Летни дрехи за 5 месечно бебе

  • 4 813
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 236
Миличка, разбирам те напълно, защото и с дъщеря ми на 6 месеца имахме ужасен престой в болницата, но това не означава, че сега трябва да гледаме дечицата като под стъклен похлупак, особено пък да ги навличаме излишно. Най-много да постигнем обратния ефект. Личните ми впечатления са, че най-навлечените деца боледуват като че ли най-много Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 39 775
Времето вече се затопля, и то доста.
Всяко дете е различно. Моя син от раждането си не обича да му е топло. И беше постоянно "гол".
Вчера го извеждах по боди потник и панталонки. Беше потен. Вечерта спа по боди потник и завит с тънка завивка, пак се беше изпотил.

# 17
  • Мнения: 189
                          Бебка запо4на да се поти доста в къщи и я държа понякога само по боди потник.Ве4ер боди потник тънка горни4ка
                          на пижамка и къси панталонки.По принцип съм и купила поли4ки с пришити гащи4ки за да не слагам боди,когато е много топло.
                          Обли4ам я според градусите навън и вътре,за да не се поти.В последно време на вън излиза обле4ена с боди потник,блузка с
                         къс ръкав,тънък 4орапогащик и поли4ка,но винаги нося с мен и тънко якенце и шапка.Тя по4ти на 5 месеца.Преди 2 дена излезе и без
                        4орапогащник,само с тънки 4орапки и поли4ка.

# 18
  • Мнения: 354
Миналото лято моят бебок беше горе долу на вашата възраст. Обличала съм го така както обличам себе си. Не съм слагала допълнителен кат дрехи само защото е бебе.За сън също му избирах  само тънко боди с къс ръкав. В най големите жиги спеше с памперс и боди - потник.

# 19
  • Мнения: 2 013
Дъщеря ми е на 5 месеца-навън я обличам с панталонче или къси гащички с боди с къс ръкав (или боди потник) и чорапки.Това е.Ако е повече облечена цялата се изпотява.Напоследък заради жегата,често е и по боси крачета-махам чорапките.
Нощем спи с пижамка-долнище и горнище,чорапки.

# 20
  • Мнения: 252
Зависи от времето.Ако е като последните дни топло се подвизаваме по боди с къс ръкав и къси панталонки или поличка.
Спи по боди с дълъг ръкав и тънък спален чувал.Една шивачка ми уши от тензух и бархет и са идеално прохладни.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Навън я обличам с тънки блузка и панталонче , вечер спи с тънка пижамка/ без чорапи и боди/ и тънък спален чувал без вата между двата плата.

# 22
  • Мнения: 4 335
Миналото лято синьт ми изкара главно по боди с кьс рькав,или боди потник.
Това лято още не сьм го разсьбличала толкова.

# 23
  • Мнения: 292
Винаги съм го обличала както обличам себе си. Нито аз нито той обича да е навлечен.
Зимата редовно си губеше пуловерите и жилетките в детската градина,
защото все му беше топло и се събличал по блузка.

Първото си лято изкара по боди или блузки с къс ръкав без нищо
отдолу и панталонки. Спеше по боди и съвсем лека завивка отгоре.

# 24
  • Мнения: 2 757
Да ви кажа как ми посиня детето. Започна да трака със зъби и устните му посиняха. Най интересното е, че недоумявам как се е случило. Аз и другите деца бяхме облечени доста по малко от Ева. Никой не мръзнеше, но тя.... посиня и я разтресе. Не мога дори да си представя, че  е от студ, защото не беше много студено, а тя беше доста навлечена. Та....явно няма как да се уцели. Може и да се разболява и затова да я е втресло. Ама от къде да знае човек да я стопли превантивно.

# 25
  • България
  • Мнения: 457
И когато беше на 5 месеца и сега - винаги слагам боди. С дълъг ръкав, с къс ръкав, тип потник - но задължително има боди. Страх ме е от голи кръстчета. Embarassed
Същата съм  Embarassed

# 26
  • Мнения: 1 740
Винаги съм го обличала както обличам себе си. Миналото лято го обличах само с боди с късо ръкавче или боди потник.

# 27
  • Мнения: 2 521
И миналата година и сега по това време слагам тениска и къси панталонки,а надвечер и дълги панталони.От юни само потник с къси панталонки.Бодита не слагам защото денем е без памперс.

# 28
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Миналата година по това време сина ми беше на 5м. Обличах го за разходка с тениска и панталонки, а вечер пижама с къс ръкав и "панталонки"

# 29
  • Мнения: 998
Мисля ,че на тази възраст за разходка му слагах боди,блузка с късо ръкавче и панталонки от памучна материя.
През нощта-боди с дълъг ръкав и тънки ританки.
Носех винаги със себе си памучно елеченце без ръкави с качулка,както и кърпа за глава (ако случайно му се
изпотеше главицата)

Общи условия

Активация на акаунт