариант  Laughing Mr. Green даже съм се поподготвила-Ето,ще вложа и малко обяснения от моя страна и вярвам,че нещата ще станат Laughing

# 51
  • Мнения: 84
Здравейте, скоро не съм писала. Днес съм на работа, въпреки това настроението ми е мнооого лятно. Е как иначе, покрай офиса ми вече минаха поне 5-6 мацки с бански, връщат се от плаж. И аз искааам Sad

# 52
  • Мнения: 246
Ох, на мен хич не ми се работи ....искам да си почивам,да ходя на разходка,да набелязвам разни неща за бебо...да ходя на море,на плаж(разбирайте минерални басейни,другите не ги и помирисвам)не ми се работи вече... newsm41  grinning039

# 53
  • Мнения: 84
Ох, на мен хич не ми се работи ....искам да си почивам,да ходя на разходка,да набелязвам разни неща за бебо...да ходя на море,на плаж(разбирайте минерални басейни,другите не ги и помирисвам)не ми се работи вече... newsm41  grinning039

и на мен не ми се работи вече, добре че нямам шефове на главата, добре че има Интернет и добре че нямаме много работа, пък и тя е малко по специфична.

не знам как ще работя чаак до септември.

Вече ми е много майчинско настроено всичко.

# 54
  • Мнения: 3 537
Привет и от мен! Sunglasses
Аз ще се опитам да дойда на срещата, но е обещавам 100%.

То пък незнам на кой ли му се работи на това хубаво време.Аз почти цял ден съм залепена на един стол и като ме опече слънцето така ми се разхожда навън. За сметка на това пък сънливостта ми много не отминава и събота и неделя само спя, не ми стига ,ама поне е нещо.
Честито на усещащите бебчетата,  Grinning,

Слънчев ден ви желая Sunglasses

# 55
  • Мнения: 246
То и моята е горе долу така,в офиса,пред компютъра по 8 часа...само дето нямам интернет-миналата година ни спряха достъпа... Whistling

# 56
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Ей, това на нищо не прилича, вече съм 17 седмица и съм втора бременност (нали при втора уж по-рано се усещало бебето), а нищо не усещам. Май ще съм последната.

Утрогестанът и аз го взимах до около 12-13 седмица, като го спирах постепенно. Намалях дозата, докато стигна до едно, после по едно през ден и тогава го спрях.

Бояна, тази рокля мога и аз да ти я ушия. Макар че само калъфки и покривки мога  Wink. Но тя ми изглежда много елементарна. 650 лв, как не.

# 57
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Wassilena, аз също нищо не усещам още. Според мен е абсурдно в 15-та седмица да се усеща, макар много да ни се иска.

# 58
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Ами Спинки, то една от бъдещите мами сподели, че доста рано е усетила (дали не беше към 10-11 седмица). И аз съм чела че абсурдно да се усети толкова рано, ама знам ли. Иначе аз имам някакви усещания като ритници, само че знам, че не е бебо, защото такива ритници се усещат към 6-ти месец сигурно вече, поне аз каквото усещам сега. Но и аз и двете бременностти са ми с предни плаценти, така че се мъча да не се надвам много на ранни ритници.

# 59
  • Мнения: 246
За усещането-не знам-моя позната също много рано каза,че започнала да усеща бебчо.Вероятно е въпрос на чувствителност Peace Аз още си чакааам Simple Smile
Василена-то и аз май ще се справя-ушивам роклята-тип чувал и я пристягвам с една панделка и готово  Mr. Green Едно време като бях дете,майка ми ми шиеше такива плажни роклички само дето бяха по-късички,все едно е дълга пола,но си си я вдигнал като рокля  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт