30 лв за преглед!

  • 2 520
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 975
30 leva za pregled v Bulgariq  Shocked  Shocked  Shocked  .... Maj pregleda skoro shte stigne minimalnata zaplata  .................

 Twisted Evil  Rolling Eyes  Twisted Evil  Twisted Evil

# 16
  • Букурещ
  • Мнения: 7 833
Цитат на: kristal_97
30 leva za pregled v Bulgariq  Shocked  Shocked  Shocked  .... Maj pregleda skoro shte stigne minimalnata zaplata  .................

 Twisted Evil  Rolling Eyes  Twisted Evil  Twisted Evil


ти пък, има частни клиники, където може и 100 лева да дадеш за преглед, най-малко 60. so......

# 17
  • Мнения: 826
Цитат на: Liorena
Цитат на: kristal_97
30 leva za pregled v Bulgariq  Shocked  Shocked  Shocked  .... Maj pregleda skoro shte stigne minimalnata zaplata  .................

 Twisted Evil  Rolling Eyes  Twisted Evil  Twisted Evil


ти пък, има частни клиники, където може и 100 лева да дадеш за преглед, най-малко 60. so......


Държава на абсурда................. Sad  Sad  Sad
Представям си един преглед тук да стане 1000$..................,а е само 60$(колкото в БГ)............
No comment..............

# 18
  • Букурещ
  • Мнения: 7 833
Цитат на: twins_mama
Цитат на: Liorena
Цитат на: kristal_97
30 leva za pregled v Bulgariq  Shocked  Shocked  Shocked  .... Maj pregleda skoro shte stigne minimalnata zaplata  .................

 Twisted Evil  Rolling Eyes  Twisted Evil  Twisted Evil


ти пък, има частни клиники, където може и 100 лева да дадеш за преглед, най-малко 60. so......


Държава на абсурда................. Sad  Sad  Sad
Представям си един преглед тук да стане 1000$..................,а е само 60$(колкото в БГ)............
No comment..............


ами така е, съгласна съм с теб. коментарът е излишен.

# 19
  • София
  • Мнения: 438
Цитат на: Ellypr
Цитат на: pollina_dan

....Т.е. плащам 200лв. и забравям за плащане ?!? Изгодно ли е? А грижите в Шейново как са? Чувала съм добри отзиви...


Да плащаш веднъж и забравяш  Grinning . Има такива консултации и в Св. София и в другите, трябва да решиш къде ти е удобно да ходиш и може би къде ща раждаш и там да се запишеш. Аз не съм посещавала такава консултация, но много от мамите го правят и ми се струва удобно.
В цената мисля, че е включен и курс за родители.


Да се включа и аз Simple Smile ...Лично аз се записах в консултацията на "Вяра, Надежда, Любов"-това е на първия етаж в "Света София". Има два начина:
1.Взимаш направление от личния лекар и те те следят до края на бременността. В случай, че се наложи да се направят допълнителни изследвания извън тези отпускани от здравната каса си плащаш , но на минимални цени- напр. преглед+ехограф=10 лв. Лично аз мисля, че за една нормално протичаща бременност не са необходими кой знае колко допълнителни изследвания, така че с направление ми се струва много по-разумно...
2.Плащаш веднъж 200лв. и забравяш до края
Първият път раждах в "Света София" и бях много доволна и мисля отново да раждам там. Ами това е от мен

# 20
  • Мнения: 1 975
Цитат на: Liorena
Цитат на: twins_mama
Цитат на: Liorena
Цитат на: kristal_97
30 leva za pregled v Bulgariq  Shocked  Shocked  Shocked  .... Maj pregleda skoro shte stigne minimalnata zaplata  .................

 Twisted Evil  Rolling Eyes  Twisted Evil  Twisted Evil


ти пък, има частни клиники, където може и 100 лева да дадеш за преглед, най-малко 60. so......


Държава на абсурда................. Sad  Sad  Sad
Представям си един преглед тук да стане 1000$..................,а е само 60$(колкото в БГ)............
No comment..............


ами така е, съгласна съм с теб. коментарът е излишен.



taka e .... napravo nqmam dumi .......  Sad

# 21
Цитат на: Liorena
Разбирам, че ситуацията е била "овъртяна", но никъде не пишеш каква е точно ситуацията.Ако е тайна - недей да я пишеш, но е интересно.
Защото , да, ако си си избрала ти лекар и си без направление, това е равно на частно посещение все едно, но защо в държавна болница?

Много странно, аз лично не разбрах почти нищо от твоите постинги и какъв е проблемът.

Но може би е тайна, или не искаш да го напишеш.


Ами всъщност не исках да ви занимавам излишно, но....
Значи ситуацията е следната: първият ли преглед беше в Пирогов ( имам близка там, която ми го уреди ). Доктора там ми каза, че не съм бременна ( беше доста раничко:))). Но познатата, която трябваше да ми бие изписаните инжекции отказа. Държеше да ме заведе при неин доктор, много добър в областта си. Та така отидох в Майчин дом. Първия път не платих нищо ( както казах нейн беше тоя доктор ), но следващия път.... и така. Та сега най- неприятното е, че трябва да мисля как да го разкарам тоя лекар без да засегна познатата. А да не говорим, че незнам към кой друг доктор да се обърна. Абе страшна боза, за това исках да ви го спестя...Simple Smile)

# 22
  • Букурещ
  • Мнения: 7 833
изпратих ти лично съобщение.

Общи условия

Активация на акаунт