"Звездна бременност и Звезден аборт"

  • 11 974
  • 124
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 511
Малко е унизително да се разказват такива подробности пред ТВ аудитория,която включва и мъже.

Ти не си у ред. Бегай си пускай Планета.
А ти как реши ,че слушам такава музика?А че не съм "у ред"?И не виждам смисъл от заяждането ти

# 16
  • Мнения: 335
И аз съм на мнение,че трябва да се дава гласност на "грешки",свързани с човешкия живот и не само лекарски.В случая обаче останах с впечатление,че проблема е как въпросната лекарка (чувала съм я бегло) е съсипала безценен генетичен материал,"звезден" и по майчина, и по бащина линия...

Проблемът е друг:
http://bulgaria-info.uni-web.net/?uni=news&n1=307&languige=bg&

Това "Горещо" тъй и не разбрах по коя телевизия е, но за сериозните неща е полезно да се информираш от други телевизии и предавания. Самата Весела се включи за първи път в предаване по БНТ, докато представяха случая с фаталното раждане на 26 годишната Запряна.
Едва ли е тръгнала сама да ходи специално по "Горещо", "Кипящо" и "Врящо"... Най-вероятно оттам са се прегърбили да я канят.

# 17
  • Мнения: 4 892

Това "Горещо" по коя телевизия беше, че не ги гледам тивитата?
"Нова" ли?


По "Нова" беше! 

Резюме?

Давам, веднага. Щом е за Вас. Предаването беше тъпо и безсмислено. Мазнейкова беше лаконична, говореше общи приказки за морал и намекна, че няма какво да обсъжда медицински неща с лаици, Нейнски препоръча да си правим изследвания, а Венета се пулеше като все едно вижда извънземни.
Нали никой нямаше очаквания за серизоно предаване от страна на Венетка?

# 18
  • Мнения: 17 546
Не гледам Венета. Sick
Нейнски я гледах със съпруга на Запряна при Гала. Колкото и благородни да са подбудите и да даде гласност на личната си драма, би било по-разумно от нейна страна да си пресява възможните трибуни за това. Венета превръща човешките неволи в лични облаги, което опорочава целта на идеята.

# 19
  • Мнения: 17
Защо мислиш ,че сме не информирани?Разбра се знам, че случаят с починалата родилка е провокирал Весела Нейнски да говори пред медиите и е права.Нека има гласност.Ама цяло предаване да слушаме за кюртажи и подобни.............Абееее разбираш предполагам

ти какво? предпочиташ цяло предаване да гледаш фолк-певици, манекенки и т.н. ? Tired
Против съм да слушам за упойките,бурканчетата с тъкън,ДНК проби и т.н.Предаването трябваше да го изчистят от тези ненужни подробности.Малко е унизително да се разказват такива подробности пред ТВ аудитория,която включва и мъже.ИНАЧЕ съм 100% ЗА публичните грешки на въпросната изтъкната докторка.

Azuro,а защо продължи да гледаш предаването??? Аз съм ЗА ДА СЕ ДАВА ГЛАСНОСТ!

# 20
  • Мнения: 17
Поправка  Embarassed - трябва да се дава гласност!!!   

# 21
  • Мнения: 511
Явно не си ме изчела докрай.Но както и да е

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 817
НУКИ, незнам дали си гледала преди няколко дни имаше интервю с мъж(в "На кафе"), чиято съпруга е починала след раждане с тежки усложнения - Запряна Коледарова от Петрич. Пък и Весела сама каза каква е причината да даде това интервю, а именно това, че се чувства длъжна да информира хората за нейния случай и този на починалото 26 годишно момиче, да ги запознае с фактите и да им даде съвет да избират лекаря си много внимателно. Освен това, каза също, че няма звезди и обикновени хора и че за всички здравето е едно и най-важното. Сигурна съм, че има още хиляди случаи но не им се дава гласност само защото хората си мълчат. Не ги интересува какво се случва с другите, а гледат само и единствено себе си, което е жалко

...Против съм да слушам за упойките,бурканчетата с тъкън,ДНК проби и т.н.

