За море мечтаем всички,Юлски мами и душички!

  • 20 357
  • 295
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 708
Етинце честита ви годишнина от цялото ни семейство! Heart Eyes
Пожелаваме ви бъдеще по-светло от слънцето;
щастливи мигове ,повече от звездите,
и любов по-истинска от самите нас!
Нека в живота ви винаги има музика и смях.
Наздраве!



Срам не срам обадих се на д-р Хаджиева. Тя е много народен човек. Сега действаме по указание.

# 241
  • Мнения: 1 241
Ася, честит рожден ден!!! Пожелавам ти всичко най-хубаво!!!   bouquet

Ети, честита годишнина!!! Много ;юбов и разбирателство да цари във вашето семейство!!!   bouquet

Иси, дано бързо се оправи Валери!  Hug

Вчера, разбрах, че в Смолян има регистриран случай на свински грип.  Rolling Eyes Сега се чудя да спирам ли Гери от ДГ.

Ронка,  Hug Hug Hug И ние много често напоследък изпадаме в подобни ситуации, снощи направо се разплаках, добре че бързо ми минава!

# 242
  • Варна
  • Мнения: 1 858
nbirthday мила Асе nbirthday! Нека цялото щастие на земята,да ти се стовари на главата Hug Hug Hug

Честита Годишнина Етинко!!!Желая ви още дълги години на плувате в морето на семеното щастие  ura dancing luvbed

Иси,не говори глупости,веднага звънни на Хаджиева.много добре знаеш какъв човек е,никога няма да те върне Naughty дори и да не си си платила таксата Peace

Дидито,в часните детски градини е друга работа.не може да се сравнява,.....важното е че сме вътре.ще видим Thinking

Ронка, spoko.Калинката е пич,сигурно нещо и него го е изнервило,а и ти си по.-чувствителна сега.не се ядосвай,кажи 10 пъти майната му,целуни си детето и...готово Hug Много те обичам  love001  love001  love001

# 243
  • Мнения: 1 341
Пич е той, само ако знае как ще го опича като се прибере от работа.... Close

Дю, много са неприятни тези моменти, лошото е, че на мен не ми минава бързо. А пък и що да ми минава като аз съм права и никой неможе да ме обори. Crossing Arms

Днес ще му преведат заплатата, следобед с Ема отиваме на пазар и нищо не ме интересува-наем, храна, ток, вода... Аааа ще му се незнае, много ме вбеси това диване-абе кажи му мъж и не го обиждай повече!

Махам се, че само чета като някоя свекърва!
Майко мила, ми и свекърва ще стана някой ден, тогава какво ме чака мен и младежта.... ooooh!

# 244
  • Мнения: 1 241
Майко мила, ми и свекърва ще стана някой ден, тогава какво ме чака мен и младежта.... ooooh!

 Mr. Green И аз скоро се замислих за това.  Crazy

# 245
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Майко мила, ми и свекърва ще стана някой ден, тогава какво ме чака мен и младежта.... ooooh!

 Mr. Green И аз скоро се замислих за това.  Crazy

Ох и аз Rolling Eyes,каквато съм кривотия....

# 246
  • Мнения: 1 341
Майко мила, ми и свекърва ще стана някой ден, тогава какво ме чака мен и младежта.... ooooh!

 Mr. Green И аз скоро се замислих за това.  Crazy

Ох и аз Rolling Eyes,каквато съм кривотия....
Мислете, мислете...ама да му го мислят и бъдещите снахички! Mr. Green
Шегувам се, аз съм добричка, няма да тровя нервите на никоя, но да внимава как ще се държи с отрочето. Mr. Green

Не, че зета не трябва да му го мисли...дори повече! Naughty

# 247
  • Мнения: 2 484
Ама каква тема отворихтеее,едно ще ви кажа- далече ,всеки да си знае кухнята и проблеми няма да има  Peace Rolling Eyes пък и не си мислете че ще се държите лошо със снаха така ще я обичате че обича сина ви че дори повече и от сина може да ви е любима хихихих Flutterто това е рядко де Shocked


Дю питай дали е нужно да я спираш,споко,дано е само това което си мисля че е ,а не истинска заплаха от вирус всичко да е нагласено Whistling



# 248
  • Мнения: 1 241
Ели, то ако ми бяха казали в ДГ и аз щях да си помисля като теб. Снощи по новините казаха и днес ще излезнат резултатите на това момче. То е студент в САЩ и се е върнал преди няколко дни. Следобяд като я взимам ще питам и ще реша. Дано все пак резултатите са отрицателни.

