По света и у нас, щъркела ще дойде и при нас - Мами над 35год. - тема 12

  • 11 189
  • 382
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 622
Здравейте, мили мои!

Гледам, гледам - ами пак сме изписали 19 страници! #Crazy Ама викам този път да не се престараваме, ами да изчакаме да се посъберат повечеко и да отворим нова тема едва, когато някоя прекрасница успее да хвърли  Misc Bomb! Много залагам на Зазито и Мили-Ванили, ще знаете  smile3521 smile3508 Ама знае ли човек...  Laughing

Аз пък след срещата се радвам, че вече имам реални образи в очите си и чакам следващата, за да дообогатя видеотеката си!  Mr. Green Що се отнася до снимките - те са само 4-5, но ще ги пратя на АРГХТ - той ще направи едно албумче с паролка, което да можем да си го разглеждаме само ние, т.е. да не е съвсем общодостъпно!

Иначе да ви се похваля - четирилистните ми детелини, които засадих преди 10-ина дни вече се разлистват! Днес сутринта направих една снимка, но нямах време да я метна тука, сигурно довечера...

Хубав ден на всички и да не се презорвате - все пак е петък!  Wink

# 286
  • Мнения: 14 009
Добро утро ненагледни мои, Дано петъчния ден ви бъде лекичък, пък ако не не се натоварвайте много че да не обидят шефовете.

Започвам от стр 13.
Милли с много закъснение честити ти рожденици. Да са ти живи и здрави, усмихнати и разбрани. Да се спогаждат и да се радват на хубави новини тази година ( и ти с тях разбира се). Да си направите едно малко телченце за да ви запълни стадото  Grinning

Ленка - Честит рожден ден и на твоето момченце. И то да не се отърве цял живот от здрав и късмет. Да ти носи много моменти когато че чувстваш невероятно горда че си майка.

Фиорче дано когато пиша това мъките с изгорените от смокините пръсти са поотминали. Мила хайде да посмалиш малко темпото с зимнините тази година. По лекичко по спокойничко да си мине бременността че бременните са в доста деликатно състояние трудно се лекуват ако има нещо.

Почивки четох сте обсъждали. Аргх маршрут си е направил Аз като го чета ми изглежда за едногодишен план - толкова буквално наблъскан с дестинации че излиза че за един ден ще се минават две места... Аз вече не бих издържала на такова темпо пък нещо вече не ми и допада. Ние се находихме сякаш с мъжа ми на почивки от сорт на "единия крак тук-другият там". По настоящем винаги ходим на почивка с децата. Трудно си е - не става друго освен улегнало- ами трябва има големи стаи, трябва да има ежедневни почистване, смяна на бельо, кърпи, задължително уредена храна, детска площадка за малкия, анимация за каката... Намирам прелест в пенсионерската почивка. Поне ако ме разбирате не чистя и не готвя което си е голям плюс... Но ако има дестинация на която мечтаем да отидем само без децата е Бора Бора....Цял ден ще правим само три неща- ще плуваме, ще мързелуваме и... За да стане обаче трябва да пораснат децата и да съберем финанси - и двете ще отнемат доста време.

Зазинка прочетох за отнесеното закъснение. И аз се радвам че така да с каже е нямало засикляне на идеята, освен това е чудесно че закъснението не е фатално.

Отново много ми харесаха репортажите  от срещата
Какво да ви кажа  newsm78 Всичко е измама  Crazy - Lennyh не е никакъв хипопотам  Naughty Стройна е като фиданка боабаб и е съвсем достатъчно един единствен левент за да бъде прегърната съвсем цялата. Невероятно чаровна и добре оборудвана с елегантен и усмихант мъж, който се опита да ни преметне, че това ще е последната издънка на фамилията, но погледа му издаваше определена несигурност  Mr. Green
Ето тоз коментар страшно ми допадна, оставя една такава отворена вратичка- Красотаааааа. Дано "прашеца " на Лени ви зарази подобно свински грип и в скоро време цяло стадо хипопотами да е оформи.


Аз пък не знаех че НИКОЛ има имен ден на Константин и Елена. Винаги е хубаво да се научи нещо ново.
Николче , Ленка да са ви честити имената, с гордост да си ги  носите и по желание на децата внуците да си ги предават от поколение на поколение.

Ифче, Рея, Илче, Деми- радвам се че вие пишете от време на верем та да знаем че сте добре.

Рослем- чакаме резултатите и стискаме палци всичко да е ок.

Каритас миличка- толкова съжалявам. Всички тук, всяка една от нас е била в твоето положение, затова знаем колко е трудно. Прегръщаме те миличка - кураж. Надявам се полека лека чувството за тъга да избледнее и да направи място на чувството - няма да се предам...

Тцветенце- сълзичките са от нерви, хормони, напрежение, стрес. Дано срещата на калифорнийска земя ти се отрази добре. Ванхорне лично ще я държим отговорна да ти повдигне настроението и те зарази с нейния си "прашец" по желание.


Даненце добро утро- ти си ни пак най-ранобудната.Това което разказа е един елемнтарем пример на това как семейната среда влияй на възпитанието на децата- освен околната среда разбира се. Децата принципно се раждат любопитни и жестоки, според мен ролята на родителите е да ги накарат да преосмислят жестокостта си - била физическа били вербална. Сега децата са си много агресивни. С толкова неприкрита агресия се сблъсквам на площадките. Карам се на сина си да не я проявява и той но се въртят едни мисли в главата ми виждайки че аз му правя забележка а насреща - не не го ли правя мухльо по този начин. Едни ей такива родителски въпросчета...

Добро утро на всички други че докато творих сте се пръкнали още няколко на линия. Мерси за кафето, изгълтвам го и аз по задачи.
Целувам ви всички и тези които не споменах също.
Цветя ви изпращам  Hug

Последна редакция: пт, 22 май 2009, 21:29 от _re_ge

# 287
  • София
  • Мнения: 6 302
Добро утро и от мен. Ама верно пишем със скоростта на светлината.... Laughing Затова хайде да я оставим тази темичка и по-дълга да стане, до 30 страници няма да е никакъв проблем.  Blush
Каритас, миличка, горе главата. Моята кристална топка ми показва, че юли месец ще видиш двете чертички. Така че още малко търпение.
tzvetak, и аз забелязвам напоследък че съм много плачлива. Абе днес сутринта както си карах колата и си мислех за речта на племенницата (абитуриентка е и тя ще се изказва от името на випуска при изпращането в училище на 24 май, та ми е поставила задачката да й помогна с написването на речта) и ..... ми се насълзиха очите. Спомних си онзи 24 май, когато аз бях абитуриентка и колко всичко ни изглеждаше тогава розово и безметежно.... Толкова отдавна беше и хем си викам колко неща са се случили, пък от друга страна си мисля: а колко още можеше да направя.... Ей такива мисли ми се въртят в главата. А пък имам толкова работа......  Close затова ви оставям и почвам да се съсредоточавам, че иначе лошо.  Confused
Прегръщам ви всички и дано няма повече сълзи днес  Hug

# 288
  • Мнения: 1 045
Привет на всички от темичката!

Вчера си научих вечерта резултатите, но нямах време да пиша, защото след като се прибрахме се преоблякохме и излязохме да празнуваме- имахме годишнина от сватбата и то юбилей. Някои ни викат "ветерани", но те ако знаят тези ветерани какви са ги намислили...
Та да се върна на резултатите. За моя най-голяма радост са добри, направо не мога да повярвам. Много , ама наистина много ви благодаря за подкрепата. Страшно приятно е когато човек знае, че има хора, които го подкрепят и мислят за него. И то хора, които ти изобщо не познаваш, а в същото време ги чувстваш толкова близки. Сега във вторник ми предстои цветна снимка на тръбите-следващото стъпало по моя път.

caritas много съжалявам за теб мила. Дано това да е последния месец с разочарование и другият път да се получи. Вярвай на Zazolinka , тя е нашият пророк. /Zazolinka нали не се сърдиш, че така те наричам/

Подкрепям идеята за повече от 20 страници - наистина за нас те са много малко.

Приятен петъчен ден на всички.

 Hug ви и ви обичам.


# 289
  • София
  • Мнения: 5 576
Рослемче, честита ви годишнина! Бъдете здрави, обичайте се много и всичко ще се подреди! Много се радвам за хубавите ти резултати. Ей такива новини искам да чета тук!

# 290
  • Мнения: 1 586
roslem  Hug Heart Eyes Mr. Green Joy newsm53 smile3503 newsm62 newsm51
Нали нищо не разбирам от тези изследвания и като кажете, че всичко е в ред се радвам с двойна и тройна сила  Mr. Green Едно такова ми олеква... не мога да ви обясна напълно  Blush
Честита годишнина  Hug  bouquet  bouquet  bouquet Hug Бъдете здрави и щастливи, ветерани  Crazy Пожелавам ви тази година да е плодотворна  и да имате повод за радост след всяко излседване, а след месец-два (най-много  Naughty ) под писъмцата ти да се появи една усмихната лентичка  Praynig Heart Eyes Praynig

... как успяваш да пишеш така точно и без грешки  smile3534 ...
Обичам хората с тънко чувство за хумор, а ти не пропускаш да го проявиш  Mr. Green Heart Eyes Mr. Green

Margaritke, прати ми снимчиците на quasimodo@mail.bg И за всички, които им се налага или имат желание да ми пращат e-mail - това е най-удачния адрес  Hug

_re_ge, толкова ми бяха залипсвали писъмцата ти от този род, каквото е по-горното. Създават ми усещане, за което вече неведнъж съм писал  Hug Heart Eyes Hug

Хайдеееее... половината работен ден минааааа  Joy Joy Joy Предстоят нови зареждащи със слънце и енергия дни  Hug

Прасковке казах ли ти  девойче, че ще съжаляваш, за това че не си дошла на срещичката  Sad Хайде - другият път да си по-сериозна, а  Party

# 291
  • Мнения: 4 358
и си мислех за речта на племенницата (абитуриентка е и тя ще се изказва от името на випуска при изпращането в училище на 24 май, та ми е поставила задачката да й помогна с написването на речта) и ..... ми се насълзиха очите. Спомних си онзи 24 май, когато аз бях абитуриентка и колко всичко ни изглеждаше тогава розово и безметежно.... Толкова отдавна беше и хем си викам колко неща са се случили, пък от друга страна си мисля: а колко още можеше да направя.... Ей такива мисли ми се въртят в главата.
На мен също Sad.Гледам щастливите млади хора навън и ми стана едно такова Sad ревливо.Правя си равносметка и за съжаление не съм много доволна Rolling Eyes.Но това е живота.
Иска ми се пак да съм на 20, някой неща да мога да променя.Абе луда работа Rolling Eyes.
Сега вече здравейте приятелчета Hug Hug Hug.Прочетох всичко за срещата.Весело, весело е било Party Party Party.
Направо все едно и аз съм била там.Снимки хич не ми и трябват.Така образно си представих всичко.Много съжалявам, че не можах да дойда.Може би ако се бях напънала зверски знам ли Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes.
Днес е петък и аз бърдам да ви изчета та да хуквам по задачи.
Каритас миличка Hug силно те прегръщам.АРГХТ каза - предприемай твърди мерки и хайде другия месец двете за похвали тук Hug
АРГХТ за тебе думи нямам.Как бе човек мина тоя път.Евала просто.Ма що така без пилето.Искаме Пилето, искаме Пилето, искаме Пилето  Hug.Що се плаши от нас така това момиче.Напъни се де Mr. Green, похвали ни още.Всички сме усмихнати и добри Hug
Тесващите се май са преди мене. Аз още не съм започнала Rolling Eyes
Рослемче   bouquet  bouquet  bouquet честита годишнина миличка.Какъв по добър подарък от добрети резултати.Стискам палци всичко нататък при теб да се движи по план и скоро да гушкаш малко пухче Hug
Аз с голямо закъснение, но просто нямах възможност да пиша . ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА Лени и на Николчето.Бъдете живи и здрави момичета и ви пожелавам от сърце сбъдване на най голямата ви мечта Hug
Май още трябваше да пиша, но забравих половината Embarassed Embarassed Embarassed.Много пишете.Записки ще трябва да си водя hahaha

# 292
  • Мнения: 150
Рослемче, честита ви годишнина! Бъдете здрави, обичайте се много и всичко ще се подреди! Много се радвам за хубавите ти резултати. Ей такива новини искам да чета тук!