Във времето в което живеем, има голямо изобилие от ТВ канали. Не сме в годините с 1-ва и 2-ра програма, макар, че дори и тогава е имало избор. Не ти харесва - сменяш канала. И аз не обичам да гледам филми демонстриращи насилие и точно това правя.

Предаването трябваше да го изчистят от тези ненужни подробности.Малко е унизително да се разказват такива подробности пред ТВ аудитория,която включва и мъже.ИНАЧЕ съм 100% ЗА публичните грешки на въпросната изтъкната докторка.

А раждането в присъствие на съпруга на родилката как ти изглежда?  Laughing Това са неща от живота и нашата физика. Ако се срамуваш да гледаш такива подробност с половинката си, съвета ми е пак същия като по горе  Laughing

Последна редакция: нд, 17 май 2009, 00:49 от Miss Dior Cherie ®

# 23
  • Мнения: 93
Гледайки Горещо и историята на Весела Нейнски и Запряна Коледарова се запитвам можем ли да се доврим на така нарачените "светила" в медицината Close...някой имал ли е личен опит с въпросната лекарка,тъй като разбрах,че я водят най-добрия гинеколог за високорискови бременности...а моето здравословно състояние предвещава моята бъдещата бременност да е такава Sad та искам да чуя повече мнения за нея.. Hug благодаря ви предварително

# 24
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Пропуснах предаването и не успях да гледам. Дали го има качено някъде за да го дръпна?

# 25
  • Мнения: 1 404
Гледайки Горещо и историята на Весела Нейнски и Запряна Коледарова се запитвам можем ли да се доврим на така нарачените "светила" в медицината Close...някой имал ли е личен опит с въпросната лекарка,тъй като разбрах,че я водят най-добрия гинеколог за високорискови бременности...а моето здравословно състояние предвещава моята бъдещата бременност да е такава Sad та искам да чуя повече мнения за нея.. Hug благодаря ви предварително
Съветът ми е да я полваш като диагностик за проследяване на бремеността и после да родиш на друго място.

# 26
  • Мнения: 4 195
Гледайки Горещо и историята на Весела Нейнски и Запряна Коледарова се запитвам можем ли да се доврим на така нарачените "светила" в медицината Close...някой имал ли е личен опит с въпросната лекарка,тъй като разбрах,че я водят най-добрия гинеколог за високорискови бременности...а моето здравословно състояние предвещава моята бъдещата бременност да е такава Sad та искам да чуя повече мнения за нея.. Hug благодаря ви предварително
напиши в търсачката Мазнейкова и ще има баяматериал да изчетеш Peace
Майки се възмущават на жена, която дава гласност на неща, които са се случвали на много от нас и ние сме били безсилни, или така ние било по - лесно.
Супер тема, евала на авторката, нямам думи ooooh!

# 27
  • Мнения: 2 478
Аз пък съм твърдо " ЗА" подобни предавания.

Айде стига с тез ореоли на хипократови величия.


Точно така. Писна ми от великите лекари и техните глупости, че в неизчистената матка след абразио, няма нищо застращаващо живота.

azuro само не разбрах кое е унизителното? Че на някоя жена и се е наложил аборт ли е? А мъжете? Като не им понася да не гледат. Ама чак пък толкоз да ги жалим, айде не е нужно.

# 28
  • Мнения: 4 195
Да, те мъжете нали от небето падат, не ги раждат жени тях и винаги са странно бягащи от такива неща, нали никога на тях не може да им се случи.

# 29
  • Мнения: 5 370
Може ли да ми бъде обяснен смисълът на темата? newsm78
Да се плюе по Мазнейкова или по Венетка?
Не гледам жълти предавания принципно, а и да ги гледам-си ги прекарвам през ушите.
Не ми ли харесва нещо-просто правя "некст, некст, некст".

Общи условия

Активация на акаунт