# 249
  • Мнения: 1 298
Жоржи за да не си сама и аз днес усурках колата  ooooh! Мъжа ми не се траеше  Confused

Ронка и аз като съм ядосана ми се ходи на пазар  Embarassed Embarassed

Ети честита ви годишнина ,мила.Много любов и разбирателство!   bouquet

ЧРД на Ася!   nbirthday

# 250
  • София
  • Мнения: 309
Ети-Честита Годишнина!Много любов ви желая!
Ронка-не му се ядосвай на твоя човек,и на него не му е лесно Peace.Приятен пазар ви желая-гледай все пак да останат за наем и ток Wink.
Иси-дано се оправи момчето ти.Не съм знаела,че има месечна такса при хомеопатите,мислех,че се плаща за преглед newsm78.
Дидка-разбирам те напълно-месеци,та и години наред живяхме с "Бягство от затвора"-е няма такъв сериал!Преди седмица гледахме последните серии-ще си потресена просто!
Сега съм фанатизирана по филма "Здрач",гледайте го ако можете-супер романтичен!

Както казва Ели,аз имам свеки,която ме подкрепя винаги,никога не защитава сина си.Разкошен човек е,казва че е такава,защото тя самата е имала прекрасна свекърва.Взимала е пример от нея,надявам се и аз да съм такава,ама и снахата да е човек.Но е много важно наистина отделното домакинство.

Сори,но коя беше Ася Embarassed Embarassed?
Честито и от мен,да е жива и здрава! Simple Smile

# 251
  • Мнения: 1 241
Пробата за Смолян е отрицателна.

# 252
  • Мнения: 1 294
Благодаря ви сърдечно момичета Hug
Как ми се иска да ви почерпя не само с картинки Confused........ Joy
   

Тази година аз ставам на 30, а Мимозката на 3 годинки. Годината изглежда ще бъде изпълнена с хармония поне до следващото лято Party

# 253
  • Мнения: 708
Иси-дано се оправи момчето ти.Не съм знаела,че има месечна такса при хомеопатите,мислех,че се плаща за преглед newsm78.
плаща се на преглед обикновено,но д-р Хаджиева ни лекуваше повече от година без пари ,защото сме далече от нея и по-телефона. не ние взела нито лев. После реши да направи месечна такса само за децата (но не само за моите) и така дори и да отидеш на преглед не плащаш ,защото си платил таксата. Честно казано тя е символична ,но ние я плащаме на 3 месеца и за двете деца и се събират 90лв. Иначе на месец на дете се пада по 15лв. Ама ние нямаме навик да си ги отделяме тези 15лв. всеки месец и когато дойде време те са се насъбрали и тогава се озорваме.
Рони мила има и такива моменти ,но до вечера като си дойде Калин като те гушне и цунка и ще ти мине поне на мен ми минава. А за снахите  ooooh! жална им майка ,аз ще ставам двойна свекърва да му мислят. Не ги искам при мен младите няма да се погодим ,старо и младо на едно място НЕ. Ние с Иван от сега се гласим имат едно място близо до Ямбол в едно село да си построим една сглобяема къщичка и да си изкараме старините. Боже какви мисли ще кажеш ,че съм дърта бабичка  Joy
Само да кажа ,ходихме на лекар изкара ни алергия .Но ние караме по-схемата на д-р Хаджиева ,да е жива и здрава тази жена дори не ме пита за паричките . Като си дойде Иван ще трябва да и ги приведа.

# 254
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 096
Ронка, и аз се радвам за вас, за момченцето Hug 

Етко, честита ви годишнина! Обичайте се много!


Държава или не,кочина или да,оставаме тук и това е.Няма да се разделя нито от роднини,нито от приятели  Naughty Съдба.
 
И аз така. Приоритети, кво да прайш Sunglasses Пък аз дето се оплаквам чат-пат, не ми забелязвайте. Покрай работата съм много изнервена и паля от четвърт Blush
Но пък с голямо удоволствие бих отишла на гости на Ронката или Дидка. Може и двете Whistling

За тръгването от 6 години на училище - аз не се притискам много, както кажат, така. Аз съм тръгнала на 6, пък винаги бях отличничката на класа. Ако бях от 7, нямаше да се чувствам на място. Та до дете си е, де Simple Smile

Изкара ме извън равновесие, много е лесно друг да е виновен за всичко...
Това ми е много познато. Няма оправия, ей Confused Добре, че на мен ми минава бързо, не съм от много дуднещите Sunglasses Казвам две приказки, да го жегна и млъквам - оставям го собствената му съвест да го накаже Mr. Green Mr. Green

Дидито, ние с теб една свекърва ли имаме? Grinning И моята е разкошен човек, обича ме като нейно дете и често /да не кажа винаги/ застава на моя страна в споровете ни с мъжкото тяло. От женска солидарност ли е или щото аз винаги съм права ... незнам Mr. Green Ама и аз я обичам. Снаха за пример съм, колежките чак й завиждат bowuu


Лелее, големи хвалби днес. Blush То щото шефът ме оплю снощи и аз сега да избия Wink Днес съм в бойкот и не работя Crossing Arms
 Hug

Общи условия

Активация на акаунт