По света и у нас, щъркела ще дойде и при нас - Мами над 35год. - тема 12

  • 11 129
  • 382
  •   1
Отговори
# 360
  • там където мога да си закача хамака
  • Мнения: 284
Маргаритка, АРГХТ, кажете сега за Копривщица. Къде, кога, с преспиване? Ами то време не остана  Mr. Green
Ами време си е вече да кажете. Има хора като нас, които нямаме собствени коли и трябва да видим как ще си организираме превоза - автобуси, влакове, мотори, колела, пеша ............... самолетите е ясно защо ги пропускам Sunglasses. Ако срещата беше във Велико Търново до там знам как се стига, но за Копривщица трябва проучване - за там нищо не знам Embarassed.
Мисията изпълнена - нали имам бойната задача да поливам цветята докато свекитата ги няма - детелините са четирилистни с тъмна част в средата - не съм ги забелязала преди защото съм ги виждала само нощем, а както каза Маргаритка нощно време те се свиват - утре ще ги снимам на светло - ще проуча как се развъждат и ще пратим на които иска.

# 361
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Добър вечер,
Честит празник и от мен!  bouquet
Голяма буря се развихри тази вечер при нас, повече от 3 часа си стояхме без ток дори. А на всичко отгоре и земетресени няколко пъти ни люля. Sad
Чак сега успях да вляза  да ви прочета. Embarassed
Идва ми се много и на мен на срещичка, ама за сега се очертава по скоро да не мога да дойда. Sad
caritas, Миле пратих ви книжката, пишете ако неща е станало и не сте я получили. Wink

# 362
  • там където мога да си закача хамака
  • Мнения: 284
caritas, Миле пратих ви книжката, пишете ако неща е станало и не сте я получили. Wink
Ще съм ти много благодарна ако я пратиш и на мен.

# 363
  • Мнения: 2 617
Ох, Марси, извинявай, много съм завеяна днес! ooooh!
Много благодаря за книжката, получих я и всичко е наред.
Паполино, сега ще ти я пратя.
Много ви благодаря на всички за специалните поздрави днес! Heart Eyes Hug

# 364
  • Варна
  • Мнения: 756
Леле Марси, буря и земетресение. Какъв ужас. ooooh!  Дано не идва към морето, че както ме е страх от гръмотевици. baby_neutral
Хора защо точно във Копривщица да е срещата? Не че имам против, много хубаво градче е ама далечкоооооооо.Със сигурност ли ще е там срещата?

# 365
  • Мнения: 1 586
Вижте сега  Shocked Така и така се очертава да има почти равен брой хора от София и Варна, ако няма някакви специални причини може да измислим и вариант с Велико Търново. Вярно, че Маргаритката не е виждала Копривщица, но съм убеден, че има още много места, които не е виждала, а да не говорим, че в случая е по-важно не какви места ще видим, а какви хора  Peace

# 366
  • Мнения: 2 617
Леле Марси, буря и земетресение. Какъв ужас. ooooh!  Дано не идва към морето, че както ме е страх от гръмотевици. baby_neutral
Хора защо точно във Копривщица да е срещата? Не че имам против, много хубаво градче е ама далечкоооооооо.Със сигурност ли ще е там срещата?

Защото е горе-долу по средата на милата ни родина, та всички да сме еднакво затруднени с пътя. Иначе нямам нищо против да направим срещата в София, тъкмо вече имаме тренинг. Wink

Марси, добре сте, нали? Само уплашени?  Hug

# 367
  • Мнения: 1 586
Aaaaa не така  Crossing Arms Копривщица никак не е посредата. Няма да се караме сега, но... от Варна си е 3 пъти по-голямо разстоянието  Naughty

# 368
  • Мнения: 2 617
Aaaaa не така  Crossing Arms Копривщица никак не е посредата. Няма да се караме сега, но... от Варна си е 3 пъти по-голямо разстоянието  Naughty
Ти пък какво се плашиш? Както видяхме, си готов да стигнеш навсякъде. Laughing
Нямам  претенции. И аз ще стигна навсякъде. За щастие БДЖ  Wink все още работи горе-долу.

# 369
  • Варна
  • Мнения: 756
А ще се разправяме. Peace Каритасче мила, ами елате тогава във Варна.Нали е най добрият град за живеене. Grinning  Тъкмо ще видите и морето. Иначе ако не, аз съм за Търново. Давайте да гласуваме. newsm78

# 370
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Добре сме, благодаря момичета.
Епицентъра е бил в Македония - 5,2 по Рихтер. Усетено  е в цялата югзападна  България, но  най-силно в Петрич. Sad Дано да няма повече трусове и да не идва на към вас  Николче.

# 371
  • Варна
  • Мнения: 756
Ами 5,2 по Рихтер,че то си е доста силно. Боже какво става с това време.  newsm78 Най ми е страшно от такива бедствия.Там сме безсилни.

# 372
  • Мнения: 1 586
Ти пък какво се плашиш? ...
За мен грижа няма да берете  Naughty Все пак най-важното е, последната причина някой да не дойде, да е пътя. Логично погледнато Велико Търново е идеалното място откъм транспорт и оптималното откъм разстояние.
Доколкото се сещам от софийските девойки единствено Прасковка би имала проблем с малко по-дълго пътуване, така че и тя трябва да си каже думата.

...Най ми е страшно от такива бедствия.Там сме безсилни.
Така е... Като се наредим на топличко и сухо около някое огънче и махмурлука ни е в кърпа вързан - безсилни сме  Crazy

# 373
  • Варна
  • Мнения: 756
Ха така ARGHT  newsm10. Нали сме те избрали за председател. Grinning Grinning А че Прасковката от къде е? Аз нещо съм пропуснала.

# 374
  • Мнения: 1 586
Прасковката мисля беше на работа или имаше работа в събота до някое време  Sad
Аз тайничко се надявам, че ако приемем вариант за Търново Danito също може да намери начин да ни се появи  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт