Алтернатива на ДГ в София - читалище?

  • 4 628
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 100
Ние преди 1 година и половина намерихме решение, вярно е че полудневно, но е някакво решение при положение, че имаме кой да ни помага!!! Национален дворец на децата - школа  "Любознайко". Нашето момиче е там от 4 годишна и е много доволна, както и ние! Децата ги приемат от 8:30 и ни ги дават в 12:30,  ако нямат допълнитени занимания до 13:20 - балет, английски, лего, корабомоделизъм, и още някакви имат, но не ги знам. Имат и група, която е от 3 годишни! Носят си храна за междучасието, каквато преценят родителите.
Ние предпочетохме да си продължи там, вместо да я запишем от 5-годишна на предучилищна в близкото у-ще!!! А повярвайте от кв. Хладилника до Стамболийски всяка сутрин и вечер не е никак лесно! На нея обаче и харесва много, учителките са прекрасни педагози!  Hug   bouquet

# 16
  • Мнения: 1 335
В Стрелбище е читалище Светлина, много е голямо и е възможно също да има такава опция, но едва ли е целодневно. Бях говорила с педагог в едно читалище и тя ми обясни, че занимават децата по половин ден, трябва да им се носи храна и пантофки, плаща се 60 (или може би 80лв месечно) но не остават за следобеден сън.

# 17
  • Мнения: 914
Минавайки покрай читалище "Ив.Денкоглу" видях, че има табела с обявени много курсове и занимания, вкл."полудневна английска забавачка", като пишеше, че е за деца от 3 години. Тези дни ще вляза да поразпитам дали е актуална информациата и за какво иде реч.

# 18
  • Мнения: 3
Здравейте, искам да попитам за мнения за допълнителните занимания в националния дворец на децата?

Общи условия

Активация на акаунт