Това все едно аз съм го писала Heart Eyes!И като се разговорихте за ветераните ми светна ,че в неделя и ние имаме юбилей-има няма 20 лета от годежа......брееееей,кога мина това време!
caritas-че изгубена битка-да,но спечелена война ще бъде,ще видиш Hug Hug Hug
На всички останали гушки и  Two Hearts EFP EFP stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl 1stroller 1stroller 1stroller
Я сига да ви кажа каква съм голяма бяла птица-загубих си очилата-те са ми за надалече-и аз редовно не помня къде ги оставям.Та в днешното лудо бързане претърсих поне три пъти местата,където ги оставям,обаче нъц-и хукнах без тях-като къртик съм  smile3538,обаче дано се намерят.Това ми се случва за първи път!Да му се не види!!! Hug Hug

# 293
  • София
  • Мнения: 5 576
Катринка, специално за вас е това:



Не се чуди!  Mr. Green Нали знаеш, че 20-годишнината се нарича порцеланова и се подарява нов сервиз за хранене. От мен идеята. Ако ви харесва, останалото да си го докупите!  Hug

Честит празник!


АРГХТ..., чак разказах на мъжа ми за теб... И той вика: "ВЕрно ли бе!" Това преведено от шопски е нещо като: "Евала!"... Та ако знаех предварително, щяхме да дойдем, определено  Peace

# 294
  • Мнения: 1 586
...
АРГХТ...Та ако знаех предварително, щяхме да дойдем, определено  Peace
А стига бе  Crossing Arms По-ясно от това не се сещам как съм можел да го кажа:
...
Прасковке, хич не се колебай. После ще съжаляваш, ако не отидеш. Обещавам ти  Hug ...
Ама вие сериозно си мислите, че като е форум и не си виждаме очите, мога ди си пиша, каквото си искам  Crossing Arms Да знаете - няма шега, измама или... абе за някой неща има леко пресилване, но нали трябва да е забавно  Blush  Joy Joy Joy
Ако четяхте внимателно, какво пиша всички щяхте да знаете, че ще дойда. То па тогава щеше да се изгуби част от веселбата  Mr. Green

# 295
  • Мнения: 2 617
Ако четяхте внимателно, какво пиша всички щяхте да знаете, че ще дойда. То па тогава щеше да се изгуби част от веселбата  Mr. Green
Мдам. Аз се сетих! Grinning

# 296
  • Мнения: 1 622
Ако четяхте внимателно, какво пиша всички щяхте да знаете, че ще дойда. То па тогава щеше да се изгуби част от веселбата  Mr. Green
Мдам. Аз се сетих! Grinning

Аз не се сетих, а просто в мен проблесна надеждата. Обаче аз веднага я угасих, за да не се разочаровам - като знам колко много съм залагала на приятели, които неизпълнявайки нещо са ме разочаровали... И затова сега си викам - няма да очаквам нищо повече от общоприетото. 
НО! Stop
Тук е мястото да кажа, че АРГХТ въобще не може да се вмести в рамките на общоприетото и точно затова искам му кажа: "Извинявай, друже, за това, че подцених твоята ексклузивност!"  Hug  bouquet

# 297
  • Мнения: 1 045
.♥.Прасковката.♥. , ARGHT... , Бъни , благодаря ви за поздравленията. И забравих да ви се похваля, че синът ни ни подари много хубава статуетка на двама - мъж и жена, седнали на едно огромно сърце.  И една картичка с такъв поздрав, че направо се просълзих от него. Той е винаги много мил и винаги се сеща за празниците и ни е изненадвал много.

katrinkag да ви честитя предварително и на вас годишнината, защото няма да ме има събота и неделя и няма да мога да се включа. Да сте здрави и да се обичате много. И вие ли правите 20-годишен юбилей от сватбата тази година или само от годежа? Той моя мъж годежа хич и не го помни кога е бил и затова не го празнуваме.

# 298
  • Мнения: 150
[...и вие ли правите 20-годишен юбилей от сватбата тази година или само от годежа...
ммм....дааааа-на 18.11.-сега ми идва наум,че беше в "зората на настъпването на демокрацията" hahaha hahahaИмам едни чернобели снимки от един митинг-ако мога ще ви ги сканирам да се посмеете  bouquet

# 299
  • Мнения: 4 358
Ей Рослем какво дете имаш само Hug.Щастлива жена си ти Hug.
Просълзих се просто, нъл съм си ревла ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт